Şimdi Ara

DEEP FREEZE NEDİR,NASIL KULLANILIR?(Resimli web sayfası VE FİLM ŞEKLİNDE) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
616
Cevap
0
Favori
269.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4.20 cracklidir neden full kullanmıyorsun bu kit tam sürümdür halbuki?yoksa birine 60 günlük satıp sonra full kurmak için ayrı paramı isteyeceksin
  • Harika oLmuş xuLux ya ben prorat yardımı diye yıkıLıom acaba buraya bi başLık atsam yerimi
  • üzgünüm dostum burası deep için tutuldu
    sana ayrı bir topic açalım ama bir trojan için yalnış yerdesin derim.cehennem.com da forumua gir istediğin bölüm orda trojanlar kısmında ok (benimde bilmediğim yok hani..)
    donanımhaber bu en çok okunan topic için % de verirmi acaba bakın reklamda aldık iyice hehehe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xulux -- 13 Aralık 2004, 22:19:56 >
  • eet cehennemde bu biLgiLer var ama ayLardır üye aLımı yokki giremiyom siteye sende fazLadan üyeLik var gönderebiLirsin bana
  • quote:

Orjinalden alıntı: xmuratti

http://www.totalidea.com/tweakxpdown.php işte tweakxp download adresi

tweak xp de bilmediginiz şeyleri cok kurcalarsanız geri dönüşü zor olan durumlara kayabilirsiniz..
  • deep freeze programı internet kafeler içindiiir...ev veya ofis kullanıcılarının işine pek gelmiyor...(bence)onun yerine fire wall, antivirüs ve antispy programları işimizi daha iyi korur
  • bende evde kullanıyorum ve kullanmasını bildikten sonra asla sorun çıkmaz
  • arkadaşlar elimde Deep Freeze Pro v5.30 for administrator full var. dosya boyutu 8.8 mb enterpise ile aynı özellikleri taşıyor. ayrıyeten windows guncellemesine olanak verebiliyo. 5.20 yerine isterseniz 5.30 koyalım
  • bu 5.30 enterprise gibi bir tür kit mi? yoksa sadece kurulumu sağlayan setup dosyasımı?5.20 den ne tür bir farkı var biraz açıklarmısın?
    windows güncellemesi derken 5.20 yide disable ettikten sonrada güncelmeme yapabiliyoruz.farklı özelliklerini yazarsan iyi olur bakarsın işimize yarar bir deneyelim
  • BEKLİYORUZZZZZ SES GELDİYSE GERİSİDE GELMESİ LAZIMMMM
  • arkadaşlar sadece bi setup dosyası değil. setup dosyasını sen kendin hazırlayabiliyosun. guncelleştirme olayına gelince; orda guncelleştirmelerle ilgili bi kısım var. adres filan yazıyosun herhalde o siteye baglanıp guncelleme yapabiliyo (thawed yapmadan)

programı tam ayrıntılı incelemedim onun için butun kısımlarını çözemedim.
  • xulux dosyayı upload edebilecegim bi site varsa oraya gonderiyim sizde bi inceleyin. dosya boyutu yukarda yazıyo
  • msn den ulaş bana yardımcı olayım
    biraz incelerim onu bakarsın işe yarar
    kitapgibi abimizde bir baksın derim ok
  • ok xulux msn e ekledim
  • DEEP FREEZE 5.30 PRO satıyorum imzama bakın

TEŞEKKÜRLER:Programı bize bildiren XMURATTİ arkadaşıma teşekkür ediyorum

İNCELEME:İncelememde bu 5.30 pro sürümünde öyle farklı şeyler bulamayacaksınız.Elinde 20 mb lık enterprise olan arkadaşlar bununla karşılaştıklarında görecekleri tek fark biri network üzerinden yönetilen deep ile (20 mb enterprise yani) sadece kişiye özel setup oluşturabilen ve network olayını yapamayan pro (8 mb)özelliğini görmesi o kadar.bu pro sürümünüde yükleyin enterprise ile aynı anda açın(sorun çıkmıyıor yükleyin)
    karşılaştıma yaptığınızda pro sürümünün menülerinin enterprise den az olduğunu göreceksiniz.sadeleştirilmiş ve network ayarları katılmamış okadar .

ARTILARI:20 MB indirmek için uğraşacağınıza 8 mb indirip kafanıza göre yine aynı setup oluşturma işlemleri yapın daha iyi derim.eğer cafeye network üzerinde deep yönetim tasarlamıyorsanız işinizi çok rahat görür

EKSİLERİ:eksi göremedim bence iyi sadece network özelliği yok.zaten ev kullancısı için networkte gerekmez.network gereken enterprise indirir.(çoğu cafe tek kullanımlık deep yüklüyor zaten)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xulux -- 21 Ocak 2005, 17:00:57 >

• xulux bence baska bi servere kopyala cunku burası cok yavaş indiriyor. yada sadece bu gunluk boyle !
  • emeği geçen herkese tesekkur ederim. super bi program. coook kullanıslı. tekrar saolun. sevgiler...
  • tamam tamam demekki benim baglantı o zaman yavaşmış. guzel olmuş @xulux
  • sorun değil dostum gerçekten işimize yaradı yani
  • merhaba,
    spylardan kurtulabilmek için birçok yolu denedim ama başaramadım. online tarama sonunda maalesef epeydir kullandığım ve her gün güncellediğim panda nın bir işe yaramadığını öğrendim. en sonunda deep freeze yüklemeye karar verdim. bu arada bikaç gündür uykusuzum ve çok yorgunum. yüklediğim rar dosyası 3klasör açtı, documents,install ve htımenü. aynı zamanda bir autorun ve install dosyası var klasörlerin dışında.install klasörleründe install200xp yazan kurulum dosyasından kurdum deep freeze. olmadı sandım ayrıca klasörlerin dışındaki installdanda yükledim. installın içinde winselect 5.0 eval yazılı klasörün içindeki programı da kurmak gerektiğini nedense düşünüp onu da kurdum. dün araç çubuğundaki simgeye ctrl çift tıklayıp deep freezen çalışmaları kaydedip kaydetmeyeceğini ayarlayabiliyordum ama artık bunu yapamıyorum. birinci sorun bu. ikinci sorun, deep freeze silmek istesem veya ayarlamak istesem açılan program files klasörü içindeki yeri hyper technologies klasöründe deep freeze ve içinde de DFServEx ve _$Df klasörü ve içindeki
    bir dll ve Frzstate dosyası. Bundan dolayı deep freezen içindeki ayarlara ulaşamadığım gibi sanırım kaldırmam da olanaksız.
    Kullanmayı öğrenebilirsem nefis bir program olduğundan eminim.
    Böyle sorunlar işte, yardımcı olabilir misiniz? Zor durumdayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acunsirera -- 28 Aralık 2004, 13:07:53 >

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.