Şimdi Ara

Ankastre set öneri. Acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
5
Favori
46.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeni bir ev aldık ve ankastre set alınacak 1500 lira bütçeye alınabilecek en iyi set hangisi olur ürünler tek marka olmak zorunda değil farklı markalarda olur şuan profilo frma952 modeli fırın çok önerilmiş gördüğüm kadarıyla marka olarak hotpoint siemens bosch gibi firmalar öne çıkıyor yardımlarınızı bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Zanussi ZOB35712BK fırın, ZGO65414BA ocak ve White Daisy Carnetto 60cm siyah davlumbaz setini tavsiye ederim.
  • Hocam bu fırın profilodan daha mı iyi yani bütçe 1600 e falan esnetilebilir 100 tl için iyi fırından vazgeçmeyelim ve bu ürünlerin farklı renkleri var mı siyah olmaz birde davulumbaz çok iyi görünüyor fiyatında uygun geldi fakat ürünü görebileceğim bir yer yok herhalde Diyarbakır'da bende görmeden almak istemiyorum

• Bosch yada siemes almalısınız bence bütçede yeterli seviyede..

http://www.beyazesyamerkezi.com/Bosch-Ankastre-Beyaz-Set.html
  • Hocam onlarada baktık satıcıların dediğine göre 1500 liralık bosch Setler pek iyi değil siemens daha iyi diyorlar. Candoğan62 hocamın önerdiği sistem internetten baktığımız kadarıyla güzel tek sıkıntı rengi siyah ve gidip görme imkanımız yok görmeden almakta biraz riskli geliyor bana ve zanussi marka fırının profilonun frma952 modelinden iyi olup olmadığını bilmiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zanussi'nin bu model fırını özellik yönünden Profilo'ya göre daha güzel. Farkı ise 74lt geniş iç hacim ve büyütülmüş tepsiler, piliç çevirme, sökülebilen kapı iç camı, Aquaclean buharla kir yumuşatma özellikleri var.

Profilo'nun ise teleskopik raylı tepsi sistemi ve sıçrayan ufak tefek yağları bünyesine hapsedip daha az temizlik gerektiren katalitik kaplama yüzeyleri var.

Zanussi'nin paneli siyah boya, altı da siyah cam. Inox'a göre siyah ürünlerin temizliği daha kolay olduğundan öncelikli önerdim.

Profilo Bosch-Siemens; Zanussi ise AEG- Electrolux grubuna aittir.

White daisy davlumbazı hiç teşhirde görmedim ama özellikleri güzel görünüyor. Zaten 5-6 seneye bozulsa da acımaz insan. Davlumbazda bütçeyi yükseltmek mümkünse Silverline 3423 U-lined davlumbaz öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candogan62 -- 28 Ağustos 2014; 1:57:36 >

• Hocam zanussi fırını bulunduğumuz yerde görme imkanımız yok görmeden almakta biraz riskli geliyor bana bu işlerden pek anlamıyoruzda

• Herkese merhaba,

Bu bir kampanya duyurumudur, işimiz bu :)
    https://www.facebook.com/pages/Kampanyac%C4%B1lar/1450189181921280

HodriPazar.com
    Ferre Ankastre Setler 699 TL ve 9 Taksit Avantajıyla
    kampanyamızı paylaşan herkese kargo hediye

Ferre markası hakkında kısa bilgilendirme,
    Yerli üretim,
    Yaklaşık 40 yıllık bir fabrika,
    Ağırlıklı yurtdışı çalışıyor,
    Türkiyedeki ikinci 500 lük listede ihracatda
    120.000 m2 alan ( araba bile üretilir) Binin üzerinde çalışanı var.
    2 yıl gerçek garanti ve tüm Türkiye de aktif servisleri var.
    Bildiğim kadarıyla birçok ankastre markasına da üretim yapıyor (sadece marka değil gerçek üretici )
    Ücretsiz kurulum yapılıyor.

Kampanya ilginizi çekerse siteyi ziyaret edebilirsiniz.
    Bizim sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

• Ocak cam mı olsa iyi döküm mü arkadaşlar?

• Candoğan62 hocamın tavsiye ettiği sistemi biraz önce sipariş geçtik ama cam Ocak iyi değil diyorlar ondan tedirginlik var biraz

• Merhaba,

Cam ocak, ınoxtan daha iyi midir ?
    Cam ocak çıktıktan sonra ınox satışları yarı yarıya düştü. En çok cam satılıyor. Cam daha şık duruyor. Inox üzerinde bir kaplama olmadığı ve ham cevher olduğu için tüm markalar için geçerli zamanla uzun süreli ya da hatalı göz kullanımından dolayı renk değiştiriyor. Bir de aşındırıcı temizleyicileri hesaba katmak gerekir. Cam içinse söyleyecek birşey çıkmadı henüz...

Biri tavsiye mi istedi....

Siyah ve Beyazı da var....

https://www.facebook.co...%B1lar/1450189181921280

Kampanyacılar bir bağlantı paylaştı.

HodriPazar.com da
    Ferre Ankastre Setler 699 TL ve 9 Taksit Avantajıyla kampanyamızı paylaşan herkese kargo hediye

Ferre Ankastre Set-3 İstanbul FMC 600 + 1140 CE + BE6 - LDG
    www.hodripazar.com
    Hodri Pazar, İndirim , Kampanya , Marka , Moda , Güneş Gözlüğü , Beyaz Eşya , Ankastre , Ankastre Set , Ocak , Oyuncak , Kırtasiye , Bilgisayar , Tablet , OEM Bilgisayar ,

Ankastre set öneri. Acil

• Bende çok araştırdım. Şuan en iyi F/P aşağıdaki sette.

Siemens HB331S2T
    Siemens LC40655
    Siemens EC645PB80E
    Siemens Cam çekmeceli modül. (200 TL)

1700 fiyat aldım ben.

Kaliteli set al kafan rahat olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuketici06 -- 23 Eylül 2014; 15:26:18 >
  • cetin.s kullanıcısına yanıt
    Giresun da yardimci olabilir misiniz

• Ankastre ocak aldık biz de 1 ay önce teka marka. İnox çok çabuk çiziliyor ve çiziği gösteriyor dedi kayınvalidem. O da inox'dan cama geçti. Cam ocakda da, leke oluştuğunda hemen silersen çok güzel çıkıyor ama lekeyi kurutursan sonradan çıkarmak biraz zor oluyor ancak cam ocağın görüntüsü çok güzel. Bizimkinde ocağın ızgaraları döküm. Bi de bazı markalar ızgaraların altına lastik koymuyor. O zaman o ızgaralar tangur tungur oynayıp ses çıkarıyor, ben bu sesi sevmediğim için özellikle dikkat ettim alırken.

Davlumbazda da çekiş gücü, ses seviyesi ve T şekilli olmasına dikkat ettim.

• Bu aralar bende ankastre set bakmaktayım ve ferre marka ürünler göze çarpmakta ama bazı nette bulduğum yorumlarda servisle ilgili ve fırınlı ilgili sıkıntılar beni düşündürüyor. Ya termikel yada ferre alıcam bütçeden dolayı iki marka hakkında bilgisi olan varmı

• ankastre set alacağız.
    termikel ürünlerini çok beğendik.
    özellikle davlumbazını.
    ocak 5 gözlü bir kaç modeli var.
    termikel niron 90 cm davlumbaz.
    fırın içinse kararsızım.
    yaklaşık 4.000 tl bütçem var.
    yardım lütfen.
  • Bizde set alacağız ankastre.
    Bütçe max 1.750 TL

fiyat+performan olarak ne önerirsiniz.
    Cam ocak olacak bu arada
    saygılar
  • sayın Z.Acar bende ankastre set alacağım. Candoğan62 Bey in tavsiye ettiği bu ürünü Zanussi ZOB35712BK fırın, ZGO65414BA ocak ve White Daisy Carnetto 60cm siyah davlumbaz setini tavsiye ettiği ankastre seti aldınız mı ? Aldıysanız ve tavsiye ederseniz bende alacağım.

saygılarımla
  • Ruzgar35 R kullanıcısına yanıt
    Evet bütün seti aldık.Annem fırından oldukça
    memnun diğer ürünlerde henüz bir sıkıntı yaşamadık. davlumbaz biraz gürültülü gelebilir ama parasına göre oldukça iyi bir ürün zaten çok sık kullanmıyoruz görünüm için aldık oda güzel görünüyor zaten. Aldıktan sonraki dönemlerde birkaç akrabamın aldığı setlerini inceledim çok daha pahalı setler bile o kadar iyi ve güzel değildi. Çok uzattım ama biz memnunuz, ürünlerle ilgili başka sorularınız olursa cevaplayabilirim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.