Şimdi Ara

★ Sony Xperia Z3 Dual (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
11
Favori
20.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CallOfTheWild

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-xperia-z3-d6633-dual-cep-telefon-129511331

Helal olsun adamlara.
    SONYbahar da getireceğiz dediğin böyle olur.

Gör SonyTR şaşkoloz gibi etrafa bakınacağına işini yap.

ben cepport tan 2 tane 1000 tl üzeri cihaz aldım sorunsuz delta servis cihaz satıyor sorun çıkarmadı yani

• quote:

Orijinalden alıntı: User Friend

quote:

Orijinalden alıntı: korcin

Guvenilir bir satıcı mıdır peki bu Cepport?
    Servisini kim verir?
    Dendigi gibi resmi ithalat urunu olup, iki hat birden imei kayıtlı ise çift hatlı bir flagship için ilk cıkış fiyatı fena degil bence.
    1.999 tl daha tatlı olurdu tabi.

Satıcı güvenilir, resmi "paralel" ithalat. 2 yıl garanti. Garanti servisi %99 intellicel'dir. Fiyat paralel için şimdilik pahalı. Sony Türkiye Z3'ü getirdikten 2 hafta içnde fiyatı biraz daha düşecektir...

Bununla beraber artık 999 liradan fazla vermek bir telefona, zoruma gidiyor. Bir amiral gemisini 2 sene sonra ancak asıl/psikolojik sınır fiyatına yakın alabiliyor olduk. Halimiz nice, teknolojiyi 2 sene geriden takip mi etsem napsam bilemedim

sizde benim gibi düşünüyorsun ben kafaya taktım cihaz tam ucuzlamadan almayacam.hem sony 3 ayda bir amiral telefon çıkarıyor.beklemek lazım sabırr.ayrıca satıcı güvenilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CorelDraw04 -- 29 Eylül 2014; 22:16:52 >

• Farklı servislerle çalışıyorlar lakin en son sony c3 dual aldım, intellicel'di garantisi. Büyük ihtimal sony için bu servisle anlaşmalı getirmiş olabilirler, tabii sormak lazım. Ki delta servis de iyidir. Çok farketmiyor sayılır servisler arası. Neyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cepport'a telefonun çift imei kayıt durumunu, kimin garantisi/servisi altında oldugunu ve hangi gsm bandında oldugunu (avrupa/asya frekansı) sormuştum.
    Gelen cevabı paylasıyorum;

merhaba
    firmamız İNTELLİCEL İLETİŞİM ELEKTRONİK VE GIDA HİZMETLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. sanayi ve ticaret bakanlığı onaylı tse'li teknik servise sahip resmi ithalatçı firmadır,ürünlerimiz tamamen orjinal olup yurtdışı resmi SONY distiribütöründen satın alınıp gümrük beyannamesi ile ithal edilmiştir.telekominikasyon (imei) kaydı ithalat yoluyla yapılmıştır.istanbul sirkecideki teknik servisimiz tarafından 2 yıl garantilidir istanbul dışı ürünlerde kargo firmamız tarafından karşılanmaktadır.iki imei numaralarıda resmi kayıtlıdır.ürün avrupa versiyonudur ve türkiye ile frekans uyumsuzluğu olmaz

• korcin K kullanıcısına yanıt
    Bir de esas merak ettiğim, çift hat kullanabiliyoruz lakin sadece bekleme modunda mı... Yönlendirme olayını devreye sokmadan aradığınız kişiye ulaşılamıyor diyecekse arayana, o sırada ben diğer hattımdan bir başkasıyla görüşürken, bir amiral gemisine pek yakışmamış olur. Yani çift sim işlemci mi yoksa tek sim işlemci mi kullanmışlar... Vb.

• quote:

Orijinalden alıntı: User Friend

Bir de esas merak ettiğim, çift hat kullanabiliyoruz lakin sadece bekleme modunda mı... Yönlendirme olayını devreye sokmadan aradığınız kişiye ulaşılamıyor diyecekse arayana, o sırada ben diğer hattımdan bir başkasıyla görüşürken, bir amiral gemisine pek yakışmamış olur. Yani çift sim işlemci mi yoksa tek sim işlemci mi kullanmışlar... Vb.

B sorunun cevabini bende merak ediyorum

• Aktif çift sim diye okumustum, biri ile konusurken digeri de aktif.
    Yanılmıyorsam ya Sony nin kendi sayfasında yada gsmarena'da yazıyordu.

• Evet, kendi sayfasında yazıyor...

İki SIM kartla da çağrı alın
    Çift SIM kartlı akıllı telefonların pek çok avantajı vardır. İş ve eğlenceyi birbirinden ayrı tutabilir, daha uygun maliyeti bir çağrı yönetimi elde edebilirsiniz. Yeni çift SIM kart özelliğimiz sayesinde, aynı zamanda bir SIM üzerinden konuşurken, diğeri üzerinden sesli mesaja yönlendirmeden çağrıları alabilirsiniz. İlk çağrıyı beklemeye alabilir, yeni çağrıyı yanıtlamayı tercih edebilirsiniz. Sonuç olarak hiçbir çağrıyı kaçırmazsınız. Telefonunuzu kurduğunuzda çift SIM kartı özelliğini etkinleştirirsiniz. Daha sonra ikinci SIM kartınızı eklemeniz durumunda, Ayarlar menüsünden istediğiniz zaman kurulum kılavuzuna erişebilirsiniz.

• gsmarena dual standby olarak degistirmis , xda'da data hatti aynı anda aktif olmuyor diyor muhtemelen digerleri gibi, bu yonde beklentiniz varsa emin olmadan almayın.
  • quote:

Evet, kendi sayfasında yazıyor...

İki SIM kartla da çağrı alın
    Çift SIM kartlı akıllı telefonların pek çok avantajı vardır. İş ve eğlenceyi birbirinden ayrı tutabilir, daha uygun maliyeti bir çağrı yönetimi elde edebilirsiniz. Yeni çift SIM kart özelliğimiz sayesinde, aynı zamanda bir SIM üzerinden konuşurken, diğeri üzerinden sesli mesaja yönlendirmeden çağrıları alabilirsiniz. İlk çağrıyı beklemeye alabilir, yeni çağrıyı yanıtlamayı tercih edebilirsiniz. Sonuç olarak hiçbir çağrıyı kaçırmazsınız. Telefonunuzu kurduğunuzda çift SIM kartı özelliğini etkinleştirirsiniz. Daha sonra ikinci SIM kartınızı eklemeniz durumunda, Ayarlar menüsünden istediğiniz zaman kurulum kılavuzuna erişebilirsiniz.

aynı yazı m2 dualdede yazıyor.

Sony o yazıyı hepsinde kullanıyor ve korkarım tek sim işlemci kokusu alıyorum, ama yine de kullanılır elbet...

• Dileyelim de bu sefer bizi sasırtsın o zaman Sony
    Bu durumda resmi ithalat Sony TR garantili almakta fayda var, yanıltıcı ürün tanıtımı gerekçe gosterilip iade edilebilir gerekirse.

Bunu bilerek al alırsan, sonra uğraşmak istemeyebilirsin, alan biri olduğunda öğreneceğiz artık...

• Şeytan dürtmüyor değil ama biraz daha bekleyelim bakalım, Sony kendisi getirecek mi bu modeli. Pek güvenemiyorum ben nedense geleceğine...
  • quote:

Şeytan dürtmüyor değil ama biraz daha bekleyelim bakalım, Sony kendisi getirecek mi bu modeli. Pek güvenemiyorum ben nedense geleceğine...

m2 dual resmi olarak geldiğine göre Z3 dual neden gelmesin?
    TR sayfasındada Yeni ibarisi gelmiş.
  • "Pek Yakında" yazarken de, "Yeni" yazdığında da Müşteri Hizmetlerie mesaj attım aradım, her seferinde aynı basmakalıp cümlelerle cevap verdiler 'Sonbahar aylarında satışa sunulmasını bekliyoruz' diyerek. Bekliyoruz bakalım...
    Sony altı ayda bir amiral gemi duyurmayı düstur edindiyse, vakit geçirmeden bunları satışa sunması da farz olmalı.
    Yakındır z4 sızıntıları başlar...
  • Sahibinden.de 2.099 tl ancak kayıtsız.
    Bunlarda global garanti yoktur tabi, magaza garantisi varsa ne ala.

• Hanginiz aldınız 2 tane satılıp ürün kapanmış

• Ben degil... Beklemedeyim

• n11 de 2429tl.

ne ara getirdiler hayret
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.