Şimdi Ara

★ Sony Xperia Z3 Dual (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
11
Favori
20.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vasfiuysal

fiyat olarak ne civardan aldınız
    hepsiburada da indirim var gorunuyor 1799 TL uygunmudur bu cihaz icin

şirket ve şahsi hatlarım için ayrı telefonlar kullanmak istemedigim icin bu telefonu düşünüyorum da

cevaplar için şimdiden teşekkürler

1800 TL iyi fiyat. Bence alınır.
  • cihazda en son guncellenen hangi android surumu var acaba ?

http://support.sonymobile.com/global-en/xperiaz3dual/software/

üstteki adreste 5.1 diyor ama Türkiyedeki cihazlar için de geçerlimi emin olmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vuysal -- 20 Ağustos 2015; 15:53:01 >
  • Geçen hafta 5.1.1 geldi
  • Merhaba çift hatlı telefon almayı planlıyorum yakın zamanda uzun zamandır bakınıorum. Enson Asus Zenfone 2, Sony Z3 Dual ve Samsung A7 arasında kaldım. Aslında kafamda asus var ama birkaç kişiden asusun çift hatlılarında sorun olduğunu duydum. Bende sony z3 e yöneldim ama ondada forumlarda çok bir şey bulamadım. Açıkçası çok talibi yo gibi duruyor. özellikle asusla sony arasında çok kalıyorum. Bu iki telefon hakkında bilgisi olup kullananlar varsa yorumlarını yazabilirmi?
    Çünkü telefonu 2-3 sene kullanayım istiyorum. Tavsiye ve görüşlerinizi yazarsanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murom

Merhaba çift hatlı telefon almayı planlıyorum yakın zamanda uzun zamandır bakınıorum. Enson Asus Zenfone 2, Sony Z3 Dual ve Samsung A7 arasında kaldım. Aslında kafamda asus var ama birkaç kişiden asusun çift hatlılarında sorun olduğunu duydum. Bende sony z3 e yöneldim ama ondada forumlarda çok bir şey bulamadım. Açıkçası çok talibi yo gibi duruyor. özellikle asusla sony arasında çok kalıyorum. Bu iki telefon hakkında bilgisi olup kullananlar varsa yorumlarını yazabilirmi?
    Çünkü telefonu 2-3 sene kullanayım istiyorum. Tavsiye ve görüşlerinizi yazarsanız.

Asus donanım olarak kâğıt üzerinde iyi görünse de elime alıp kurcaladığımda yaşadığım hüsranı unutamam, kağnı
    gibiydi cihaz. Bence mutlaka Asus olacaksanız gidip siz de elleyin derim cihazı. Yazılımı kötü, gerçekten kötü.

Sony Dual için fazla bilgi yok ama bu sizi yanıltmasın çünkü cihaz Z3 ile tamamen aynı zaten.

• Ben asus telefonu birkaç yerde incelemeye çalıştım açıkçası bulamadım. internetten asusla ilgili yorumları okuyorum çok bayılanlar hızlı olduğunu söyleyenleri görüyorum. Ama mesela teknosaya gittim telefon varmı inceleyim diye müşteri temsilcisi biz asus çift hatlı satmıyoruz çok arıza çıkarıyor diyor. Yine bunu birkaç yerdede duydum. Sony tarfına gelince telefon yorumlardan okuduğum kadarıyla iyi. Ama uzun süredir sony çift hatlı tel çıkarmıyor. Yakın zamanda çıkartır ve z3 fiyatı birden düşermi diye düşünüyorum. Birde sony telefonlar piyasada çok tutulmuyor gördüğüm kadarıyla acaba ilerde bu dezavantaj olurmu?

Sizce z3 dual almak bu şartlarda mantıklımı yoksa asusumu düşünmeli ?
  • murom M kullanıcısına yanıt
    hocam telefonun teknik ozelliklerini vs anlarım da tutulmuyor olması ilerde nasıl bir dezavantaj yaratabilir ki
    telefon beni begenmiyorlar deyip depresyona mı girer , arama tusuna basınca aramıyorum ulan mı der :))

telefon bu yatırım aracı değil ki ilerde kar etsin fiyatı yukselsin vs.
    bu arada hafta sonu izmir forum bornovadaki sony centere uğradım orada varmı diye sormak için bu telefonu
    resmi ithalat yolu ile gelmiyor cift hatlılar satıalnlar paralel ithalattir dedi , yani satan firma veriyor sadece garantisini

asus vs sony konusuna gelince asus'da iki hattında aktif oldugunu sony'de ise iki hattın ulaşılamadığında birbirine yönendirme ile aktif oldugunu soyluyorlar

ben de cift hatlı telefon arastırıyorum lenovo p70 , asus zenfone 2 ve sony z3 dual son secenekler kaldı gibi
  • Peki siz hangisine karar verdiniz. Ben açıkçası z3 dual alacam gibi duruyor. kiliksada 1699 TL şu anda ama bu telefon ithalatçı garantisinde acaba ilerde sıkıntı yaşarsam servis konusunda sıkıntı yaşarmıyım. Asus ise asus garantisinde.

Lenovoya ise açıkçası soğuk duruyorum. eğer telefon alır yada bir karara varırsanız sevinirim. Yoksa ben kliksadan sony alacam gibi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: murom

Peki siz hangisine karar verdiniz. Ben açıkçası z3 dual alacam gibi duruyor. kiliksada 1699 TL şu anda ama bu telefon ithalatçı garantisinde acaba ilerde sıkıntı yaşarsam servis konusunda sıkıntı yaşarmıyım. Asus ise asus garantisinde.

Lenovoya ise açıkçası soğuk duruyorum. eğer telefon alır yada bir karara varırsanız sevinirim. Yoksa ben kliksadan sony alacam gibi :)

ben de şimdilik sony'e sıcak bakıyorum fakat 5 Eylülden sonra ancak alabilirim
    o tarihe kadar fiyatında değişiklik olmaz ise tercihimi Sony Z3 dual'den yana kullanacağım

bugün arkadaşımdaki Z2 yi inceledim oldukca kaliteli ve saglam iş cıkarmıslar gorunuyor.
  • Adaşlar bu telefonda 4G (LTE) desteği varmı ?
    kullanan varsa cevaplayabilir mi acaba ?
  • Arkadaslar slm
    Benim z3 dualin arka cam kirildi.
    Her yere baktim ama 6683 ya da 6633 koduyla ya da z3 dual ismiyle arka cam degisim bulamadim webde.

Acaba bizim arka cam tek simli z3 ile ayni midir? Bilen var mi? Zira tek simli icin webde bol bol arka cam var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • XWING X kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun, arka cam bütüm Z3 ler için aynı, istediğinizi alabilirsiniz.
  • fato65 F kullanıcısına yanıt
    Saolasin.

• Bu model su geçiriyor mu?
  • su paralel ithalat olması garanti konusu kafamı kurcalıyor ve elim almaya gitmiyor sanırım bu yuzden :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vuysal -- 2 Eylül 2015; 15:42:16 >
  • Kliksa rootlayıp radyoyu silip satıyor haberiniz olsun.
  • https://youtu.be/xgUlrv6sMr0?t=2m

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vuysal -- 8 Eylül 2015; 17:00:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vasfiuysal

https://youtu.be/xgUlrv6sMr0?t=2m

Merhaba aldınız mı telefonu. Eğer aldıysanız nasıl. Bende düşünüyorum ama garanti konusu biraz kafamı kurcalıyor. Birde acaba Z3 fiyatında bir düşme olurmu dersniz.

son olarak bir arkadaştan z3 ün klavye takımının çok kullanışlı olmadığını, menülerinin pratik olmadığını ve karışık olduğunu duydum.

Yorumlarınızı paylaşırsanız
  • murom M kullanıcısına yanıt
    yok hocam garanti konusu yüzünden hala elim gitmedi
    lenovo z2 pro ile bu telefon arasında gidip geliyorum açıkçası.

çift hatlı telefonlarda arama kısmı ile ilgili bir standart yok anladığım kadarı ile
  • Temiz z3 dualini satan arkadas varsa uygun fiyatli pm atabilir

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.