Şimdi Ara

DEEP FREEZE NEDİR,NASIL KULLANILIR?(Resimli web sayfası VE FİLM ŞEKLİNDE)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
616
Cevap
0
Favori
269.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    serkan türen arkadaşın yaptığı çevirmenlik ve göz nuruyla pdf formatında ve türkçe bir kullanım klavuzu var isteyen okur ve indirir ok
    bu çalışmadan dolayı serkan arkadaş teşekkür ederiz eminim bu bilgi bir çok cafelerde ve ev kullanıcılarında işe yarayacaktır

www.edizayn.com/ebooks/DeepFreezePro.pdf

İstanbuldaki cafelere oyun ve program kurulur,temiz sistem ayarlanır,antivirüs ve spylar temizlenerek en sonda DEEP FREEZE kurarak ve nasıl kullanılacağını öğreterek sağlam sistem teslim edilir.
    bu konuda ciddi ilgilenenler benimle msn veya telefonla irtibata geçsinler
    ücret makina başınadır ve pazarlık sistemdeki makina sayısına göre değişebilir (fazlada abartmadan tabi..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xulux -- 25 Mayıs 2005, 23:34:01 >

• baya işe yarayacak fikir paylaşılmış.emeği geçenlere teşekkürler.
  • yalnız programın bir dezavantajı var bana göre.öğrenciler ödev kaydediyorlar belgelerime birkaç gün sonra yeniden baktıklarında ödevlerini göremeyecekler.buda bize eksi puan demek.(öğrenciden kastım yüksek okul)
  • hayır bu konuda programda pdf dosyasını okusaydın görürüdün program tek bir sürücüye kurulsa bile sanal bir sürücü oluştuyor ve belgelerini buraya atarak hem koruyorsun hemde işine devam ediyorsun burda açıklanıyor eksik tarafı yok iyi oku ok
  • evet başka okuyan yokmu keşke 1 hafta sabitte kalsa
  • bi evde inceliyeyim.
  • sağ ol arkadaş bende deep freezenin kull. ve anlatmını arıyordum çok sağ ol
  • program için teşekkürler uğraşı varen herkese.
  • acaba bu programı ve aynı zamanda Goback programını kullanan biri varsa karşılaştırma yapabilir mi ?
    Eksiler artılar nelerdir ?
  • sağol xulux gerçekten değerli bilgiler çok işimize yarayacağı kesin
  • sorun değil herşey iyi bir sistem için
  • çok sağol beende kullanımını arıyordum.
  • arkadaşlar çalışıyor ya. teşekkürler.
  • sorun değil son programımı dikkatli okuyun bir keylogger ve özcan bey tam senlik bir program suçlular için yani
    ben bu pogramı istanbulda çok olay çıkan bir üniversite için önermiştim ama dikkate alınmadı umarım açtığım burda bir zarar görmeden okunursa iyi olacak
    iopus keyloggere bak ok
    buraya linkini bir yazayımda sende indir bir bak ok

http://xulux2002.sitemynet.com/iopus/

linki dikkatlice okuyun
  • tamamda programı nasıl tam sürüm yapacağız ? ben goback kullanıyorum süper bir program aslında ama denemek istiyorum deepfree yide ..
  • http://www.tamindir.com/program.asp?id=3279 sayfasındaki yeraltı bilgilerini bir daha oku ok
  • çok saolunn benimde tam aradığım buyduu deepfreeze'de kafama takılan şeyler vardı...
  • no problem yazdığım sayfalara dikkat et veyawww.tamindir.com da benim eklediğim programlara bak ok aynı nikle ordayım
    eminim işin eyarayacak çok program bulacaksınız
  • Slm
    Deepfreeze programını kurdum herşey iyi hoşta benim internet cafeye gelne daimi müşterilerin kayıtlı oyunları var ve oyunlar otomatik olarak c:/belegerimde ayrı klasöre kaydediyor örneğin underground vice city gibi oyunlar
    deepfreeze programı ayrı bir sürücü oluşturuyor ama o benim işimi görmüyor acaba sadece belegelerim klaösrünü kuruma dışı nasıl yapabilrim bir fikriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim
    Teşekkürler
  • cevabını özelde verdim tekrar yazayım
    hdd ikiye ayırıp cve d olarak ayırın deep freeze kurulurken sadece c'ye kurun yani windows ve programların olduğu bölüme böylece asla çökmez
    d ye gelince size tavsiyem bunada geniş bir yer ayırıp hatta c den fazla ayırın ve oyunları d ye kurun ve norton ghost ile yedekleyin d'yi.
    böylece c zaten çökmeyecek d yede bir şey olupta silnse bile yedeği var gül gibi geçinip gidersiniz.hatta d ye bir belgelerim klasörü açarsınız müşteriler oraya koyar
    ama bazı cafelerde görüorum ilerlemeli oyun yerine counter gibi save gerekmeyen oyunlara önem veriliyorsa hdd ikiye ayırın oyunları ve programları sadece c ye kurun elemanalara save dosyalarını d ye atmalarını söyleyin başlayacakları zaman ordan c ye atıp devam ederler böylece yine başınız ağrımaz
    yok bu da zor geliyorsa sadece ghostlayın bitsin o kadar çökerse çöksün ne yapacasınız yani :)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.