Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (340. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.682
Cevap
145
Favori
208.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmtayd

quote:

Orijinalden alıntı: pro-black

28 mayis ctesi günü ekran kenarindaki boşluk için randevu almistim apple store zorlu dan.

Cihaz değişimi yapildi.

Fakat randevu için girişte kimlik kontrolu yapiliyor artik

Hangi cihaz hocsm

İphone 6 hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şuan İtibariyle Randevular Açık Beyler Pazar Günü İçin Yüklenin Hemen Ben Aldım Çok Şükür
  • 14 hazirana zorlu centerda randevum var isteyen bana dm den ulaşsın.
  • Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle bu konuyu uzun süre takip ettim çünkü iPhone 6 cihazım ses sorunu olduğundan dolayı servise gitmem gerekiyordu. Nitekim randevu alamadım. Yine formlarda okuduğum kadarı ile zorlama yolunu denedim bu da bana çare olmadı. En son telefonu aldığım Vodafone bayisine gittim. Sağ olsunlar çözüm oradayımış. Mağazada görevli arkadaş abi neden Zorlu'dan randevu almak için uğraşıyorsun git GENPA'ya işini bir saatte çözsünler dedi. İlk başta hadi lan orandan der gibi bir bakış attım. Arkadaş anlamış olacak ki abi bu adamlar sabahtan bir başlıyorlar akşam 16:00 a kadar 1 saatte sana cihazın ile ilgili bilgiyi ve ellerinde cihaz varsa da cihazını veriyorlar dedi. Eleman bu arada eski Genpa çalışanıymış.
    Neyse kalktım Sarıyer'den ETİLER'deki Genpa teknik servise geldim. Bir sıramatik koymuşlar banka gibi ilk başta biraz çekindim acaba eleman bizi yedimi diye, sonra 1 dk olmadan sıram geldi. Bankodaki kız beni ayakta ve güler yüzle karşılayınca dedim ki doğru yoldayız. Hemen cihazımın arızasını sordu ve bilgilerimi aldı ve bana istersem 1 saat içerisinde cihazıma sonuç çıkarabileceklerini ve vaktimin olup olmadığını sordu. Ben de mutlu bir şekilde belli etmeden beklerim ama çok da uzamasın diye artistlik yaptım. Neyse 40-45 dk sonra pat diye bankodaki kız bana seslendi "Beyefendi cihazınız hazır" lan dedim şakamı bu, gittim cihazımı almak için kulaklığında bir sorun olduğunu ve bu parçayı Apple değişimine izin verdiği için değiştirdiklerini sorunun giderildiğini iletti. Hemen sim kartı taktım denedim cihaz çalışıyor. Bi sevindim bi sevindim anlatamam.
    Haftalarca Zorlu'dan randevu almak için uğraşırken çözümün bu kadar basit olabileceğini bilseydim ilk önce Genpa'ya gelirdim.
    Bu arada merakımdan sordum kısa adamlar APPLE yetkili servisi oldukları için Zorlu ile aynı yetkilere sahiplermiş.

www.genpa.com.tr sitesinde adresileri bulabilirsiniz. Kontrol ettim Kadıköy'de de yerleri var.

• burhan3434 B kullanıcısına yanıt
    Hocam son yazdığım mesaja bakarsan bu kadar aranmana gerek olmaz

• 15 Haziran Çarşamba günü Öğleden sonra'ya randevum var ancak o saatlerde gidemiyorum maaelesef. Herhangi bir güne akşam saatlerine randevusu olan birisi ile değiştirebilirim. SAat 19:00 ve sonrası olabilir.
  • Arkadaşlar bu cumartesiye acil randevu ihtiyacım var pazar günü yurtdışına çıkacağım yardımcı olabilirseniz çok çok sevininirim..

• Yardımcı olabilecek yok mu gerçekten ihtiyacım var :((

• Randevu var müsait saldırın🤓

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pazar Gününe 12.06.2016 ya saat 16.40 için randevum var ben cumayada almıştım cihazımı değiştirdim isteyen arkadaş varsa verebilirim
  • Çok acil 1-2 gün içinde bi randevuya ihtiyacym var Per?embe gününe olan randevumla de?i?tirebiliriz. Randevunuz bugünse çok daha iyi olur i?im çok acil
  • Arkadaşlar Akasya da ayın 14 ü için bu salı saat 12:40 ve 3:20 olmak üzere iki adet randevum var ben gitmeyeceğim isteyene verebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pro-black

28 mayis ctesi günü ekran kenarindaki boşluk için randevu almistim apple store zorlu dan.

Cihaz değişimi yapildi.

Fakat randevu için girişte kimlik kontrolu yapiliyor artik

Cihazını da kasa açıklığı mı vardı yani ? Ben kasa açıklığından akasyaya götürdüğümde İphone 6larda bu durumun normal olduğunu söylediler

• benimkide 7 sanyede bitti
  • 1 tane randevum var isteyen p.m.
  • bu günde randevu alamadık :(
  • arkadaşlar randevu almadan akasya'ya gidip camımı ücretsiz olarak değiştirtmiştim. randevu almaya çalışırken devrelerinizi yakmayın çat kapı gidip randevusuz şansınızı deneyin :)
  • Randevu satan ölücüler yüzünden artık randevu anında kimlik kontrolü yapılıyor.

• gene randevu yok
  • Ankaradan istanbula 1-2 gunlugune gelmis bulunmaktayim ve cok acil apple store randevusuna ihtiyacim var para karsiligi veya herhangi bisey karsiligi randevusunu vermek isteyen olursa mesaj atarsaniz sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.