Şimdi Ara

Twitter'ın iyice rezilleşmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

eskiden güncel olayları TT listesinden takip ederdim, şimdi iş çığrından çıktı. 20 liraya TT yapmak vs. vs. Twitter ekibi bunları neden gözardı ediyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnderGelişenOsasunaAtağı -- 25 Eylül 2014; 22:13:50 >

• Twitter uzerinde yapilan bu tur islemler tamamen twitter kullanim kurallari gozetilerek yapiliyor. O nedenle herhangi bir yaptirim soz konusu olmuyor.

Bunun satisini yapan kisiler sistemdeki kullanicilardan izin aldigi icin ortaya tamamen puruzsuz bir sistem cikiyor.

Diger taraftan benzer kotu kullanim ornekleri her sosyal ag icin gecerli. Sadece twitterda yapilanlar daha cok goz onunde, daha cok farkediyoruz. Ornegin facebookta sayfa iletilerine binlerce spam yorum atiliyor, bunun icin de sistemler var fakat acip o sayfaya abone olmazsaniz gormuyorsunuz.

Gundemi takip icin trending topic degil guvenilir kisileri takibi oneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde gıcığıma gitmeye başladı bunlar
  • Uzun zamandır girmiyordum. Yuh ne hale gelmiş.
  • Maalesef twitter ımız benim midemi bulandırıyor. Bu tür mesajlar bu siteyi kullanma memnuniyetimi o kadar yerlerde süründürüyor ki sormayın. Bir kaç ucuz adi insan yüzünden ve 3 kuruş para kazanma hevesi yüzünden ülkemizi olduğu gibi bu sosyal iletişimi de karıştırıyor. Ve yine maalesef insanımız da bu tt olma ve takipçi artırma hevesi bu adi insanlara yardımcı oluyor. Ki dünyada insanlar golleri, şarkıları, sanat haberlerini, siyaseti takip ediyor ama biz saçma tt hashtaglerini takip ediyoruz.
  • Güncel. Sizlerde paylaşır mısınız bişeyler...
  • Hacım neyini paylaşayım? Sanalda fenomen reelde konuşmaktan acizler. Twitter repliği ile konuşur gibi konuşuyorlar. Sonra bi egolar, bi havalar. Lafı koyup, gülüp geçiyoruz işte. Arkadaşın dediği gibi belli kişileri takip et yeter. Benim twitter'ımın olduğundan kimsenin haberi bile yok mesela ama okuldaki olayları takip etmek için kullanıyorum; belli başlı yerleri takip ederek.

Ayriyetten ne yapılabilir ki? Twitter kurucusuna tweet mi atalım diyorsun?

İstersen atarız dert değil tabi...
  • Son zamanlarda çok arttı bunlar. Yok bilmem ne ile tt keyfi, şu kadar tlye tt whatsapp xxxx. Gündem falan kalmadı. El atılması şart
  • Abi twitter istese izin vermez bunlara ama Türkiyeye özen gostermiyorlar

Eskiden twitter cok iyidi, tt listesi kaliteliydi anlik gundem takip ederdik
    bi hashtage tikladigimizda bebek fotografi degil icerik gorurduk

Bunlara mudahale edilmesi lazim bir an önce
    bu tagleri baslatan isimleri gecen kisilerin hesaplari surekli kapatilmali imkan verilmemeli
    uygulamalara yasak getirilmesi lazim bi sekilde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.