Şimdi Ara

Sizce Dünyadaki En İyi Pop Şarkıcısı Kim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
17.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çoğunuz benimle aynı fikri paylaşıcaksınız eminim..

Pop un kralı Michael Jackson

• tipini kaydırıp , çocuklara tecavüz etmeseydi aslında çok iyi bir şarkıcıydı gerçekten
    ( gerçi bu onun müziğini etkilemez ama dinlerken adamın suratı ve yaptıkları aklınıza gelirse bi' tuhaf olabilirsiniz ( ben oluyorum mesela )
    billie jean şarkısı gerçekten süper ama

-ama şuanki pop şarkıcılardan en iyisi bence justin timberlake
  • tartışmasız ajdar
  • robbie williams olabilir.
  • cecaa
  • ya kaç kere açıldı yeter artık GEORGE MİCHAEL konu kapanmıstır anket açacaşğına biraz müzik dinle kimdir bu adam bir ara forumda şarkılarını dinle böyle konular açma....
  • george michael demişsin ama herkezin zevki farklı bana göre ceca mesela
  • quote:

Orjinalden alıntı: whamg

ya kaç kere açıldı yeter artık GEORGE MİCHAEL konu kapanmıstır anket açacaşğına biraz müzik dinle kimdir bu adam bir ara forumda şarkılarını dinle böyle konular açma....

Yahu hiç kusura bakma ama sen büyük bir müzik otoritesi filan mısın da konuya noktayı koyabildiğini düşünüyorsun...
  • Platonik aşkın çingenem kara dudum esmerim sarışımın MADONNAM
  • yok
  • Madonna'dır tek kelime ile.Michael Jackson Pop/Rock yapmakta.Tam pop değil.+ Tecavüz hakkında ise Adam din değiştirmek istediğinden dolayı bağlı olduğu grup tarafından adama kurulan komploya maruz kaldı.Bilmeyen varsa araştırsın öğrensin.
  • Erkek Micheal Jackson
    Kadın Anastacia (Sesine tapıyorum)
  • kesinlikle michael jackson.tarihe biraz göz atarsanız cevabı otomatik olarak alırsınız.
  • sezen aksu ,yıldız tilbe.
  • Kari Rueslåtten

Dağılabilirsiniz.
  • Müzik Dünyası ;Michael Jackson ve diğerleri olarak ikiye ayrılır.

Madonna sadece şarkıcıdır.;Madonna;Michael Jackson'ın yanında hurda araba gibi kalır.Michael,gerçek anlamda sahne şovmeni,söz yazarı,müzisyen,dansçı ve en önemlisi Pop müziğin eş anlamıdır.Zaten müzik dünyasında Celine Dion,Madonna gibi şarkıcılar tamamen Michael Jackson özentisi ve bunları piyasaya sürelim belki Michael'in yarattığı bu akımdan birşeyler koparırız mantığı ile piyasaya sürülmüşlerdir.Zaten bunların piyasaya çıkışları da ;Michael Jackson'ın "Thriller" patlaması yarattğı 1982 yıllarında piyasaya sürülmüştür.Öyle ki Celine Dion menajeri ve bilmem kaç yaş büyük menajeri ve aynı zamanda sevgilisi olan şahıs tarafından çocuk yaşta ABD'ye getirilmiştir.Madonna da keza evinden; ünlü olacam vb.. diye izini suyunu bilmediği eyaletlere göçmüştür.Aykırılığı ve sexapalitesi onu popüler yapmıştır o kadar.Sıksan müzik adına ne çıkar bilemiyorum.

George Michael ise gerçek anlamda yeryüzündeki en iyi birkaç erkek sesten birisidir.Gerçek bir sanatçıdır.
  • candan erçetin,sezen aksu
  • quote:

Orjinalden alıntı: barisozer83

candan erçetin,sezen aksu

• Justin Timberlake
  • tartışmasız
    AJDAR
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.