Şimdi Ara

121.NCİ JANDARMA EGİTİM ALAY KOMUTANLIĞI SERİNYOL / HATAY (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.168
Cevap
15
Favori
546.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MeRZeL

quote:

Orijinalden alıntı: vural353_

quote:

Eğitim Birliği : 121. J. EĞT. A. K.LIĞI/SERİNYOL/SERİNYOL

Kuvvet : JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI

Statü: KISA DÖNEM ER

Sınıf: JANDARMA

Esas Birliği: İL J. K.LIĞI/ŞANLIURFA/ŞANLIURFA

Sevk Başlangıç: 12/08/2013

Arkadaşlar benimde böyle çıktı..İzmir'den geleceğim. Şartları nasıldır? komando olamaz raporum vardı.Kalp kapakcığımda çöküklük ve ileri derece bel fıtığım var. Beni jandarma olarak vermişler??? Kafam karıştı.Yorumlara bakılırsa, zor bir yer olduğu gözüküyor.

Kısa dönemi kaç gün yapıyoruz? Esas birliğim Şanlıurfa Merkez yazıyor ama orada mı kalırız, dağıtım mı olur? Yardımcı olursanız sevinirim.

12-15 Ağustos sevk başlangıç ve bitiş tarihleri ne zaman katılmam gerekiyor?

ACEMİ BİRLİK : HATAY SERİNYOL 121.J.EĞT.A.K.LIĞI/SERİNYOL/SERİNYOL
    USTA BİRLİK : İL J.K.LIĞI/ŞANLIURFA/ŞANLIURFA /

Hocam seninle yerlerimiz aynı :) irtibata geçelim istersen ? Ne zaman teslim olmayı düşünüyorsun ? Ben Diyarbakır'dan gelecem inşallah . Urfa'ya da beraber geçeriz

Valla tertip daha sülüs'ü almadım ama teslim olabileceğim en geç günde olmak istiyorum. Bu da 15 gibi gözüküyor. Acemelikten sonra izin var mı yoksa direkt usta birliğine mi gidiyoruz?

valla bende 15inde teslim olamayı düşünüyorum sülüsü .p.tesi alırım büyük ihtimalle .. yanılmıyorsam ailen yemin törenine gelirse evci izne çıkarsın 1 gün. dağıtım esnasında dağıtım izni kullanmak istersen kullanabilirsin kullanmak istemezsen hatay urfa arası 1 gün yol verirler o sürede gidip urfaya teslim oluruz yani..

• Altan Çolak
    İkamet: İzmir Bergama

Eğitim Birliği: SERİNYOL 121.J.EĞT.A.K.LIĞI/SERİNYOL/SERİNYOL
    Esas Birliği: İL J.K.LIĞI/K.MARAŞ/K.MARAŞ

Statü: KISA_DÖNEM ER

Sevk Bitiş: 15/08/2013
    Celp Dönemi: AĞUSTOS 2013
    Celp Grubu: 1

Merhaba Arkadaşlar Hepimize hayırlı tezkereler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: capoeirafighter

Doğum: Bakırköy
    İkamet: Sinop
    Kütük: Sinop
    Lisans: İst Üni., Elektrik - Elektronik Müh.

Esas Birliği: İL J.K.LIĞI/KARAMAN/KARAMAN

Celp Grubu: 2

sinoptan gideceğim, 9-11 eylül arasında görüşürüz arkadaşlar

Sinop'tan Ankara'ya (Metro Turizm Kalkış 22:30 Varış 06:30) otobüsle gelirsin. Ankara'dan da Hatay'a (Jet Turizm Kalkış 10:00 Varış 20:00) gene otobüsle geçersin. Türkiye'nin en kuzey ucundan en güney ucuna askerliğe geliyorsun. Hayırlı uğurlu olsun. Hayırlı teskereler...

• Selam;

Hepimize şimdiden hayırlı teskereler. Forumda verilen bilgiler için de teşekkürler arkadaşlar.

Kütük : KONYA
    İkamet : AFYON

Eğitim Birliği: 121.Eğt.A.K.LIĞI Serinyol / HATAY
    Esas Birliği: İl J.K.LIĞI / ANTALYA
    Celp Dönemi: 2
    Kısa Dönem Jandarma Er

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara_0342 -- 26 Temmuz 2013; 15:53:25 >
  • İkamet: istanbul

Esas Birliği: İL J.K.LIĞI/MERSİN

NE YAZIKKİ EYLÜL'E KALDIM
  • Dua edin eskiden serinyol bir cehennemdi doğuya seçkin personel temin ederdi şimdi konya maraş diyor yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoppus

Benim de acemilik Hatay/serinyol.
    Usta birliği j.komd.okl.k.liĞi/foça/foça

Kardeşim Aynı yerlere düşmüşüz 2.grup mu seninde ?
  • üniversite:uludağ
    bölüm:fizik öğretmenliği(tezsiz yüksek lisans
    kütük:mersin
    ikametgah:bursa
    acemi:serinyol/hatay
    usta:kahramanmaraş
    sınıf:jandarma kısa dönem
  • sülüsünü alan var mı hataycılardan? acaba kaçıında en geç teslim olabiliyoruz ?
    e-devlette sevk bitiş 15 agustos yazıyor
    15inde gitsek olur mu?
    1. grubum
  • quote:

Orijinalden alıntı: fod

sülüsünü alan var mı hataycılardan? acaba kaçıında en geç teslim olabiliyoruz ?
    15inde gitsek olur mu?
    1. grubum

Ben dün aldım sülüsü. Sülüste yazıyor direk 14 agustos diye. Birde zaten imzalatırken şube başkanına kendisi açıklıyor herşeyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slytein

quote:

15inde gitsek olur mu?
    1. grubum

Ben dün aldım sülüsü. Sülüste yazıyor direk 14 agustos diye. Birde zaten imzalatırken şube başkanına kendisi açıklıyor herşeyi

saolun
    uzaklıga göre mi acaba ? siz antalyada mı geleceksiniz
    ben istanbuldan gelecem daha uzak diye 15i olur mu acaba

ucak bileti kalmaz diye haftasonu halletmek istiyorum pazartesi sülüsü almaya gidecem de iste bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknoes

quote:

Orijinalden alıntı: capoeirafighter

Doğum: Bakırköy
    İkamet: Sinop
    Kütük: Sinop
    Lisans: İst Üni., Elektrik - Elektronik Müh.

Esas Birliği: İL J.K.LIĞI/KARAMAN/KARAMAN

sinoptan gideceğim, 9-11 eylül arasında görüşürüz arkadaşlar

Sinop'tan Ankara'ya (Metro Turizm Kalkış 22:30 Varış 06:30) otobüsle gelirsin. Ankara'dan da Hatay'a (Jet Turizm Kalkış 10:00 Varış 20:00) gene otobüsle geçersin. Türkiye'nin en kuzey ucundan en güney ucuna askerliğe geliyorsun. Hayırlı uğurlu olsun. Hayırlı teskereler...

düşündüğün için teşekkür ederim dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar celp grubu 2 olanlar ne zaman teslim olacak öğrenen var mı?
  • quote:

quote:

quote:

15inde gitsek olur mu?
    1. grubum

saolun

ucak bileti kalmaz diye haftasonu halletmek istiyorum pazartesi sülüsü almaya gidecem de iste bilemedim

Dostum bence sülüsü al öyle biletini al. Ben Antalyadan gidecegim yol süresi sülüsün üstünde 1 gün yazıyordu 14 ağustosta orda olmak zorundayım ama İstanbuldan geleceğin için belki 15 i olur ama dediğim gibi sülüsünü pazartesi al ona göre direk uçak biletini al.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Eğitim Birliği : 121. J. EĞT. A. K.LIĞI/SERİNYOL/SERİNYOL

Kuvvet : JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI

Statü: KISA DÖNEM ER

Esas Birliği: İL J. K.LIĞI/ŞANLIURFA/ŞANLIURFA

Sevk Başlangıç: 12/08/2013

Arkadaşlar benimde böyle çıktı..İzmir'den geleceğim. Şartları nasıldır? komando olamaz raporum vardı.Kalp kapakcığımda çöküklük ve ileri derece bel fıtığım var. Beni jandarma olarak vermişler??? Kafam karıştı.Yorumlara bakılırsa, zor bir yer olduğu gözüküyor.

Kısa dönemi kaç gün yapıyoruz? Esas birliğim Şanlıurfa Merkez yazıyor ama orada mı kalırız, dağıtım mı olur? Yardımcı olursanız sevinirim.

12-15 Ağustos sevk başlangıç ve bitiş tarihleri ne zaman katılmam gerekiyor?

ACEMİ BİRLİK : HATAY SERİNYOL 121.J.EĞT.A.K.LIĞI/SERİNYOL/SERİNYOL
    USTA BİRLİK : İL J.K.LIĞI/ŞANLIURFA/ŞANLIURFA /

Hocam seninle yerlerimiz aynı :) irtibata geçelim istersen ? Ne zaman teslim olmayı düşünüyorsun ? Ben Diyarbakır'dan gelecem inşallah . Urfa'ya da beraber geçeriz

Valla tertip daha sülüs'ü almadım ama teslim olabileceğim en geç günde olmak istiyorum. Bu da 15 gibi gözüküyor. Acemelikten sonra izin var mı yoksa direkt usta birliğine mi gidiyoruz?

valla bende 15inde teslim olamayı düşünüyorum sülüsü .p.tesi alırım büyük ihtimalle .. yanılmıyorsam ailen yemin törenine gelirse evci izne çıkarsın 1 gün. dağıtım esnasında dağıtım izni kullanmak istersen kullanabilirsin kullanmak istemezsen hatay urfa arası 1 gün yol verirler o sürede gidip urfaya teslim oluruz yani..

3 müzünde acemi serinyol usta şanlıurfa hakkımızda hayırlısı. Ben antalyadan gelecegim orda bagırırım artık "Forum Donanım" diye duyarsanız bilin ki benim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: m.efe42

Hamza Aydogdu

eğitim birliği 121 Jeğt . kmt . serinyol . hatay ..

esas birlik : izmir il jandarma kmt .. kısa dönem er .. celp gurubu : 2

memleket : Konya

hemşehrim ve devrem :)

acemi: serinyol

usta: izmir il jandarma

celp grubu :2

meslek: ingilizce öğretmeni

memleket: konya

ikamet: aydın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goxelgokcell -- 27 Temmuz 2013; 23:30:09 >
  • merhaba arkadaşlar benimde serinyol 15 ağustosda teslim olcam varsa arkadaşlar beraber girelim birliğe
  • Selam arkadaşlar benim de acemilik serinyol a çıkmış kısa dönem er usta birliği de hatay il jandarma komutanlığına çıkmış iyimi kötü mü bilmiyorum 5 ay Hataydayız Isparta dan gıdeceğım son sevk tarıhı 15 i yazıyor 14 u gecesıne bılet aldım 15 ınde ordayım sabah 9 gıbı Isparta cıvarı arkadaşlar varsa inş otobüste gorusuruz tanışırız hepımıze hayrlı teskereler sımdıden :D
  • quote:

quote:

quote:

15inde gitsek olur mu?
    1. grubum

saolun

sülüsünüzü aldığınız şubeden 800 km ye kadar 1 gün 800 km den fazlaysa 2 gün yol izni var.buda şu demek oluyor 1.grup arkadaşlar 14 ağustos yada 15 ağustosta birliklerine teslim oluyor.
    ben bursadan hataya gidecem 2 gün yol iznim var ve sülüsümde 15 ağustos yazıyor teslim tarihi.

• semihipekten S kullanıcısına yanıt
    nerden gıdeceksın dostum memleket nere
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.