Şimdi Ara

.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::. (1357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.962
Cevap
182
Favori
3.005.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13551356135713581359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bugün geliyoduk köyden araba birden çekmemeye başladı ve pis yanık koktu meğerse arabanın debriyaj balata sıyırmış köy 60 km bidaha çekici arabayı şehire getirdik yarın yapılacak ama nasıl olacak şimdi motorun inmesimi gerekir debriyaj balatası ne kadar tutar işçilik falan bazıları diyoki motorun inmesi gerekir ama motorcuyla konuşmadık bilgilendirirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametadali

quote:

Orijinalden alıntı: mur-dem

herkese merhaba.. orjinal marea bujisi tekmi çiftmi tırnaklı oluyo acaba? bendeki çift tırnak ve sanayide eleman abi bu 1.4 palio vs. bujisi dedi. tek tırnaklı olacak aslı dedi. bende dursun bakalım dedim ama aklıma takıldı açıkçası. eğer normali bu değilse neden onu takmış olsunlarki? pek bi para da değil ki buji dediğin.. anlamadım walla

orjinali tek tırnak...kitapçıkta kodları var...

Valla bende tek diye biliyorum ama benim usta inadına her seferinde geri gönderip değiştiriyo ve çift tırnak takıyor bu arada marişime nazar değdi arkadaşlar

• arkadaşlar yeni aldıgım marea libertye kasko yaptırmak istiyorum hangi sigortayı tavsiye edersiniz iyi akşamlar
  • arkadaşlar yeni aldıgım marea libertye kasko yaptırmak istiyorum hangi sigortayı tavsiye edersiniz iyi akşamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: zugasi_berepe

quote:

quote:

herkese merhaba.. orjinal marea bujisi tekmi çiftmi tırnaklı oluyo acaba? bendeki çift tırnak ve sanayide eleman abi bu 1.4 palio vs. bujisi dedi. tek tırnaklı olacak aslı dedi. bende dursun bakalım dedim ama aklıma takıldı açıkçası. eğer normali bu değilse neden onu takmış olsunlarki? pek bi para da değil ki buji dediğin.. anlamadım walla

Valla bende tek diye biliyorum ama benim usta inadına her seferinde geri gönderip değiştiriyo ve çift tırnak takıyor bu arada marişime nazar değdi arkadaşlar

benimde aldığımda üzerinde 4 tırnak vardı tekleme yapıyodu orjinal tek tırnağı takınca düzeldi...

• Napıyonuz bakalım
  • Mareaseverler iyi akşamlar,

Şafak Doğan Güneş! Yarın arabamın devrini alıyorum inşallah. Beni de artık gruba eklerseniz sevinirim. 2002 Model Barok Kırmızı 154 bg 20v Marea HLX. Ankara'danım. Diğer siteye üyelik için yardımcı olacak birileri yok mu acaba? Msne ekledim ama admine ulaşamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raja52 -- 19 Ekim 2009; 20:25:51 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zugasi_berepe

quote:

quote:

benimde aldığımda üzerinde 4 tırnak vardı tekleme yapıyodu orjinal tek tırnağı takınca düzeldi...

orjinal bujileri aslında çeşit çeşitmiş nasılsa artık serviste bana söylenen sarı ve dört tırnaklı (altın diyorlar ) olan da varmış 2 tırnaklı olanda benim araçta orjinal 2 tırnaklı buji çıktı bende 2 tırnaklı taktırdım lancia marka gayet memnundum bence tek den 2 daha iyidir ama champıon bujı çok satılıyor ve alınıyor bildiğim kadarıylada o bujiler patlatma yapıyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: faruk_17

arkadaşlar bugün geliyoduk köyden araba birden çekmemeye başladı ve pis yanık koktu meğerse arabanın debriyaj balata sıyırmış köy 60 km bidaha çekici arabayı şehire getirdik yarın yapılacak ama nasıl olacak şimdi motorun inmesimi gerekir debriyaj balatası ne kadar tutar işçilik falan bazıları diyoki motorun inmesi gerekir ama motorcuyla konuşmadık bilgilendirirseniz sevinirim

Debriyaj balatası orjinal olarak değiştirtmiştim. 180 tl orjinal balata (baskı balata ve bilyası) 150 tl de işçilik verdim ama fren sisteminide değiştirttim işçiliği daha ucuza getirmiştim. Ayrıca motor değil Şanjuman iner çok sorun olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fimarea -- 19 Ekim 2009; 21:15:23 >
  • Herkese hayırlı geceler olsun. Mareadaşlar.
  • iyi gecelerr bu saatde mi yatıyosunuz :d
  • Yok canıım nere yatacam 3 aylık çocuk var istesemde yatamam öyle ulusa seslenmiştim sadece iyi geceler diye
  • Ben de tek tırnak vardı lpgde düşük devirde tekleme yapıyordu. Atiker Aydın bayisinde çalışan tek tırnakla düşük devirde tekleme yapabilir diyordu dediği gibi de oldu sonra 4 tırnak aldım orjinal altın sarısı. şuan çok iyi. Galiba iki bujiden de kullanmış fiat.
  • Arkadaşlar 2000 model SX mareamın merceksiz valeo farlarının içi tozlu ve iyi aydınlatmıyor. İçini nasıl temizletebiliriz? Farı çıkarttırıp yıkasak ya da silsek nasıl olur? Deneyen var mı?
  • Günaydın cemaat

Niye ulaşamıyonki
    Admin seni msn'den kabul etti ama sen göremiyorsun heral
    Hayırlı olsun HLX helede kırmızı sana bir güzellik yaparız
    quote:

Orijinalden alıntı: raja52

Mareaseverler iyi akşamlar,

Şafak Doğan Güneş! Yarın arabamın devrini alıyorum inşallah. Beni de artık gruba eklerseniz sevinirim. 2002 Model Barok Kırmızı 154 bg 20v Marea HLX. Ankara'danım. Diğer siteye üyelik için yardımcı olacak birileri yok mu acaba? Msne ekledim ama admine ulaşamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: hi-jackers

Günaydın cemaat

Niye ulaşamıyonki
    Admin seni msn'den kabul etti ama sen göremiyorsun heral
    Hayırlı olsun HLX helede kırmızı sana bir güzellik yaparız
    quote:

Orijinalden alıntı: raja52

Mareaseverler iyi akşamlar,

Valla çok iyi olur. Gruba hemen katılmak, organizasyonlardan, dostluklardan bende nasibimi almak isterim.

• Yeni bir 2004 Marea sahibi olarak Teyp üzerindeki saatin nasıl ayarlandığını bulamadım.
    Bilgisi olan varsa yardım edebilir mi.

Bu kadar çok özelliği bu kadar ucuza alabileceğimi hiç düşünmemiştim.
    Tutulmamasının ve 2.el fiyatının bu kadar düşük olmasının mantıklı bir açıklaması yok bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bellsouth

Yeni bir 2004 Marea sahibi olarak Teyp üzerindeki saatin nasıl ayarlandığını bulamadım.
    Bilgisi olan varsa yardım edebilir mi.

Bu kadar çok özelliği bu kadar ucuza alabileceğimi hiç düşünmemiştim.
    Tutulmamasının ve 2.el fiyatının bu kadar düşük olmasının mantıklı bir açıklaması yok bence.

Öncelikle aracınız hayırlı olsun, Teyp üzerinde yer alan expert tuşuna 2 saniye kadar basılı tutarsanız ayar moduna girmiş olursunuz. Diğer dükkana da bekleriz... Kazasız sürüşler
  • Arkadaşlar daha önce de burada ilanımın linkini vermiştim. Çok temiz bi tipom vardı. 97 model 1.4 sx i.e. Daha 99000'deydi. 8,800 istiyordum 8,350'ye verdim bugün. İlk arabamdı içim bi garip oldu doğrusu Ne de olsa ilk arabanın yeri bi ayrı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkaninkilici

Arkadaşlar daha önce de burada ilanımın linkini vermiştim. Çok temiz bi tipom vardı. 97 model 1.4 sx i.e. Daha 99000'deydi. 8,800 istiyordum 8,350'ye verdim bugün. İlk arabamdı içim bi garip oldu doğrusu Ne de olsa ilk arabanın yeri bi ayrı...

hayırlısı olsun fiyat makul vermişsin
  • 
Sayfa: önceki 13551356135713581359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.