Şimdi Ara

121.NCİ JANDARMA EGİTİM ALAY KOMUTANLIĞI SERİNYOL / HATAY (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.168
Cevap
15
Favori
546.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abımı yolladık ta 11.inci boluk genelde nereye yolluyolar
  • slm arkadasşla pazar gunu acemı bırlıgımı gecırmek ıcın hatay serınyola teslım oluyorum jandarma olarak sızce nasıl yerdır orada yapan arkadaslar ne ler tavsıye edersınız meslek olarak ne yazılındıgında en cok hangı meslek ıyı olur
  • Gideceklere allah sabır versin. metanet versin. 80-3 ordaydım. Allah herkezin yardımcısı olsun. Giderken herkes geride kalanlara iyice baksın. çok özliyeceksiniz.
  • Dün orada kazan patlamış galiba,1 şehit varmış.
  • Hey gidi yıllar heeeeeeeey.
    73/4 6.Bölük... Neler değişmiş Serinyol da. Ne kadar zor olursa olsun aradan yıllar geçtikten sonra aynı kadro ile tekrar yaparım diyor insan. Demek hala doğuya gönderiyor. Ben de Şırnak - Gülyazı ya gitmiştim Hatay dan sonra. Ben askerdeyken 15 aydan 18 aya yükselmişti askerlik. Öyle internet cafe, cep telefonu gibi şeyler yoktu. Evi ancak 1 ay sonra arayabildim. O da sabah 4 de. Mektup yazardık. Bambaşkaymış mektup yazmak. Keyfi tadı, açar açar okusun tekrar tekrar okursun. Annenin, babanın, kardeşlerinin, arkadaşlarının, sevdiğinin elleri değmiştir ona kokusu sinmiştir. Tam kalbinin üstünde saklarsın.Halen saklarım. Şimdi daha rahat tabi.Yer yokluğundan bir yatakta 3 kişi bile yattık. Yazın hem yer olmadığından hemde sıcak olduğundan dışarıda yatardık.
    Dediğim gibi ne kadar zor olursa olsun tadını çıkarmaya bakın bence. Hayatta yaşayacağınız en güzel tecrübe. Ancak yıllar sonra anlıyor insan.
    Halen askerlik yapan ve yapacak olanlara hayırlı teskereler dilerim. Allah hepinizi sevdiklerinize kavuştursun.
  • arkadaşlar bende askerligimi hatay serinyolda yaptım (87/4) usta birliğim hakkari çukurca...
    serinyoldaysanız büyük ihtimal hakkari ve şırnak'a düşersinizz...
    gidecek olan ark.lara şimdiden hayırlı teskereler...
  • Ben de 88/1 hatay'a gittim 22 gün askerlik yaptım 3 ay hava değişimi aldim (kilodan) sonra 9 ay daha hava değişimi aldim en son 14 martta tekrar katıldım askerlik yapamaz raporu alarak bu işi bitirdim. 7. bölükteydim usta birliğide Şırnağa çıkmıştı.

Her neyse benim bazı tavsiyelerim var; eğer sizinde kilo probleminiz varsa sizde başlamadan once şubenizde hallede bilir yada katıldığınızda revirden kilo ile ilgili işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Kilo sınırı +30 dur yani boyunuz 170 ise kilonuz 100 un üstündeyse askerlik yapamaz raporu alabilirsiniz, aynı şeydüşük kilodada geçerli 170 e 40 kilo askerlik yapamaz.vs.vs.
  • 121'İNCİ JANDARMA EĞİTİM ALAY KOMUTANLIĞI SERİNYOL/HATAY

antalyadan yola cıkan varsa msn ekleyebilir.
    bilal_m1@hotmail.com

12 nisan teslim...
  • 25 mayısta teslim olacak arkadaşlar var mı?
  • s. a. Benim kardeşim 89/1 mayısta teslim olacak. Rabbim hepinizin yardımcısı olsun.
  • arkadaşlar serinyol jandarma acemilik kaç gün sürüyor bu arada?j
  • ALM BEN 89/2 TERTİP HATAY/SERİN YOL 121 JANDARMA EREGİTİM ALAYI ŞÖFÖR EGİTİMİNE GİDCEM NASIL BİRYER SIKIMI ŞÖFÖR GİDECEK ARKADAŞLAR MSN ADRESİMİ VERİYORUM BAYTARİM_43@HOTMAİL.COM CVP VERİRSENİZ SEVİNİRİMMMMMMM
  • S.A ARKADAŞLAR...
    Bende 89/2 Hatay/Serinyol 121nci jandarma eğitim alay komutanlığına Eskişehir'den gideceğim.
    Muhtemelen 25 Mayısta teslim olacağım.
    Benimle gidecek olan devrelerim ekleyebilirler.
    Msn adresim (yar-i_kadim@hotmail.com)
  • pardon benim kardeşimde 89/2 miş msniniz alır buradan tertipsiniz nede olsa:) Şimdiden hayırlı uğurlu olur inş hepinize.
  • Valla baya bi kişi olduk 89/2 gidiceklerden 20 kişi felan varız eklesin herkez boy_xolid@hotmail.com bi ortam yaptık çoğalalım askere gitmeden birbirimizi tanıyalım
  • bende geliyorum balıkesir bandırma 89/2 25 mayısta teslim olacağım.. kinay_ugur@hotmail.com ekleyebilirsiniz..
  • 89/2 SERİNYOL / HATAY dkufu@hotmail.com ekleyebilirsniz arkadaslar.. Gitmeden tanısmak isterim hepinizle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kjaal -- 7 Mayıs 2009; 6:01:33 >
  • bekle beni hatay/serinyol 25 mayıs 89/2 tertip gelecekler beni eklesin hakan-do@hotmail.com msn m 9 19 satleri arası açık maraaş /elbistan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hd-elb -- 8 Mayıs 2009; 6:57:41 >
  • SELAM TERTIPLER EPEY KISI VAR 89/2 GITMEDEN BURDA TANISALIM ISTERIM BEN KISMETSE MAYIS 25 ILE 28 ARASSINDA ORDAYIM EKLEMEK ISTEYEN ARKADASLAR ACUN_06_TR@HOTMAİL.COM 7/24 ACIKTIR
  • BEYLER BENIM ANLAMADIGIM BIRSEY VARRR BAZI KISLER SULUSU ALMIS SOFORUM DIYORR NE ARA ALDINIZ SULUSUDE SOFOR OLDUGUNUZU BILIYORSUNUZ BILEN VARMI
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.