Şimdi Ara

.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::. (1360. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.962
Cevap
182
Favori
3.004.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13581359136013611362
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 kayıtlı üye, 8 misafir

Korkmayın adam yemiyoruz
  • arkadaşlar resim koymayı yeni öğrendim benim mareayla tanışın
    .::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::.

• günaydın ağalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ortmeNN

günaydın ağalar

Hadi öyle olsun bakalım
  • Günaydın paşam
  • merhaba mareadaşlar;

İzmir bucada bir marea buldum kazalı yapılmış bişey ama ben Nevşehirdeyim arabanın durumunu tam bilmedende ta izmire gitmekte istemiyorum satan galeri araç iyi durumda diyor motor yürür falan güzel diyor ama sizlerin arasında bildiğim kadarıyla izmirli arkadaşlar vardı bana bu konuda yardımcı olabilirlermi acaba araca bakma şansları olurmu ,istediğim şey aracın yürürünün güzel olması çürüksüz ve çokta dökük olmaması yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fimarea -- 23 Ekim 2009; 12:38:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 98hlx

Arkadaşlar merhaba.Ben aracıma xenon kit takmaya karar verdim.Ama istediğim xenon tonu kristal mavi ile koyu mavi arası.Yani ne açık mavi olsun istiyorum, ne de çok koyu mavi.Aranızda xenon kullanan varmı? Marka ve önerilerinizi bekliyorum..

O zaman 6000K xenon takın 8000K biraz maviye düşüyor ama daha dikkat çekici oluyor

İşte 8000K xenon
  • Herkes merhaba,

Arkadaşlar işyerinden oda arkadaşım 13-14 bin civarına clio bakıyodu. Kanına girdim marea'ya ikna ettim Ancak şimdi de temiz bi marea bulmam lazım ona. şimdiye kadar 2 araç baktık ikisinde de değişen bir kaç parça ve baya bi parçada boya var. Forum kullanıcılarından varsa satılık marea (yeni kasa, liberty ya da exclusive) lütfen pmden bana ulaşabilir mi? Ankara'dan olması lazım arabanın ayrıca değişen olmayacak 2-3 parça boya elbetteki olabilir ya da etraftan bildiğiniz araçlar da olabilir tabii ki. Şimdiden teşekkürler...
  • arkadaşlar bazi web sitelerinden marea resmi kopyalayıp benim arabam diye tanıtmayın ayıp oluyo (zaten altında web sitesinin adresi yazıyo)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmarea

arkadaşlar yeni aldıgım marea libertye kasko yaptırmak istiyorum hangi sigortayı tavsiye edersiniz iyi akşamlar

En ucuzunu yaptır araç bedeli 13500tl olarak maksimum 600-650 arası para ver fazlasını verme anadolu sigorta 1100 falan uçuyor iyice araştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkaninkilici

Herkes merhaba,

Arkadaşlar işyerinden oda arkadaşım 13-14 bin civarına clio bakıyodu. Kanına girdim marea'ya ikna ettim Ancak şimdi de temiz bi marea bulmam lazım ona. şimdiye kadar 2 araç baktık ikisinde de değişen bir kaç parça ve baya bi parçada boya var. Forum kullanıcılarından varsa satılık marea (yeni kasa, liberty ya da exclusive) lütfen pmden bana ulaşabilir mi? Ankara'dan olması lazım arabanın ayrıca değişen olmayacak 2-3 parça boya elbetteki olabilir ya da etraftan bildiğiniz araçlar da olabilir tabii ki. Şimdiden teşekkürler...

Serkan selam,
    Sahibindende bir ilan var memur biri 2003 model liberty satıyor araba daha 25000de sıfır gibi çok temiz çankayada 14900 yazmış ama 14e falan bırakır arayıp konuşun bu temizlikte arabaya verilir o para
  • bülbülü altın kafese koymuşlar ama o yine de "ah vatan" demiş.....
  • yorumları alalım bakalım...

98 model HLX weekend

• Selam arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. 2002 model Füme Marea hlx 2.0 araç için bir arkadaşla anlaştık. 80.000 Km'de benzinli. Ancak Sıralı sistem lpg taktırmayı düşünüyorum. Nasipse bu hafta içi aracı alacağım. İlk aracım olacak olması da ayrı bir heyecan veriyor. Gördüğüm kadarı ile herkes bu araçtan memnun bende sayenizde bu araca merak sardim ve gördüm ki piyasadaki bir çok araçtan çok üstün. İlk dikkat etmem gereken önemli noktalar varsa ve lpg hakkında bilmem gereken birşey varsa lütfen paylaşınız. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: fimarea

Selam Mareadaşlar ;

Hala Bir marea sahibi olmadım bendemi bi sorun var nedir sizlerden yardımcı olmak isteyenlerde çıktı allah var ama olmadı şimdi ricam şu arabaya bi bakarmısınız 2003 model ama arkası eski tip benim bildiğim 2002den sora yenitip olmalı.

http://www.sahibinden.com/fiyati_biraz_daha_asagi_cektim_fiat_marea_2003_model_memurdan_sa-00WQQaXQQ17416138WQQpXQQdisplayitem

tampon brava ya da 97-98 model marea tamponu...yani orjinal değil... adam logoyu da boyadığına göre sanki sprey boyayı almış ön kısmı boyamış gibi... ayrıca yan ve tampon altı etekler de gövde rengi değildir orjinalde... ama km orjinalse, fiyat olarak iyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginilhan1

Arkadaşlar, aracın gösterge kısmını söken oldumu?
    yada nasıl söküldüğünü bilen varmı?

Geçenlerde internetten servis kitabını indirdim 2400 sayfa, kitapta nasıl söküleceği anlatılıyor fakat
    bütün vidaları sökmeme rağmen sol üst köşede tutan bişey var artık vidmıdır tırnakmıdır bilmiyorum.
    Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim.

direksiyonun hemen arkasında 2 ve göstergenin tepesinde 2 olmak üzere 4 alyan vida var... ayrıca şöför sol ayak tarafındaki sigorta kutusunu sök (3 yıldız vida var..) daha sonra, sol taraftaki havalandırma ızgarasının tam alt kısmına sigorta kutularının olduğu yerden bak... orada da 1 adet yıldız vida var... son olarak havalandırma nın bir adet altında yanılmıyorsam 1 adet de ya sol ya da üst tarafında tırnaklar var... oralara düz tornavida sokarak dikkatle kanırttırarak kendine doğru asıl... göstergenin dış çerçevesini bu şekilde söktükten sonra far ve gösterge ayar düğmelerinin fişlerini sök.. dış çerçeveyi direksiyonun üst tarafından bi şekilde dışarı çıkart (bu kısım baya uğraştırıyor... kolaylık olması açısından direksiyonu en alt seviyeye indir).... daha sonra karışında göstergeyi tutan 4 alyan daha göreceksin.... onları da sökünce gösterge öne gelecek.. ve bir tornavida yardımıyla 3 adet fiş daha sökeceksin...

NOT....: AMA ASLA UNUTMA.... GÖSTERGENİN FİŞLERİ ÇIKIKKEN KONTAĞI SAKIN ÇEVİRME.... DAHA SONRA AIRBAG ARIZA LAMBASINI SÖNDÜRMEK İÇİN 20-30 LİRA USTAYA VERMEK ZORUNDA KALIRSIN...(tecrübe ile sabit değildir.... başka bir arkadaşın uyarısıdır... )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maymotdur -- 23 Ekim 2009; 21:48:46 >
  • merhaba.. geçen hafta pionerr 13 lükleri taktıktan sonra ses bozulmadan 29 ses seviyesine kadar marea orj. teybi ile aux çıkışından mp3 playerımdan ses alabilir oldum.. sesin biraz daha artma düşüncesiyle orjinal teybe ucuz yollu bir amfi taksam (JAMESON AMP 2960) bundan fayda sağlayabilirmiyim?? orj. teybin çıkışları çok zayıf malum.. şekil ve hırsızlığa karşı da teybi değiştirmeyeyim diyorum.. onun içinde çıkışı kuvvetlendirici bir amfi işimi görür mü sizce?? arkayada ufak yollu bişeyler takılabilir??

pionerr konusunda düşüncelerini aktaran ark.ların tüm dedikleri çıktı bu arada.. (bass olarak arka hop. bass veriyor.. öne taktıklarımdan zayıf bass ama çok temiz ses alabiliyorum) hepinize tşkkr ederim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sed22 -- 24 Ekim 2009; 22:35:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmarea

arkadaşlar bazi web sitelerinden marea resmi kopyalayıp benim arabam diye tanıtmayın ayıp oluyo (zaten altında web sitesinin adresi yazıyo)

arkadaşım o mareada web siteside benim zaten ne ayıbı?imzamda da var görmedin heralde,karşındaki kişi hakkında doğru bilgi sahibi olmadan karşındakini suçlamak ayıptır,benim sitemede beklerim kendime ait videolarım var www.sinantuning.azbuz.com saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legendmarea -- 23 Ekim 2009; 23:44:51 >
  • 
Sayfa: önceki 13581359136013611362
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.