Şimdi Ara

1-30 eylül 2014 vakıfworld 600 tl ye 50 wp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
6
Favori
3.368
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • •1-30 Eylül 2014 tarihleri arasında gıda marketi, giyim, çokkatlı mağaza,ayakkabı, kozmetik, aksesuar,kuyum,optik,saat, elektronik marketler ve kırtasiye sektörlerindeki World Üyeİşyerleri'ndeyapılacakalışverişler için geçerlidir. Kampanya kapsamında tek seferdeyapılan ilk 100 TL ve üzerindeki alışverişten sonraki tekseferde yapılacak her 100 TL ve üzeri alışverişiçin 10 TL Worldpuan hediyeedilecektir. Kampanya müşteri bazında geçerli olup,bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilir. Kampanyaya BusinessCard’lar,nakit çekim,mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir. Peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir. Seçili internet siteleri kampanyaya dahildir. Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak100 TL veüzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır. Kampanyaya katılmakiçin KAZANyazıp bir boşluk bırakarakkredi kartının son 6 hanesinin 6635'e gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 17 Ekim 2014 tarihinekadar en az1 adet kullanıma açık kredi kartı olması durumunda yüklenecekolup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 29 Ekim 2014’tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 30 Ekim 2014'te geri alınacaktır. Katılım için gönderilen kısamesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir. VakıfBankkampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisinesahiptir.

• Helal vakifa yine costu
  • klasik world kampanyası olacak sanırım
  • AKARYAKIT olsaydı iyiydi...
  • Güzel kampanya, akaryakıt olsaydı 6 sını da tutturmaya çalışırdım, şu şekli ile 10 ya da 20 TL lik puan için girerim muhtemelen. Ayın ilk 15 günü yurt dışındayım ama ikinci 15'te 2x ya da 3x 100 yapabilirim diye tahmin ediyorum...
  • Seçili internet siteleri hangileri?
  • 1tikla2kazan kampanyası devam ederse onunla birleşir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -AhmtOzdmR-

Seçili internet siteleri hangileri?

10 gün sonra açıklanır siteler her ay değiştiriyorlar.
  • Ağabeyim için Çamaşır makinesi alacaktım, ilk 100 tl harcama sonrası olayı nasıl olacak? Ben 650 liralık çamaşır makinesi alacaktım. Puan kazanabilirmiyim? World üye işyerlerine teknosa mağazaları dahildir sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidden

Ağabeyim için Çamaşır makinesi alacaktım, ilk 100 tl harcama sonrası olayı nasıl olacak? Ben 650 liralık çamaşır makinesi alacaktım. Puan kazanabilirmiyim? World üye işyerlerine teknosa mağazaları dahildir sanırım?

farklı seferde yapılacak 6x100 için puan kazanabilirsiniz tek seferde 600 degil
  • Geçen ramazan kampanyasına katıldım yıne bu sekılde ıdı kampanya alışveriş yaptığınız yerlere çok dikkat edin bin dereden su getiriyor vakıf puan vermemek adına ikea yı çok katlı mağaza olarak değerlendirmiyor mesela,,
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhd82

quote:

Ağabeyim için Çamaşır makinesi alacaktım, ilk 100 tl harcama sonrası olayı nasıl olacak? Ben 650 liralık çamaşır makinesi alacaktım. Puan kazanabilirmiyim? World üye işyerlerine teknosa mağazaları dahildir sanırım?

Tüh olmadı neyse cevap için teşekkürler.
  • quote:

Mağazadan alacaksanız ve yakınsa rica edin 6 gün 100 tl çektirebilirsiniz
  • Hem sektör sınırlaması hem de üye iş yeri sınırlaması kampanyanın cazipliği kalmıyor bu kampanyalarına katılmıyorum.
  • bu VB iyice sistem virüsünü kapmış, bul karayı, al puanı..
    bu nedir yani "tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzerindeki alışverişten sonraki tek seferde yapılacak her 100 TL ve üzeri alışverişiçin 10 TL Worldpuan hediye edilecektir."
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank-ism

bu VB iyice sistem virüsünü kapmış, bul karayı, al puanı..
    bu nedir yani "tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzerindeki alışverişten sonraki tek seferde yapılacak her 100 TL ve üzeri alışverişiçin 10 TL Worldpuan hediye edilecektir."

Aynen öyle malesef. Önce 100 TL alışveriş yapıcaksın, ardından 100 daha yaparsan 10 TL wp...

Üstelik akaryakıt yok, ayda 100'er liralık iki ayrı market alışverişi falan zor ya.
  • quote:

quote:

farklı günlerdemi peki ?
  • benzin olsaymış güzel olacaktı....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Campolist

quote:

quote:

farklı günlerdemi peki ?

normalde farklı gun ama aynı günde farklı isyerlerınden kabul edıyordu.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.