Şimdi Ara

DİGİTÜRK HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.085
Cevap
10
Favori
128.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkadaşlar belki yeri ddeğil ama (yerinide bulamadım)

bugün kurulum yapıldı. humax istememe rağmen evde yokken dcr dt5103 kurup gitmişler. ne dersiniz yarın geri değiştireyim mi? kanal geçişlerinde bir kaç saniye donma meydana geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b3s3vi

slm arkadaşlar belki yeri ddeğil ama (yerinide bulamadım)

bugün kurulum yapıldı. humax istememe rağmen evde yokken dcr dt5103 kurup gitmişler. ne dersiniz yarın geri değiştireyim mi? kanal geçişlerinde bir kaç saniye donma meydana geliyor.

5103de iyidir. Hocam guruntusu guzeldir. Kanan gecis digiturk kutularinda ayni fazla farketmiyo yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsallah 9102 gibi salak olmaz ancak aradıgım en büyük özellik kanal silme ve düzenleme yine vestel mi olacak

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Kanal silme düzenleme nasıl yapmayı düşünüyorsun şuanda hayretler içerisinde düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BonezCrusher

Kanal silme düzenleme nasıl yapmayı düşünüyorsun şuanda hayretler içerisinde düşünüyorum.

Düzenlem olmaz ancak silme olabilmeli

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Gereksiz.

• Beni az önce teknik eleman aradı abi 3-4 saattir senin işinle uğraşıyorum kimsenin birşeyden haberi yok dedi.. bayidede 9505 yokmuş... ne zaman gelir bilemiyorum ama bölgeyi falan aradım durumunu anlattım 9505 takılacak diye ilgineceklerini söylemişler.. 2gün içinde gelecektir diye tahmin ediyor o yüzden 2 gün sonrasına yeni randevu verdi... bekleyip göreceğiz...
  • Salonda ve oturma odasında kurulu bende ve sanırım yeni kutulardan(daha önce digiturk kullanmadım) Öndeki usb yerine bellek takınca yayın kaydediyor ve listeyi kapatmak için çıkış a basmak gerekiyor.Bir de kanallar arası geçiş çok yavaş.Babamlarda d smart var ve o bariz daha hızlı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutay2455

Beni az önce teknik eleman aradı abi 3-4 saattir senin işinle uğraşıyorum kimsenin birşeyden haberi yok dedi.. bayidede 9505 yokmuş... ne zaman gelir bilemiyorum ama bölgeyi falan aradım durumunu anlattım 9505 takılacak diye ilgineceklerini söylemişler.. 2gün içinde gelecektir diye tahmin ediyor o yüzden 2 gün sonrasına yeni randevu verdi... bekleyip göreceğiz...

9503 ve 9504 ü kullandım sadece ram farkı vardır sanırım ikisi arasında.
    9505te ne gibi farklılıklar var acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

Beni az önce teknik eleman aradı abi 3-4 saattir senin işinle uğraşıyorum kimsenin birşeyden haberi yok dedi.. bayidede 9505 yokmuş... ne zaman gelir bilemiyorum ama bölgeyi falan aradım durumunu anlattım 9505 takılacak diye ilgineceklerini söylemişler.. 2gün içinde gelecektir diye tahmin ediyor o yüzden 2 gün sonrasına yeni randevu verdi... bekleyip göreceğiz...

9503 ve 9504 ü kullandım sadece ram farkı vardır sanırım ikisi arasında.
    9505te ne gibi farklılıklar var acaba?

Ram donanim farkli hocam...

• plus değilse, pvr yoksa ne anladım ben o işten

bunlar heralde HD talebini karşılamak için ekonomik bir HD kutu yaptırdılar. Eğer test kullanıcılarından iyi yanıtlar gelirse bu yeni kutu üzerinden kampanyalar yapılabilir.
  • Kutu gelirse test edip gorecegiz ne gibi degisiklikler var..

• Beni de 8 Ekim'de aradılar o gün müsait değilim dedim, bugün (10 Ekim)e randevu verdiler. Az önce bir bayan aradı 9504 var elimizde takalım dedi, ben de dötüme mi sokacam 9504 ü ben test kullanıcısıyım 9505 takılacak diye atarlandım, elimizde yok demezmi ben de elinizde olmayan şey için niye arayıp takalım deyip randevu verdiniz dedim, canımı sıktılar aradım genel merkezi şikayet ettim serviside bakalım geri dönüş nasıl olacak. Anladığım kadarıyla herkeste aynı sorun olmuş.
  • Evt servis ile merkez birbirinden bi haber.. Hd cihaz degisimi saniyorlar o yuzden ellerinde ne varsa onu getriyorlar...

• quote:

Evt servis ile merkez birbirinden bi haber.. Hd cihaz degisimi saniyorlar o yuzden ellerinde ne varsa onu getriyorlar...

Servisin bi seyden haberi yok sinir oldum yine kutu gelmedi diyolar biri oyle bir kutu yok diyo

• Dün argeye mail attım. Kimsenin birbirinden haberi yok dedim . Hem yanlış kutu takıp hem de eski kutuyu isteyince servis ücreti istiyorsunuz dedim. Bugün servis ücretsiz bi şekilde geldi eski kutumdan sagem plus ıq taktı. Digide arayıp teyit etti kutunyz takıldımı ücretsiz olarak diye. En azından ilgilendiler sağolsunlar. Artık bulaşmam 9505 e filan sagem gibisi yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Evt servis ile merkez birbirinden bi haber.. Hd cihaz degisimi saniyorlar o yuzden ellerinde ne varsa onu getriyorlar...

hohocam sabah servisi aradım kutu gelmiş servise 1 adet mh. yi aradım kayıt açtı geri doncekmis servis bakalım bugun gitcem almaya...kayıt açmadan kuyu alamıyomuşuz 9505 servis kaydı açtırdı
  • Arkadaşlar merhaba konuyla çok alakası yok ama yardımcı olabileceğinizi düşünüyorum. DT 9101 uydu alıcısı kullanıyorum ve felaket yavaş ücretsiz değişim yapabiliyorum servisten hangi cihazı talep edeyim. HD cihaz alacağım tavsiyelerinizi söylerseniz bugün yarın arayacağım servisi.

• sahbaz061 S kullanıcısına yanıt
    9103hd
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahbaz061

Arkadaşlar merhaba konuyla çok alakası yok ama yardımcı olabileceğinizi düşünüyorum. DT 9101 uydu alıcısı kullanıyorum ve felaket yavaş ücretsiz değişim yapabiliyorum servisten hangi cihazı talep edeyim. HD cihaz alacağım tavsiyelerinizi söylerseniz bugün yarın arayacağım servisi.

Hd cihaz al hocam 9504hd humax al hocam..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.