Şimdi Ara

Amerikadan iphone 6, 6xx, 7, 7xx getirme (Fiyatlar, kontrat meselesi ve eyalet vergileri) (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.427
Cevap
53
Favori
129.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar daha 6s in garanti ile ilgili kodları kesinleşmedi fakat bu ay iphone 7 çıkacak yetişirse almayı düşünüyorum ama nasıl bileceğiz garanti kapsamında olup olmadığını? Var mı bilen, neye dikkat etmem lazım?
  • serginho1912 kullanıcısına yanıt
    6s 1688 ama iphone 7 için kesin bişey söylemek yanliş olur tanitilmadan ve türkiyedeki bant kodunu bilmeden almak ve getirmek yanliş olur tanitim carşamba günü türkiye giriş ise 23 eylül gibi olur her zaman ki gibi o yüzden sabretmek lazim yurt dişi cihazi türkiyede telefoncularda illa bulunucak ve gelene kadar bekliyicem acele etmiyicem..!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    İyi de hocam ben 25 Eylüle kadar oradayım Türkiyede hangi kodun geçerli olduğunu anlamanın bir yolu olmalı Apple storedan öğrenmeye çalışacağım
    25 eylüle kadar türkiyede satişa cikar tanitilmadan bişey söylemezler 25 eylüle kadar americadan alirsin merak etme bi kaç kullanici modelini aciklar yada kendi sitesinde veya türkiye apple sitesinde model numarasi illa yayinlarlar..!

Abladım hocam sağol, garantisiz olsa bile almayı düşünüyorum risk alacağım en kötü :(
    Yazik edersinn ilk part ssonucda bariz problem cikabilir ama 25 eylüle kadar türkiyede satiş olur apple sitesinde özeliklerini ve bant kodunu yazicaktir 20 güne kadar americada bile ögrenirsin de yakin olsaydin bitanede kendime isterdim:)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 5 Eylül 2016; 15:33:01 >
    Türkiyeye gelişim 25 miş oradan biniş 24 ü gece :( çember daralıyor hocam öğrenmem lazım bir şekilde son güne bırakamam.
    :)))carşamba günü en geç cumaya kadar 20 kadar yada bant ögrenirsin hatta bana yaz hatirlat bende ögrenirim araştirirm:))

Sağol hocam süpersin
  • Arkadaşlar bir yakınımın Amerika'ya gitme durumu var. Bilgisi olan biri beni aydınlatabilirse çok memnun olurum.

1. Malumunuz iPhone 7 çıkıyor ancak ben 6s Plus modelini satın almak istiyorum. Yakınım bu ay içinde gidecek. 6s Plus'ın Türkiye'de garanti kapsamında olduğu model kodu nedir acaba?
    2. Bu garanti kapsamına giren model numaralı telefonu aldığımız zaman İstanbul Apple Store lar ile mi iletişime geçmek zorundayız herhangi bir problem olursa? (İzmir'de yaşıyorum)
    3. Benim Pasaportum yok ailemde de kimsede yok. Bu cihazı yakınımız satın aldığı zaman kendi pasaportuna mı işletmek zorunda ve onun pasaportuna işletilirse tek seferlik bir işlem ardından rahat rahat 2-3 sene kullanabilir miyiz telefonu?
    4. Vergi iadesi yalnızca Amerikadan ayrıldığımız havalimanından mı yapılması gerekli?
    5. Telefonu satın aldıktan sonra Türkiye'de ekstra ödememiz gereken pasaport kaydı haricinde bir şey var mı?

Oldukça uzun oldu ancak cevaplayabilirseniz çok mutlu olurum. Teşekkür ederim :)

• Plus modeli 1687 modeli gecerli 6s için 1688 modeli gecerli türkiyede 1 yil garanti kapsaminda olucaktir istediğin apple garantisi olan herhangi servisde sorun olursa değişim yapabilirsin cihazi aktifleştirdiğin anda 4 ay içerisinde kayit etirmen gerek cihazi kim alirsa alsin fark eden bişey yok sonucda pasport kaydi gerekli kendisi getiriyosa ve kendisi kayit etirmek isterse yapabilir 130-140 civarinda bi ücret lazim sanirsam başkada problem yok ama tavsiyem 7 alman olur almiişken birden alip 2-3 sene rahat kullanirsin..!

• Yardımınız için çok teşekkür ederim. Çok açıklayıcı oldu. 7 sorun olur vs olur pek istemiyorum aynı zamanda büyük ekran tercihim olduğu için 7 plus ta biraz daha meblağ olarak yüksek benim için daha uygun olucaktır die düşünüyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

25 eylüle kadar türkiyede satişa cikar tanitilmadan bişey söylemezler 25 eylüle kadar americadan alirsin merak etme bi kaç kullanici modelini aciklar yada kendi sitesinde veya türkiye apple sitesinde model numarasi illa yayinlarlar..!

Benimde arkadaş 22 ekimde geliyo Amerikadan 1 tane iphone 7 siparişi verdim ona. Acaba 20 ekim civarı alıncak iphone 7 ilk parti mi olur ? Ek olarak izlememiz gereken adımlar nelerdir ? Buradaki herhangi bir apple store a gidip 1 yıl garantisi olan iphone 7 serisini mi öğrenmemiz gerekir ? Teşekkurler

• Hyponsoinage kullanıcısına yanıt
    İlk part ama sorun cikmaz tahmin ve tedbir diyelim genelde öyle oluyo o yüzden söylemiştim..!ama sorun cikmaz tanitilmadan model ögrenemezsin eylül sonuna kadar türkiyede olur zaten az kaldi türkiye modeli kendi sitesinde yazilir zaten özeliklerde filan..!

• yani yurtdışından almak için sim free ve bant kodunu öğrenmek yeterli oluyor kısaca ?
  • Arkadaşıma Amerikadan Iphone 7 getirtmek istiyorum. Türkiye de kullanmak için Hangi model numarasını aldırmam gerektiği netleşince birileri alıntılarsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoveU4ever

Arkadaşıma Amerikadan Iphone 7 getirtmek istiyorum. Türkiye de kullanmak için Hangi model numarasını aldırmam gerektiği netleşince birileri alıntılarsa sevinirim

iPhone 7
    Model A1778

iPhone 7 Plus
    Model A1784

Bu modeller olması lazım ama listede türkiye yok sadece avrupa ülkeleri var bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi?

http://www.apple.com/iphone/LTE/ burdan baktım.

• 27eylüle kadar amerikadayım. iphone 7 getirebilirim isteyene
  • Fabian F kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi eyalet yani kaça geliyor bulunduğunuz yerde i phone 7 plus 32gb black ?
  • Fabian F kullanıcısına yanıt
    Hoş güZel diyosunda mesele güven mesele şehirler arasi il ilçedeki uzaklik tanimak tanitmak lazim dimi:))ben istiyom mesela nasil olucak fiyat nedir bilgilendirmek lazim:))

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.