Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.073
Cevap
63
Favori
285.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam donanim haberdeki incelemeye dayanarak ilk çıktığında böyle bir izlenim oluştu.ancak bu durum üzerindeki romla alakaliydi.su an için ısınma problemi gayet makul düzeyde.mi4 gönül rahatlığıyla alıp kullanacaginiz bir cihaz...tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • meddah58 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam.
  • Selam arkadaslar , mi4 çin versiyonunda Turkiye'de 3g calistirmanin bir yolu varmidir yoksa donanimsal bir sorunmudur? Çin versiyonu mi4 sadece 2g ile baglanti saglayabiliyor varmi bunun bir cozumu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar öncelikle belki daha önce sorulmuştur.Şimdiden af ola...
    1)Yurtdışından mi4 almak istiyorum cihaza imei atılabiliyor mu?
    2)Çeşitli yerlerde şebeke uyumsuzluğu sebebiyle 3g kullanılamadığı belirtiliyor bu genel bir sorunmudur?
    GSM / WCDMA / LTE şeklinde olursa şebeke uyumluluğu sanırım ülkemizde sorun çıkmaz.
    Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d.yigit -- 18 Temmuz 2015; 9:54:56 >
  • iphone5 kullaniyor Xiaomi Mi4 gecmek mantıklımı ayrıca alırken nelere dikkat etmeliyyim tamamen türkce menumu 3g sıkıntı yaşarmıyım tşkler..
  • 1-) Bu forum dahil olmak üzere yapan yerler var. Ben pass kaydı yaptırdım.
    2-) Ben hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Ayrıca en son çıkan stable global sürüm ile menüler tamamen türkçe. Telefon çok sağlam benim çocuk defalarca yere attı hiçbir sıkıntı yok. Temperli cam yaptırmıştım onun kenarı 1mm kırıldı sadece. Hatta diyorum ekrandan dolayı mi note mı alsaydım daha büyük olurdu. Sonra vazgeçtim note lar çok büyük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lamettrie -- 18 Temmuz 2015; 0:26:09 >
  • arkadaşlar bu cepte taşıma modu yeni güncellemede tekrar aktif mi geldi. benimki yine turuncu alanı kapatmayın demeye başladı kapatayım dedim girdim o menü seçilmiyor sizde nasıl .nasıl yaparım bilen var mi

• arkadaşlar bu telefonun boşta kalan rami kaç mb ? ön-arka kameraları nasıl ve telefon ısınıyomu oyun falan oynarken ? hızlı şarj özelliği var mı ? ön-arka kamerasının diyafram aralığı f1.8 diye okudum forumlarda. siz kullananlardan öğrenmek istiyorum. kamerası diğer amiral teelfonlara göre nasıl ? ön kamera geniş açıdan çekiyo mu ? yorumlrınız önemli ona göre alcam yada almayacam
  • son gelen aramaları nasıl temizleyebilirim bilen yazarsa sevinirim.
  • azizsilin A kullanıcısına yanıt
    Stock romda açılışta %50 civarında ram kullanıyor. Aosp romda %30 civarı, kullanımda %40-45 civarında ram kullanıyor.
    Kamera benim için yeterli, daha iyisi olsa daha iyi olurdu demedim.
    Yüksek ışıkta oyun oynayınca ısınma oluyor. Yüksek ışıkta ve performans modunda mc4 gibi oyunlar oynayınca çok fazla ısınma oluyor. Hızlı şarj tabii ki var.
    Ön ve arka kamera diyaframı 1.69 yazıyor, fotoğraf isterseniz atabilirim.

• Xiami kullanan arkadaşlar tavsiyenize ihtiyacım var
    2 adet telefon alacagım xiaomi 4mi ve ve xiaomi not pro 5,5 versiyonlarını bunların 64 gb almayımı tavşiye edersiniz.?

bu telefonlara gore meizu buna yakın modellerinde bu daha iyidir diyebileceginiz bir model varmı acaba.?

kısacası xiaomi meizu almak mantıklı
  • cloves C kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle 64gb alın. Meizu'ya imei olmuyor sanırım.
    Buradaki arkadaşlar xiaomi der;)

• 16gb olan modelde kullanilabilir bos depolama ne kadar acaba??

Ve birde imei yazilmis cihazda 3G baglantisinda sorun yasayanlar varmi.

• Arkadaşlar bu telefonu Türkiye'den garantili bir şekilde alabileceğim bir yer var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: burockkcl

Arkadaşlar bu telefonu Türkiye'den garantili bir şekilde alabileceğim bir yer var mı?

Maalesef hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibribr kullanıcısına yanıt
    yorumlarınız için teşekkür ederim.. mi4 ün ısınmasından dolayı büyük ihtimalle lenovo vibe shot alabilirim :)
    Isınmayan telefon yok bu aralar hocam. Bir arkadaşa A5 almayı düşünüyordum girdim başlığa okudum aynı problem var. Isındığından şikayet var lakin çok az fark var telefonlar arasında. Lenovoya baktım güzel telefona benziyor. Hemen hemen özellikleri aynı işlemci dışında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lamettrie

Isınmayan telefon yok bu aralar hocam. Bir arkadaşa A5 almayı düşünüyordum girdim başlığa okudum aynı problem var. Isındığından şikayet var lakin çok az fark var telefonlar arasında. Lenovoya baktım güzel telefona benziyor. Hemen hemen özellikleri aynı işlemci dışında.

lenovo vibe shot, meizu m1 note, mx4 pro, ulefone be touch 2 ve xperia z1 arasında kaldım.. fiyat olarak hemen hemen aynılar.. bi de htc desire eye, xperia z2, huawei mate 7, lenovo vibe pro z2 var ama daha pahalı bunlarda..
    Garanti konusnda titizseniz garantili olan telefonlardan birini alın. Ama riske girip düşük fiyata yüksek özellikli telefon istiyorum derseniz o zaman yurtdışı modelleri düşünebilirsiniz. Bundan önceki telefonum paralel ithalat s2 şimdiki mi4 ve hiçbir sorun yaşamadım. Ama yaşama olasılığı her zaman var. mi4 ağır olmakla birlikte çok sağlam telefon. Sürekli benim ufaklığın elinde sinirlenince fırlatır filan ama çok şükür iyi şimdilik :)
  • lamettrie kullanıcısına yanıt
    garanti şart değil. mesela lenovo vibe shot tr garantili yok. forumda satanlar var alırsam ordan alırım.. vibe shot güzel hoş ama ekran kasa oranı pek iyi olmamış. büyük ihtimalle mi note alırım ama onunda hafıza sorunu var
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.