Şimdi Ara

Çözüldü!!!! i7-4790k / Asus z97 Vii Hero Overclock Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

adaptive modu bench yaparken acık bırakırsan aşırı derecede voltaj verir işlemcine..benchi adaptive modsuz almanı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panmordeczka -- 1 Eylül 2014; 3:59:32 >
  • İşlemci: i7-4790K
    Anakart : Asus z97 Vii Hero
    Ram : Corsair 16GB (2x8GB) Vengeance Pro DDR3 1866MHz CL9 Ram

İşlemcimi şuan default ayarlarda kullanmaktayım ve sadece Biostan Xmp mod açık ve Cpu Voltaj 1.130 olarak ayarladım ve başka bir ayar yapmadım .
    Overclock yaparken nelere dikkat etmeliyim biostan ayarlama yaparken , voltaj ve çarpanla oynamam yeterlimi yoksa ne gibi ayarlar yapmalıyım biosta

amacım 4,7Ghz ve 4,8Ghz değerlerini stabil bir şekilde yakalamak ve stress testlerdeki sıcaklık değerlerini görmek

biosum bu videodaki gibidir , burda ne gibi ayarlar yapmam gerekli

http://www.youtube.com/watch?v=VteIVwsIX8I

Yardımcı olabilirseniz sevinirim , şimdiden teşekkürler

Çözüldü!!!! i7-4790k / Asus z97 Vii Hero Overclock Yardım Çözüldü!!!! i7-4790k / Asus z97 Vii Hero Overclock Yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i7_4790k -- 2 Eylül 2014; 5:19:45 >

• hocam o işlemciye oc yapıp ne yapacan ki dinazor gibi işlemci mübarek
  • sfr+10 kullanıcısına yanıt
    En fazla kaç ghz görebilcem ve sıcaklıklarım max kaç oluyor ona bakıcam hocam işlemciyi denicem yani
  • bulamadım ya hiç bir yerde oc ile ilgili bu anakart ve işlemci ikilisi ile ilgili bulamadım oc videosu : s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i7_4790k -- 1 Eylül 2014; 4:03:14 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.