Şimdi Ara

samsung tab 4 sm-t 232 3g tablet telefon ozelligi yuklenebiliyor mu? (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
434
Cevap
11
Favori
63.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kardeşim hem özelden hemde genel büyük yardımın oldu çok teşekkürler.
    Bügün gittim ve T 232 Tableti aldım ve tüm dediklerini harfiyen yaptım. Şu anda hem root ettim hemde tüm telefon özelliklerini açtım..

Sonsuz teşekkürler.
  • Arkadaşlar t332 projesi rafamı kalktı bizde herhangibir box la t331 yazılımı yükletsek basarili olur mu
  • stealth_ S kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir box işe yaramıyor sanırım.

Bazı arkadaşlar benim yurtdışında yaptırdığım işlemi birkaç farklı box ile denediler ama işe yaramadı.

332 için 331 romun deoxed zipli halini aşağıdaki linkten indirip twrp ile yükleyebilirsin.

https://www.dropbox.com/s/x7jn6cqwds798u8/deodex_install.zip

Cihaza towelroot ile root yükledikten sonra forumun önceki sayfalarında linklerini verdiğim twrp recovery kurman gerek.

kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codemaster34 -- 6 Şubat 2015; 22:59:43 >
  • Codemaster34 ,
    T332 yi t331 çevirme işlemini tekrardan buraya tek bir parça halinde yazarsan çok seviniriz dostum.
    Biz de tabletlerize telefon özelliğini aktif etmeyi çok istiyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muttixp M kullanıcısına yanıt
    tar.md5 ne nasıl çevirireceğiz bunu soyleyebilirmisiniz eklediğiniz t231.rar dosyayasını inriemedim innelerde hasarlı gözüküyor
  • muttixp,

sence biz nasıl yapabileceğiz telefon özelliğini t332'nin ? Bir fikrin var mı acabaa ? Codemasster34 nickli arkadaşımız yogun herhalde cevap alamadık henüz :)
  • programmers26 P kullanıcısına yanıt
    winrar son versiyonu yükle rar hasarlı hatası çözülecektir.

Arkadaşlar yoğun olduğumdan dolayı uzun zamandır yazamıyorum kusura bakmayın.

332 cihaz için şu anda yurt dışı serviste yaptırdığım box ile servis kurulumu yöntemi sonucu cihazı 331 hale getirmekten başka
    denenmiş ve tamamen sorunsuz bir yöntem yok ne yazık ki.

Ancak bir önceki mesajımda verdiğim 331 deodex rom dosyası twrp ile yüklenebilir haldedir. Benim elimdeki cihaz zaten 331 olarak (açılışta da)
    göründüğü ve elimde artık 332 cihaz olmadığı için bu rom dosyasını denemem pek anlam ifade etmiyor. (Artık 331 cihazıma 331 romu kurup çalıştırmış olmam 332 cihazlarda
    çalışacağı anlamına gelmiyor.)

Vermiş olduğum rom dosyasını denemek isteyen tecrübeli kullanıcı arkadaşların yorumlarını paylaşmaları 332 cihazların telefon özelliğini aktif hale getirmek isteyenler için
    çok faydalı olacaktır.

Zamanında 331 cihaz romları ile çok uğraşmış ancak - voice call lock - engelini bir türlü kaldıramayıp işin kolayına kaçarak yurt dışı serviste olayı çözdürmüştüm.

Bütün uğraşlarım esnasında forum üzerinde elimden geldiğince paylaşımda bulunarak konu ile ilgilenen diğer kullanıcılarında faydalanabilmesini sağlamaya çalıştım.

Umarım 332 cihazlar için hem voice call özelliği kısa sürede çözüme kavuşur, hemde overclock destekli kernel gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codemaster34 -- 17 Şubat 2015; 0:50:19 >

• Arkadaşlar bende almayı düşünüyorum benim için tek whatsapp çalışması lazım bazı tabletlerde çalışmıyor bunda da böyle bir sorun var mı
  • s.a arkadaşlar samsung modeli tablet istiyorum

aşağıdaki samsung 3 modellerinden hangisini öderirisiniz sadece internete girmek için internette video izlemek için internette müzik dinlemek için 2 yada 3 adet oyun oynamak resim çekmek için çok fazla özelikli istemiyorum ben kullanmayacağım için fazla para da vermek istemiyorum en ucuzu 319 tl olan bile yeterli olurmu bunları yapabilmek için teşekkürler

SAMSUNG T230 QUAD CORE 1.2GHZ-1,5GB DDR3-8GB DISK-7''-CAM- AND.4.4

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-t230-quad-core-12ghz-15gb-ddr3-8gb-disk-7-cam-and44.html

T110 GALAXY TAB 3 1.2GHZ ÇİFT ÇEKİRDEKLİ-8GB DISK-1GB-7''-BT-ANDROID4.1.JB-WHITE

http://www.vatanbilgisa...d41jb-white.html?srt=UP

T312 GALAXY TAB 3 1.5GHZ ÇİFT ÇEKİRDEK-16GB DISK-1.5GB-8''-ANDROID4.2-3G-WHITE

http://www.vatanbilgisa...42-3g-white.html?srt=UP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 18 Şubat 2015; 9:36:24 >

• codemaster senin verdiğin romu denedim malsef olmuyor 332 de yardım edrmisin
  • bi gelişme var mı arkadaşlar t332 modeli için
  • yaklaşık 5 senedir htc sensation z kullanıyordum artık değişimin zamanı geldi diyerek 1 haftadır araştırıyordum ne alsam diye. htcyi telefon olarak kullanayım bir tablet alayım derken ikinci el t210 da karar kılmıştım.

nereden gördüm bu başlığı bilmiyorum ama sabah sipariş verdim akşam geldi t232. şimdi sayenizde rom yükleniyorken ben bu yazıyı yazıyorum. hepinize teşekkürler.
  • Bu mesajı telden yazıyorum. tekrar teşekkürler. samsung tab 4 sm-t 232 3g tablet telefon ozelligi yuklenebiliyor mu? samsung tab 4 sm-t 232 3g tablet telefon ozelligi yuklenebiliyor mu?
     samsung tab 4 sm-t 232 3g tablet telefon ozelligi yuklenebiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mortingen -- 2 Mart 2015; 23:11:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• T332 ye tlf ozelligi kazandirma hakkinda hala haber yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reklam olmasın diye yazmak istemedim ama hepsiburadadan aldım. 13.31 de siparis verdim 19.47 de teslim aldım. açar açmaz %68 sarjla geldi hemen bilgisayara bağladım windows otomatik sürücüyü yükleyince odine bağlayıp romu yükledim. hiç orjinal rom ile kullanmadım. klavyeye alışmaksıkıntı bir de kocaman cihazı kulakta tutup konuşmak tuhaf geliyor şuan :)
    kamerası daha iyi olabilirdi ama sıkıntı yok.ekstra kamera taşıyorum yanımda zaten.
    gereksiz bir sürü uygulama var onları da kaldırdım mi tamamdir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuşma sesi çok iyi. sıkıntı yok, çok güçlü. üzerinde yüklü gelen zil sesleri ve mesaj sesleri sonuna kadar açsam da cepteyken pek duyulmuyor. daha yüksek seslerle değiştirmeli. stereo hoparlör arkada olduğundan orayı kapatırsam hoparlör sesi boğuklaşıyor ama normal kulağa götürüp konuşmada sorun yok. müzik dinlerken film izlerken hep arkadaki çıkışları kapatmamak gerenk.
    tabi hep benim htc sensation z'ye göre söylüyorum. çok istikrarlıyımdır bir cihazı beğenip alıştım mı artık ömrü bitene kadar kullanırım. bu da sanırım öyle olacak. tek sorun kocaman cihazı taşımak :)
  • GökŞah kullanıcısına yanıt
    hiçbir telefonumu kılıfla koruyucuyla kullanmadım. ama bu sanırım kılıfsız olmayacak. yine hepsiburadada 15 tlye güzel kılıflar var hızlı gönderiye zeval gelmesin diye onlardan almamıştım. bakalım bugün yağmur azalırsa tahtakaleye inip bakacağım kılıf, uygun bulamazsam internetten veririm sipariş herhalde.
  • Teşekkürler oldu Sorularınız OlURSA ALABİLİRİM Emre Erol HERZAMAMN AKTİFİM :D
  • sorunlar baş göstermeye başladı,
    1- çağrı geldiğinde cevaplamayınca android app mobile app hata veriyor. tamama tıklasam bile o çağrının bildirimini bildirim ekranından bakıp yok etmediğim sürece aynı hatayı tekrarlayıp duruyor. ekran görüntüsü alamadım.
    2-görüşme yaparken bir çağrı daha ya da sms gelirse telefon kilitleniyor.
    3-bazen ekran çizgi çizgi tuhaf bir hale gelip takılıyor, tüm cihazı kilitliyor. kapatma tuşuna uzun süre basıp restart yapmadan düzelmiyor. ekran görüntüsü nasıl alabildim ben bile şaşkınım zira telefon kilitlenmişti o sıra. ekte görebilirsiniz.
    4-hiç bir sebep yokken cihaz kilitleniyor yine aynı şekilde kapatma tuşuna uzun süre basıp restart yapmadan düzelmiyor.
    5- güncelleme için yetkisiz bir yolla değiştirildiğinden telefondan yapılamıyor kiese bağlayın diyor. daha denemedim.
    6-kulaklıkla konuştuktan sonra, kulaklığı çıkardığımda görüşme sesi çok az çıkıyr hoparlör ile konuşmak zorunda kalıyorum. bir kaç restart denemesinden sonra belki şansa düzeldi. kulaklık takmaya korkuyorum.
    7-görüntülü görüşmede görüntüler küçücük. note 4 ile yaptık görüşmeyi note 4 te büyük ve rahat.
    8-kamerası gün ışığında 3mp fazla hissettirmiyor ama oda ışığında ya da ek ışık kaynağında pixelleri saydırıyor :) bunun için bir sürü kamera uygulaması yükledim ama değişen birşey yok.

ha bunlar benim için sorun değil. ekstra kamera taşıyorum zaten ama alacaklara uyarı, düzeltmek isteyenlere de fikir versin diye yazıyorum.

şarj meselesine gelirsek,
    kutusundan çıktığında %68 şarjı vardı ve o haliyle yazılımını değiştirmiştim. ilk şarjı o gece bitti zaten kurcalamaktan süresini not etmedim. sonra yaklaşık 3 saat içinde kapalı telefonu prizde şarj ettiğimde yaklaşık 11 saat beni idare etti, full ekran ışığı wifi ile bağlanırsam onu açtım mobil veriye gireceksem wifi kapatıp 3gyi açtım. ekran görüntüsü ve pili hangi uygulamaların kullandığını görebilirsiniz.
    ikinci şarjı ise telefon açık ve oyun, twitter, facebook, nette gezinme, youtube video izleme, whatsapp sohbet ile beraber prizde yaklaşık 5 saatte full doldurdu.

tahtakale ve süleymaniye civarlarındaki tüm toptancıları dolaştım doğru düzgün ekran koruyucu ve kapak yok. kapaklı kılıf var ama cepte taşınacak gibi olmuyor onunla kadınların elde taşıdığı cüzdan muamelesi görüyor :) internette bir sürü seçenek var ama ben denemeden almayı düşünmedim. üsküdarda mobil caddeye uğramayı düşünüyorum web sitesinde bir çok model görünüyor.

daha da düzelme, iyileşme ya da diğer durumlarda yazmaya devam edeceğim.

samsung tab 4 sm-t 232 3g tablet telefon ozelligi yuklenebiliyor mu? samsung tab 4 sm-t 232 3g tablet telefon ozelligi yuklenebiliyor mu? samsung tab 4 sm-t 232 3g tablet telefon ozelligi yuklenebiliyor mu?

• Arkadaşlar bu tab 4 telefon özelliği çözülmüş sayfalar dolusu okudum tebrik ediyorum ve güle güle kullanın. Size ayrıca bir sorum olacak. Cihazın performansı nasıl? Asus fonepad 7 de 1 gb ram var diye bu ürünü almak istiyorum. Yavaşlama, takılma, donma gibi problemler oluyor mu tablette? Tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.