Şimdi Ara

DİGİTÜRK HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.085
Cevap
10
Favori
128.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar... yeni kutu üretiliyomuş gönüllü test kullanıcısı arıyolarmiş ben test kullanıcısı oldum kutu kurulduktan sonra formda detaylı inceleme yapıp görüşlerimi yazarım test kullanıcısı olmak isteyen digiturk aboneleri mail gönderebilir.... Not rakip formdan haber aldım...

GÜNCELLENMİŞTİR.

İNCELEME VİDEOSU

https://youtu.be/u7Fe7614tEI

Video için erhan arkadaşımıza teşekkür ederiz...

İNCELEME

Kutu kuruldu arkadaşlar... Kutunun boyutu apple tv boyutlarında şuan için iyi güzüküyor...Şuan için sadece test kullancısı olma talebinde bulunanlara veriliyor. yakın zamanda normal üyelerede verilmeye başlancak...

KASA ve DIŞ GÖRÜNÜM

Kutunun ön tarafında piyano black kasa kullanılmış geri kalan bölgelerde ise mat siyah kullanılmış dış görünüm güzel olmuş kasa sağlam boyutları ise aplle tv boyutlarında olmuş. zaten 272 gram boyutlar ise 160mm 133mm 34mm olmuş geyet şik olmuş.

GİRİŞ VE ÇİKİŞLAR

Kasa üzerinde sol tarafta 1 adet usb girişi bulunuyor. sağ tarafta ise dijital kart yuvası bulunuyor. ön tarafata stantby tuşu ve dijital ekran bunuyor. bir alt modelde bulunan menü-kanal-ses-ok tuşları 9505hd modelinde kaldırılmış kutu küçük olduğundan. Ayrıca arkada bir adet Ethernet girişi optik ses çikişi s video koponent leri yer almış ayrıca bir adet usb de arkada yer alıyor. vede güç girişi bulunuyor. scart girişi ise bulunmuyor.HDMI ise 1 adet.

MENÜ VE KANAL GEŞİŞ İNTROLARI

Menü ve kanal geşiş introları değişmemiş 9504 ile aynı olmuş ama arge den aldığim habere göre bir sonrakı yazılım ile değişecekmiş test kullanıcı yorumları dikkate alinarak.

PERFORMANS VE SİTABİLİZE

Performans olarak 9504 modeli ile aynı kanal geşiş hızı 3 saniye civarinda IQ portal hızı çok iyi hemen açiliyor. Diğer yazılımlar ile de bence performansı artacaktır. RAM olarak 512 mb ram kullanılmış /9504 modeli ile aynı olmuş/ flash bellek ise 128 mb kullanılmış.

IQ PORTAL VE ETHERNET

IQ portal hızı çok iyi olmuş 9504 modelinden daha hizli olmuş 9504 modelinden farklı olarak Ethernet portu 1+100 baseT kullanılmış.

GÖRÜNTÜ DONANIMLARI VE SES

Görüntüde hd kanallarda bulanıklık var sankı bıraz AMA sd kanallarda iyi gözüküyor bana göre ama yeni yazılımlar ile sorunsuz hale gelecektir zaten.
    VİDEO ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ-1080i-720p-576p ve 576i bulunuyor. 9504 te 576i bulunmuyordu. bunda eklenmiş. ama 1080p eklenmemiş bu kötü olmuş. ses olarak DOBLY DİGİTAL VE DOBLY DİGİTAL PLUS VAR. VEDE digital ses çikişi bulunuyor.

VE RESİMLER...

DİGİTÜRK  HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] DİGİTÜRK  HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] DİGİTÜRK  HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] DİGİTÜRK  HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] DİGİTÜRK  HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] DİGİTÜRK  HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] DİGİTÜRK  HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] DİGİTÜRK  HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] DİGİTÜRK  HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] DİGİTÜRK  HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] DİGİTÜRK  HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] DİGİTÜRK  HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] DİGİTÜRK  HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] DİGİTÜRK  HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] DİGİTÜRK  HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] DİGİTÜRK  HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] DİGİTÜRK  HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] DİGİTÜRK  HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] DİGİTÜRK  HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] DİGİTÜRK  HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilka -- 31 Ocak 2016; 20:32:21 >

• halilka kullanıcısına yanıt
    Bu yeni kutunun artıları nelermiş? Pm olarak da detaylı anlatım olan bir link verebilirmisin?
    Dahili harddiskli plus cihazlardan mı yoksa boş hd olanlardan mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

Dahili harddiskli plus cihazlardan mı yoksa boş hd olanlardan mı?

Daha belli digil hocam beni ariyinca sizi bilgilendirim burdan kutu kurulunca tesekkurler....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Rica etsem banada bilgi verirseniz bende deneme için mail atarım

• quote:

Orijinalden alıntı: yasink01

Hocam mail adresine cep numaran ve uye no ile talebini ilet kutu kurulunca yazilim yuklendikce yazlimdaki sorunlari mail digiye iletiyosun yani gelismeleri burdan paylasirim.

• Butun yeni kutularda kanal listesi eşek gibi ekranin ortasindami aciliyor bu birrrrr listeden kanal secip ok tusuna basinca kanal aciliyor menuyu kapamak için tekrar ok tusuna basiliyor ama bendeki yeni denebilecek kutuda kanali aç ok tusu menuyu ekrandan kapatmak icin cikis tusuna basiliyor buda olmamis bir kere ok kanal aç ikinci basmada menu kapansin eski kutularda boyle ve bu daha kolaydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adorer -- 11 Ekim 2014; 17:11:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

Butun yeni kutularda kanal listesi eşek gibi ekranin ortasindami acikiliyor bu birrrrr listeden kanal secip ok tusuna basinca kanal aciliyor menuyu kapamak için tekrar ok tusuna basiliyor ama bendeki yeni denebilecek kutuda kanali aç ok tusu menuyu ekrandan kapatmak icin cikis tusuna basiliyor buda olmamis bir kere ok kanal aç ikinci basmada menu kapansin eski kutularda boyle ve bu daha kolaydi

Senin kutunun modeli ne hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: halilka

quote:

Butun yeni kutularda kanal listesi eşek gibi ekranin ortasindami acikiliyor bu birrrrr listeden kanal secip ok tusuna basinca kanal aciliyor menuyu kapamak için tekrar ok tusuna basiliyor ama bendeki yeni denebilecek kutuda kanali aç ok tusu menuyu ekrandan kapatmak icin cikis tusuna basiliyor buda olmamis bir kere ok kanal aç ikinci basmada menu kapansin eski kutularda boyle ve bu daha kolaydi

DT5103 ufak bir cihaz

• quote:

quote:

quote:

DT5103 ufak bir cihaz

Humax da ayni hocam zor biraz belki guncelleme ile duzelir...

• quote:

Orijinalden alıntı: yasink01

hocam mail atınmı naaptın
  • Maile gelen otomatik cevap.. 23 eylul sali gunune kadar ofis disindayim..

• quote:

Orijinalden alıntı: kutay2455

Maile gelen otomatik cevap.. 23 eylul sali gunune kadar ofis disindayim..

tam olarak anlamadım hocam nasi yani
  • quote:

quote:

Adam 23 eylule kadar yagdiriyorum 23 eylulden sonra gelin diyo

• quote:

Orijinalden alıntı: omfarcan

quote:

quote:

Adam 23 eylule kadar yagdiriyorum 23 eylulden sonra gelin diyo

Hocan odami mail atti

• verdiğin adrese mail attım geri dönüş olarak bu cevap geldi..
  • quote:

verdiğin adrese mail attım geri dönüş olarak bu cevap geldi..

Onlar zaten kayit altina aliyolardir hocam bence bizimle iletisime gecerler bence sizce...

• Duzenleme yukari eklendi....

• Mail adresini digiturk.com.tr olarak duzenleyiniz.

• Bende digitürk sd yayın mevcut acaba bende de hd yi tesst ederler mi açığım yani :D başvursam gereksiz mi olur?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.