Şimdi Ara

Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.902
Cevap
41
Favori
143.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Onlar kim ya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mgsfanboy kullanıcısına yanıt

Captain Cold, Weather Wizard, Heat Wave, Pied Piper, Captain Boomerang, Trickster vs.

Flash'ın çerez düşmanları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokratik Adam -- 2 Ağustos 2016; 15:38:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spoiler yememek için uzun süredir konuya girmiyordum. Son yorumlarda joker in sahnelerinin kesilip onun yerine deadshot ı koyduklarını görünce şok oldum. Bu dc nin kafa çok ilginç gerçekten. Umarım batman solo filminde de deadshot filan olmaz da adam akıllı joker batman kapışması izleriz

• Ambargo'yu kırdı birisi. 2/4 verdi puan olarak.
    https://rogersmovienation.com/2016/08/02/movie-review-what-did-they-do-to-suicide-squad/

• quote:

Orijinalden alıntı: Icefyre

Ambargo'yu kırdı birisi. 2/4 verdi puan olarak.
    https://rogersmovienation.com/2016/08/02/movie-review-what-did-they-do-to-suicide-squad/

O ne biçim puan

Bu arada gereksiz yere yeniden çekilmiş sahneler.. umarım patlamaz

• Icefyre kullanıcısına yanıt
    Aynı site BvS 2.5/4
    Civil War 2/4
  • Joker bekleniyor, seyretmek isteniliyor iyi güzel hoş da bu bir Joker odaklı film değil. Bu adam yan karakter. Joker'in sahnesi az demek bana uygun gelmiyor. Sonuçta film Suicide Squad filmi. Joker bu ekibin üyesi ya da ana düşmanı mı? Değil. Deadshot ise ekibin lideri konumunda. Elbette Joker'den daha fazla görünecek. Bana göre gayet normal. Tabii bir de Will Smith ismi var ortada.

• quote:

Orijinalden alıntı: MinikYas

Joker bekleniyor, seyretmek isteniliyor iyi güzel hoş da bu bir Joker odaklı film değil. Bu adam yan karakter. Joker'in sahnesi az demek bana uygun gelmiyor. Sonuçta film Suicide Squad filmi. Joker bu ekibin üyesi ya da ana düşmanı mı? Değil. Deadshot ise ekibin lideri konumunda. Elbette Joker'den daha fazla görünecek. Bana göre gayet normal. Tabii bir de Will Smith ismi var ortada.

Joker Batman, Justice League gibi filmlerde gözükebilir, gözükecek. Injustice sinemaya aktarılsa direk başrol olacak bir karakter Joker. Deadshot'ı nereye koyarsın? Batman villain'ı olacak kapasitede değil.

Ayer bence çok büyük bir hata yapıyor. 15 dakikalık Joker kimseye bir şey kanıtlamaz veya gelecek için umutlandırmaz. Joker filmi değil diyorsun da Deadshot filmi mi? Ekibin lideri Rick Flagg. Will Smith oynamasa kimsenin umrunda olmaz Deadshot.

• quote:

Orijinalden alıntı: MinikYas

Joker bekleniyor, seyretmek isteniliyor iyi güzel hoş da bu bir Joker odaklı film değil. Bu adam yan karakter. Joker'in sahnesi az demek bana uygun gelmiyor. Sonuçta film Suicide Squad filmi. Joker bu ekibin üyesi ya da ana düşmanı mı? Değil. Deadshot ise ekibin lideri konumunda. Elbette Joker'den daha fazla görünecek. Bana göre gayet normal. Tabii bir de Will Smith ismi var ortada.

Ben ana düşman joker diye biliyordum ve joker kült olmuş bir karakter nasıl civil war da herkes az sahnesi olmasına rağmen spider-man bekliyorsa bu filmde de joker bekleniyor. Kime ne deadshottan herkes joker i bekliyor ilk trailerlarda 2 sn koyunca millet deliriyordu en ilgi çeken karakter o , herkes çizgi romanlarda gördüğü o jokere filmde doymak istiyor gerekirse dahada çoğaltmaları lazım millet dahada kabarır o zaman sahneleri azaltmaları lazım değil. Yoksa deadshotta ekibin lideri değil niye ön plana çıkıyor madem.

Boş bir tartışmaya giriyorsunuz ve daha ziyade bu tavırla mesajınıza bir daha karşılık vermeyeceğim. Joker o filmlerde ana düşman olabilir ayrı bir konu ama bunda değil ve o filmlerde oynayacak olması bu filmde başrol gibi süre alması gerektiğini göstermiyor. Bu o filmlere hazırlık filmi de değil sadece. Aynı düzlemde geçen bir Suicide Squad filmi. Ve evet film Joker'den çok Suicide Squad üyesi olan Deadshot'ın filmi. Will Smith faktörünü de söylemiştim zaten. Ayrıca Deadshot'ın bir Batman filminde villain olması konusu da bu filmle ilgili bir kıstas değil. Kaldı ki Batman filminde olsa dahi villain olarak yer alacağını sanmıyorum.

• Deadshot'ın filmde ön planda olması sürpriz değil. Ben de Joker'in arka planda kalacağını bekliyordum zaten. Joker olduğu her filmde ön planda olacak diye bir kaide yok. Assault on Arkham animasyonunda da Joker arka plandaydı.

Ancak bu sahnelerin kesilmesini açıklamıyor. Sen o sahneleri çekiyorsan, fragmana koyuyorsan, filmin çıkışına birkaç ay kala da hepsini silip atıyorsan bu saçmalıktan başka bir şey değil. Yaş sınırından korkuyorsan en baştan sahneleri ona göre çekeceksin. Sırf "ULTIMATE MARVELOUS SUPER UBER DUBER DELUXE WONDERFUL EDITION"dan para kırmak için bunları yapıyor olmak iki filmdir izleyicilerle dalga geçmektir. Allah bu sinema sektörüne de DLC mantığını getirtenlerin belasını versin. Hele ki böyle birbirleriyle bağlantılı çekilen filmlerden oluşan bir evrende bu DLC mantığı cinayettir.
  • Joker'in ön planda olmayacağı çoktan belliydi. Sahne kesilme saçmalığının nedeni ne? Blu-Ray'den para kırcaz kafasıyla kesilmesi hiç mantıklı gelmiyor.

Film PG13 mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0F7B056BC -- 2 Ağustos 2016; 18:02:06 >
  • Kafası hala nipple'da kalmış.

• EW B-
    Comicbook 3,5/5
    Empire 4/5

Verdi şu ana kadar. Güzel güzel.

Of kötüler gelmeye başladı IGN 5,9 verdi, Vanity Fair ise beğenmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Icefyre -- 2 Ağustos 2016; 19:08:08 >
    5.9? BvS'den daha kötü olamaz.

• Metacritic te ilk 5 kritik geldi şuan için 45/100 metascore puanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neoyilmaz -- 2 Ağustos 2016; 19:17:57 >
  • yine yerlerde incelemeler. Bir inceleme de eleştirmen direk şu cümleyi kurmuş, bu filmde Joker var fakat film boyunca neredeyse hiçbir şey yapmıyor bu nasıl mümkün olabilir demiş
  • 15 dakikadan fazla Joker görmeyi umuyorsanız hiç izlemeyin filmi demiş birisi. Deadshot ile iyi eğlenceler size.

• Suicide Squad Yönetmeni David Ayer, Dünya Prömiyerinde Marvel’a Küfür Etti

• Rotten %14'leri gördü ancak şu an %33 tam sonuçlar için beklemekte fayda var.
    Seçim muhabbetine döndü
  • 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.