Şimdi Ara

general mobile e tab 4 saat ayarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
21.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mebin dağıttığı general mobile e tab 4 te saat ayarı yapamıyorum zamanı yanlış olduğundan google play eba market e de girmiyor nasıl ayarlayacağım bu saati ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megatorun -- 13 Eylül 2014; 18:50:14 >

• nasil ayar yapamiyorsun.yani biraz daha detayli anlat.tarih saat bolumune giremiyormusun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayarlarda saat kısmı yok menude saat e giriyorum alarm kronometre ve geri sayım çıkıyor başka bişey de çıkmıyor şunuda söyleyeyim ilk aldığımda saat sorunu yoktu yaklaşık 1,5 aydır kapalı durdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megatorun -- 14 Eylül 2014; 0:57:45 >
  • Herkese merhabalar,
    Tarih ve saat ayarı:
    1.Ayarlara giriyoruz.
    2.Kablosuz ve ağlar bölümünde veri kullanımını seçiyoruz/tıklatıyoruz.
    3.En üstte saat ve pil durumunun altındaki sağ kısmındaki 3 kare kutucuğu seçiyoruz/tıklatıyoruz.
    4.Arka plan veri sınırladaki tiki kaldırın.
    5.En alttaki sistem kısmına tarih ve saat geliyor oradan ayarlayabilirsiniz.

eğer böylede göremezsen bunları yaptıktan sonra menüye gel uygulama menüsüne ayarları al yukarıdaki i harfine bırak verileri ve önbelleği temizle en altta tarih ve saat olcak ordan değiştirebilrisin otomatigi kaldır
  • Kardeşim 2. çözümün işe yaradı teşekkürler :D
  • 2.cozumu daha detayli anlatirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. çözüm işe yaradı... eyvallah
  • uygulama menusu nerede bulamadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.