Şimdi Ara

DEEP FREEZE NEDİR,NASIL KULLANILIR?(Resimli web sayfası VE FİLM ŞEKLİNDE) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
616
Cevap
0
Favori
269.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya nasıl nulamazsınwww.tamindir.com daki depp freeze kısmını aç
    sonra solda aşağıyı gösteren bir ok var
    "HEMEN YÜKLEMEK İÇİN TIKLAYIN" diye gir ona bas bastınmı?
    orda yeni sayfa açılınca "Yükleme işlemi başlamıyor ise...
    Dosya yükleme işlemi başlamaz ise direkt yükleme adresi için tıklayınız" yazısını görecen ya biradan başlar yada sen "tıklayınız" kelimesine tıkla yükleme başlasın bu kadar
    kısayol neden vermedim dersen ben o sitede editörlük yaptığım için indirilen sayısın artmsını isityorum sıf bu 4 gün için 330 dan fazla indiren oldu ve devam ediyor

• Tamam kardeşim bu kadarını biliyoruz, acemisi değiliz bu işin.
    Ama benim demek istediğim senin bu 21 MB dediğin dosya nerede? Oradan ancak 7 MB büyüklüğündeki dosyayı indirebiliyorsun. İstersen kendin bir dene.

Orada bunlar var ve 3 seçeneğide denedim ama hiç birinde 21 MB lik dosya yok XULUX

» BU PROGRAMIN İNDİRİLMESİNE ÖZELDİR
    1.ALTERNATİFDEN İNEN dosya 2 mb lık 5.20 full sürümü
    2. alternatif 4.20 8 mb lık full sürümü (kit olanı)
    3.alternatif yine 5.20 fulldur sadece inen adresler farklıdır (program aynıdır)

Bu bilgiler programı ekleyen editör tarafından belirtilmiş, yapılması gereken ekstra hususlardır.
    Bu işlem TAMindir.com'la ilgili değil, yüklenecek programın bulunduğu site ile ilgilidir.

--------------------------------------------------------------------------------

Yükleme işlemi başlamıyor ise...
    Dosya yükleme işlemi başlamaz ise direkt yükleme adresi için tıklayınız.

ALTERNATİF YÜKLEME LİNKLERİ

Alternetif yükleme adresi 1 Buradan 2 MB indirebiliyorsun.

Alternetif yükleme adresi 2 Buradan 8 MB indirebiliyorsun.

Alternetif yükleme adresi 3 Buradan da 7 MB indiriyorsun. Nerde bu 20 MB lik dosya?

Hoşça kal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KitapGibi -- 9 Eylül 2004, 11:54:29 >

• Arkadaşlar hepiniz programı yazıp anlatmışsınız fakat bunların hepsi xp için sanırım bu programın win98 için olan full sürümü yokmudur. Varsa eğer nereden bulabiliriz. tam indir sitesindeki xp için.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ALGOS

Arkadaşlar hepiniz programı yazıp anlatmışsınız fakat bunların hepsi xp için sanırım bu programın win98 için olan full sürümü yokmudur. Varsa eğer nereden bulabiliriz. tam indir sitesindeki xp için.

www.tamindir.com dan indireceğin seçenek:
    7 MB boyutundaki 3. seçenek, hem 2000/XP hem de Win 95/98/ME için.
    Kurarken dikkat etmen lazım hangi sistemi kullanıyorsan onu yükle.
    Yine kurarken 2 seçenek var, üstteki seçenek 2000 ve XP için, alttaki seçenek 95,98 ve ME için.

Kurarken çok dikkat etmen gereken şey, Sağ tarafda HD nin bölümleri gözükmekte. Onların hangisini işaretleyeceksen ona göre koruma altına almış olursun. Ben sadece C: yi işaretliyorum.
    Eğer diğerlerinide işaretlersem onlarda koruma altına giriyor ve hiç bir şekilde çalışmalarımı HD ye kaydedemiyorum.
    Veya yeni bir Program indirdiğimde yeniden başlattığım zaman o program yok oluyor.

Eğer program hakkında bilginiz yok ise, önce şu anki kullandığınız Windowsu GHOST yapın ve daha sonra Deep Freeze'yi kurun. Belki hoşunuza gitmez, kaldırmasınıda bilemezsiniz, bu durumda ancak sizi kurtaracak şey GHOST dur.

Saygılar ve hoşça kalın. KitapGibi

• bende deep freeze standart 3.32 si var bu 5.0 dahamı farklı. veya dahamı iyi . biliyorsanız aralarındaki fark nedir?
  • degıl arkadaşım 21mb lık dosya
    ındır cok ıı
  • sanırım haklısın
    yakimse şöyle adam gibi bir ftp veripte yayınlamaya izin vermedi ya
    olsa dükkan sizin dün akşam aslanlar gibi çalışıyordu link kırılmış sanırım
    bana bir yer verin veya free yer veren sağlam bir yer söyleyin ne yapmam gerektiğini yazın bende yükleyim
    en dertli dosya bu oldu
    bu yayınladığım yer aylık 1 gb lık hak vermiş 0 mb tan 50 kişi indirse ancak bir dahaki ay indirime suncak demektir
    kendi yerinde sınırsız indirme kapasitesi olan biri benimle irtibata geçse onun sitesine yükleyip hem reklamnını yaparım hemde millet kullanır yokmu böyle bir yiğit yaw?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xulux -- 10 Eylül 2004, 8:06:42 >
  • 2.1 mb Dostum
  • slm 21mb lık programıhttp://www.uyduturk.net/dosyalar/deeptamsurum.zip den indirebilirsiniz
  • Çok saolun sizin gibiler olmasa naparız walla
  • mahmut linki kontrol etsene çalışmıyorda
  • quote:

Orjinalden alıntı: xulux

mahmut linki kontrol etsene çalışmıyorda

Evet bende denedim link çalışmıyor.

XULUX benim siteye yükleyelim. Ama bu 21 MB lik dosyayı senden nasıl alacağım?
    Veya sen bana

emin47@ttnet.net veya info@kitapgibi.com adreslerine bir mail gönder gerekenleri oradan görüşelim.

Hoşça kal ve kolay gelsin. KitapGibi
  • benim msnden buluşup sana yollayım veya bana özelden bir ftp adreis ve şifresi ver oraya yükleyeyim sonra http adresi olarak link verelim
    msn uygun bence
  • Slm xulux ben sana mail attım bakarsan sevinirim byee:) Akşam tekrar bakacağım mailime 6 gibi..
  • arkadaşlar deep freezeyi kırık kullanamıyorsanız bende 98 ve xp için kırığı var xp zaten var internette 98 i de ben yaptım
    çok güzel bilgisayarı falan yavaşlatmıyo.ben kullanıyorum internet cafede hiç bi şikayetim yok ohh be diyebiliyorum artık virüs spy hiç bi şey
    bulaşamaz artık kurtuldum çökmelerden ikide bir sizede tavsiye ederim harika bi program
    indirme adresi

seko.8bit.co.uk/deepfreeze/crack.exe
  • www.tamindir.com daki link düzeldi 21 mblık tam sürümü indirin ve indiren hemen kendi sitesinde açsın ve buraya yazsınki bandwith gibi sınırlı şeylerle uğraşmayalım ok
    umarım sorun çıkmaz link halledildi yinede indiren arkadaşlar alterbatif linkler açsınlar ve yazsınlar ok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xulux -- 9 Kasım 2004, 23:24:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkanunal812

arkadaşlar deep freezeyi kırık kullanamıyorsanız bende 98 ve xp için kırığı var xp zaten var internette 98 i de ben yaptım
    çok güzel bilgisayarı falan yavaşlatmıyo.ben kullanıyorum internet cafede hiç bi şikayetim yok ohh be diyebiliyorum artık virüs spy hiç bi şey
    bulaşamaz artık kurtuldum çökmelerden ikide bir sizede tavsiye ederim harika bi program
    indirme adresi

seko.8bit.co.uk/deepfreeze/crack.exe

Bu nedir ya dosyaya şifremi koydun
  • 21 mb lık sürüm linki oldu diyorum anladınız değilmi
  • Herkese Merhaba
    Bilgisayara kurduğum 7 Mb'lik DeepFreeze'nin Systemtray'daki simgesini gizlemenin bir yolunu bulamadım. O kadar önemli olmasada ileride belki lazım olur düşüncesiyle bilen arkadaşlara danışmak istedim.
  • 21 mb lık tam sürümühttp://www.tamindir.com/program.asp?id=3279 adresinden deep.zip olarak indirebilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.