Şimdi Ara

Bruma'yı Yüceltme ve Kalkındırma Derneği (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
7
Favori
6.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Papa Het

Bu çocuk bu sene de olmazsa sene sonu gelin 3 milyon euro veririz Olcay'ın yedeği olur.

Şu yorumu okuyunca yüzümde bir gülümseme belirdi.

Bruma zamanında bize değilde Dortmund gibi bir kulübe gitseydi gerçekten Ronaldo'nun varisi olabilirdi. Belki bir Ronaldo olamayacak ama Ribery, Di Maria seviyesine çıkabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bruma'ya laf edenlere diyecek bir söz yok, diyorsunuz ki son hareketleri yapamıyor, arkadaşım takımda Tolga dışında başka hareketli bir adam mı var, ceza sahasında bir iki adamımız ancak oluyor, o kadar defansın arasında onla topu nasıl buluştursun, ceza sahadında olan oyuncu sayımız daha fazla olsaydo şimdiye Bruma'nın asist sayısı iki kat daha fazlaydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Bruma'ya laf edenlere diyecek bir söz yok, diyorsunuz ki son hareketleri yapamıyor, arkadaşım takımda Tolga dışında başka hareketli bir adam mı var, ceza sahasında bir iki adamımız ancak oluyor, o kadar defansın arasında onla topu nasıl buluştursun, ceza sahadında olan oyuncu sayımız daha fazla olsaydo şimdiye Bruma'nın asist sayısı iki kat daha fazlaydı.

Aynen öyle kardeşim.Barcelona'ya koy Neymar'ın yerine.Oynar.Niye?Çünkü adamlarda takım oyunu var.Oyunu ve oyuncuyu okuyabiliyor futbolcular.Bizde mesela Bruma topu alıyor kanatta geçiyor adamı.Ön direğe bir kişi bile koşu yapmıyor.Adam ya ceza sahası dışına dönüyo ya havadan orta açıyo mecburiyetten(havadan açınca zaten çalım atmasının artı bi yönü kalmamış oluyor.)

• ...

Bruma'yı Yüceltme ve Kalkındırma Derneği

• quote:

Orijinalden alıntı: GЅ

Kanka senin açtığın her Bruma konusuna hemen hemen mesaj atmışım ve çöp demişim, bu konuda sanırım mesajım yok. Onu da atayım dedim

Bruma gitti, giderken de sağlam bi kapak geçirdi bana

Keşke kalsaydı. Şu takımda en çok sövdüğüm adam takımın en güzide adamı oldu.

Aynı kapaktan Sinan Gümüş ve Koray için de bekliyorum, onlara da az laf etmedim

Konuyu açan arkadaş bıkmadan usanmadan Bruma'yı alladı pulladı, ona da ayrı özür borcum var, her Bruma konusunda gereksiz mesajlarıma efendiliğini ve inancını koruyarak cevap verdiği için.

Böyle adamların arkasında durun da ben rezil olmaya razıyım

• Konuyu kapatın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: G00

Ispanya da baya baya sut çalışmış belli. Rie 4-3-3 oynayacak. Duruma göre 4-2-3-1'e dönecek. Sneijder orta saha orta saha ile forvet arasında pas alış verisinin kilit adamı olacak. Eldeki poldi sinan ve bruma kanat forvet ortayada asıl forvet konulup kanatların asist ve gol yollarindaki önemini izleyeceğiz.

Çünkü elimizdeki sinan bruma ve poldi kanat ile forvet arasında kalmış oyuncular. Böyle olunca 4-3-3 için biçilmiş türden oyuncular.

ah ahh yemin ediyorum şu sistemi tek maç oynatmadan gönderdik adamları, jor dan tek ümidim 433 anavatanından geldiği için bu sistemde devam etmesiydi, tek maç oynamadık bu şekilde
    bruma sol sinan sağ kanat forvetin tanımı,forvette eren de olsa poldi de olsa farketmez zaten 2side 10+ ar gol attı değişmeli oynayıp.aslında dediğin gibi poldi de kanat forvetin tanımı biz adamı sağ açık oynatıp bek kovalamasını bekledik şaka gibi ona rağmen dünya kadar gol attı ilk sezonunda da

bruma da yapılan hata sinan da yapılmasa bari, kafada bitirmiş herhalde bazı şeyleri. kira ücretini boşverip 433sağ kanat forvette banko oynayacağı bir hollanda takımına kiraya yollayalım, bir sonraki sezonda sinandan en az 10m kazanırız

bruma kiralanırkende defalarca dedim 433 oynayan takıma gidip istatistik kasmalı diye,gidip 4231 defansif oynayan moyes in takımına yolladılar boşa geçti bir sezonu

• quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

quote:

Ispanya da baya baya sut çalışmış belli. Rie 4-3-3 oynayacak. Duruma göre 4-2-3-1'e dönecek. Sneijder orta saha orta saha ile forvet arasında pas alış verisinin kilit adamı olacak. Eldeki poldi sinan ve bruma kanat forvet ortayada asıl forvet konulup kanatların asist ve gol yollarindaki önemini izleyeceğiz.

Çünkü elimizdeki sinan bruma ve poldi kanat ile forvet arasında kalmış oyuncular. Böyle olunca 4-3-3 için biçilmiş türden oyuncular.

ah ahh yemin ediyorum şu sistemi tek maç oynatmadan gönderdik adamları, jor dan tek ümidim 433 anavatanından geldiği için bu sistemde devam etmesiydi, tek maç oynamadık bu şekilde
    bruma sol sinan sağ kanat forvetin tanımı,forvette eren de olsa poldi de olsa farketmez zaten 2side 10+ ar gol attı değişmeli oynayıp.aslında dediğin gibi poldi de kanat forvetin tanımı biz adamı sağ açık oynatıp bek kovalamasını bekledik şaka gibi ona rağmen dünya kadar gol attı ilk sezonunda da

bruma da yapılan hata sinan da yapılmasa bari, kafada bitirmiş herhalde bazı şeyleri. kira ücretini boşverip 433sağ kanat forvette banko oynayacağı bir hollanda takımına kiraya yollayalım, bir sonraki sezonda sinandan en az 10m kazanırız

bruma kiralanırkende defalarca dedim 433 oynayan takıma gidip istatistik kasmalı diye,gidip 4231 defansif oynayan moyes in takımına yolladılar boşa geçti bir sezonu

hocam bunun suçlusu yönetimdir, tudordur. kimse brumaya kızmasın. yasin, leşçuk, tolga, sabri gibi gereksizlere verdiği değerin yarısını brumaya verseydi şuan takımda yeni sözleşme imzalamıştı. bunun sorumlusu da yönetimdir. elindeki adamı neden korumuyorsun. ben olsam şuan tudor takım bakıyordu. 13 maçta 5 mağlubiyet almış ilk 3'teki takımlardan puan almamış bir hocanın bu takımda yeri yoktu. birde bunun kaprisleri yüzünden elimizdeki en iyi oyuncuyu kaybettik. arkasından çok ağlayacağız.

konu sahibinden brumanın gelecek sezonki istatistiklerini bu konuda sürekli paylaşmasını istiyorum.

• quote:

quote:

Kanka senin açtığın her Bruma konusuna hemen hemen mesaj atmışım ve çöp demişim, bu konuda sanırım mesajım yok. Onu da atayım dedim

Bruma gitti, giderken de sağlam bi kapak geçirdi bana

Keşke kalsaydı. Şu takımda en çok sövdüğüm adam takımın en güzide adamı oldu.

Aynı kapaktan Sinan Gümüş ve Koray için de bekliyorum, onlara da az laf etmedim

Konuyu açan arkadaş bıkmadan usanmadan Bruma'yı alladı pulladı, ona da ayrı özür borcum var, her Bruma konusunda gereksiz mesajlarıma efendiliğini ve inancını koruyarak cevap verdiği için.

Böyle adamların arkasında durun da ben rezil olmaya razıyım

Estağfirullah :) Sadece olan potansiyeli gördüm

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

quote:

hocam bunun suçlusu yönetimdir, tudordur. kimse brumaya kızmasın. yasin, leşçuk, tolga, sabri gibi gereksizlere verdiği değerin yarısını brumaya verseydi şuan takımda yeni sözleşme imzalamıştı. bunun sorumlusu da yönetimdir. elindeki adamı neden korumuyorsun. ben olsam şuan tudor takım bakıyordu. 13 maçta 5 mağlubiyet almış ilk 3'teki takımlardan puan almamış bir hocanın bu takımda yeri yoktu. birde bunun kaprisleri yüzünden elimizdeki en iyi oyuncuyu kaybettik. arkasından çok ağlayacağız.

konu sahibinden brumanın gelecek sezonki istatistiklerini bu konuda sürekli paylaşmasını istiyorum.

Dursun'un yaptığı saçmalığı göstermek için seneye de devamı gelecek.

• ilerde çok iyi oyuncu olur gibi geldiği icin yazıyorum 5 6 sene sonra atılan hortlarda inşallahh bu smileyi görmeyiz renkdaşlardan

• 2 sene önce bir mesajımda 15 milyon olacak demişim. Oldu, 13+2'ye gönderiyoruz. Keşke 35-45 falan deseydim ucuza gitti boşuna
  • 30 yaşında görüşmek dileğiyle kara oğlan
  • Oysa herkes öldürür sevdiğini,
    Kimi bir imzası ile yapar bunu,
    Kimi de umut dolu gülüşlerle.
    HOŞÇAKAL..ARMINDO BRUMA.

• Özletti kendini :( inanılmaz top sürüyo pes 13'te bile bu kadar hızlı yön değişmiyo adamlar.bu nasıl bi bilek.cidden helal olsun çocuğa.

hele bi pozisyon vardı defanstan alıp orta sahanın ortasından dikine nasıl gidiyo abi kafayı yicem on milyona sattık bu adamı.ndiayeyi belhandayı aldık nerdeyse aynı paraya

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.