Şimdi Ara

Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] (85. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.485
Cevap
60
Favori
270.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir bölge yada deniz kirlendiği zaman nasıl temizliyorsunuz?

Birde baraj yaptım ama çalıştıramadım nasıl çalışacak?
  • Yeni guncellemeyle bende oyuna dahi girmiyor siyah arkaplan gozukuyor yine yukleme bari ve donen kus var fakat sadece barın %20si doluyor anca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilhan032 kullanıcısına yanıt
    Atık borularını en dışa çekince akıntıyla temizlendi nehir 😂

• ilhan032 kullanıcısına yanıt
    oyun menüsünde sağda çıkan listeden yada atölyedeki diğer üst performans yapılardan yararlanarak yüksek kapasite ve az kirlilik elde etmek mümkün.

baraj binasını diktikten sonra elektrik sayfasını açıp barajı şehre bağlarsanız faydalanabilirsiniz.
  • Şem-i Ruhsar kullanıcısına yanıt
    bu sayıların ne kadarına ihytiyaç olduğunu şehir zaten söylüyor. 4 ilkokulu olan ilçeye 4 üniversite kurulur mu? yada 4 üniversitesi olan metropole 4 ilkokul yeter mi?

eğitim penceresinde şehrein ihtiyaçları var, her binanın kapasitesi var, ona göre olacak...
  • eflatoon kullanıcısına yanıt
    Hocam orayı gözden kaçırmışım yeni gördüm. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErenA.

Yeni guncellemeyle bende oyuna dahi girmiyor siyah arkaplan gozukuyor yine yukleme bari ve donen kus var fakat sadece barın %20si doluyor anca

• Arkadaslar sizdede oyunun menude ciddi fps dususu oluyormu sadece menude fps dususu oluyor oyuna girdigimde fps 50 60 arasinda dolasiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Utku53

Arkadaslar sizdede oyunun menude ciddi fps dususu oluyormu sadece menude fps dususu oluyor oyuna girdigimde fps 50 60 arasinda dolasiyor

Oyunum orjinal. İ5 5200U-8GB Ram-250GB SSD-GT920M ile menüde ciddi fps kayıpları bende de var.
    Oyunda en düşük ayarlarda bile 15 fps alıyor. Kasıyor bildiğin.
  • Bu yeni natural disaster dlcsi çok saçma olmamış mı ? Youtubeda bi kaç video izledimde yok ediyo şehri ne gerek var biraz bide kendinde yaratabiliyosun galiba anlamadım tam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şem-i Ruhsar

quote:

Arkadaslar sizdede oyunun menude ciddi fps dususu oluyormu sadece menude fps dususu oluyor oyuna girdigimde fps 50 60 arasinda dolasiyor

Oyunum orjinal. İ5 5200U-8GB Ram-250GB SSD-GT920M ile menüde ciddi fps kayıpları bende de var.

oyun son güncellemeden sonra fazlasıyla kasar oldu, bunun önüne geçmek için kullanmadığınız mod ları kaldırın derim. ne kadar fazla mod o kadar kasma demek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Csher1903

quote:

quote:

oyun son güncellemeden sonra fazlasıyla kasar oldu, bunun önüne geçmek için kullanmadığınız mod ları kaldırın derim. ne kadar fazla mod o kadar kasma demek.

7 tane olmazsa olmaz mod kullanıyorum. Onlar olmayınca da zevk vermiyor hocam.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Csher1903

quote:

quote:

7 tane olmazsa olmaz mod kullanıyorum. Onlar olmayınca da zevk vermiyor hocam.

7 tane mod ile oyun kasma hocam başka bşey var onda, ekran kartını güncellemeyi deneyin birde.

• millet ben bu oyuna hem after dark almak hem de match day yüklemek istiyorum 2 dlc birden kurma imkanımız var mı

• Son guncelleme icine etti oyunun. Oyunu duzeltmeden ben girmeyin derim.

Normalde bie tren istasyonu modelim vardi oyuna mod olarak ekleyemiyorum bile. Ekledikleri sub buildings enabler modu yarim yamalak cunku.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yigido59

millet ben bu oyuna hem after dark almak hem de match day yüklemek istiyorum 2 dlc birden kurma imkanımız var mı

evet kurabilirsiniz.
  • Bilin bakalim bu hangi sehir ?
    baya bagimlilik yapti bu oyun bende uzun ugraslar sonucu (evet mod kullanmam gerekti) izmiri yapmaya calistim.
    Bornova, Konak ve Karsiyaka tarafi oldu sanki diger bölgelerde zamanla büyüyecek güzel oluyo gibi sizler ne düsünüyonuz görüslerinizi bekliyom

Cities: Skylines (2015) [ANA KONU]

direct upload

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toblerone1 -- 16 Aralık 2016; 1:57:3 >

• eline sağlık güzel görünüyor fakat daha çok yolun var. :)
  • Nüfusum 30.000 olmadı henüz ama trafik beni çıldırtıyor.

Mevcut şehre minimum zararla trafiği kontrol altına alma konusunda yardımcı olabilecek var mı???
  • son güncellemeyle oyun iyice battı mı ben oyunu satın aldım ancak yüklemedim ilaçlısı duruyor hala (1.0.5 sürümü) i5 7200u hd graphics 620 8 gb ram ile oynuyorum ve en düşükte 1280x720 çözünürlükte 20 fps civarı veriyor şehrin iyice içine inersen 13 fps ye kadar düşebiliyor sizce steam den aldığım cities skylines ı yükleyeyim mi yoksa yeni güncelleme gelene kadar ilaçlıda kalayım mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.