Şimdi Ara

DEEP FREEZE NEDİR,NASIL KULLANILIR?(Resimli web sayfası VE FİLM ŞEKLİNDE) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
616
Cevap
0
Favori
269.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fromdaki linkler kırık indirebileceğim sağlam bi adres veririseniz sevinirim..
  • arkadaşlar merhaba
    ben deep freeze yi kurdum yalnız onu kaldıramıyorum.bilen varsa cevap yazsan lütfen
  • benim deep freeze ile sorunun cihaza kuruyorum cihaz reset atınca baslangıcta deep fereeze kurulu görünmüyor ama kurulu tekrarkurmak istedigim de ise bu hatayı veriyor version önemli değil bazen hata vermiyor düzgün kuruluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoT_CLaN -- 24 Eylül 2005, 19:17:13 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: qiwert

fromdaki linkler kırık indirebileceğim sağlam bi adres veririseniz sevinirim..
    http://forum.xturk.net/showthread.php?t=21141&highlight=deep+freeze

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boşadam -- 25 Eylül 2005, 2:14:37 >
  • arkadaşlar sizin bu tamindir ve kitapgibi sitelerinizeden hiç bir dosya indiremiyorum daha doğrusu www.tamindir.com adresine ulaşamıyorum ok tşk banada çok acıl bi şekilde deepfreeze lazım full sürümü cafedeki pc leri fdisk ten geçti şimdi korumalara geldi diğerlerinin deepfreezesini kurdum ama onlar tum hard diski kapsıyor secenek yok yani banada seceneklisi gerekiyo ana makına için lütfen yardımcı olursanız sevinirim
    şu an bven msn deyim isterseniz ora gelebilir ordanda konuşabiliriz tşk mehnurr@hotmail.com şimdiden tşk
  • www.internetcafeciler.net te full sürümü var
    bu yazılanları okudumda kimse xulux abimizin değerini bilememiş
    sahi nerde xulux abi ne oldu ona?
  • Selam deepfreeze ile ilgili bi sorum olacak oyun ların save lerini nasıl hallediyorsunuz oyunları korunmamış sürücüleremi kuruyorsunuz yoksa başka bi çözüm varmı ben D ye oyun kurmak istemiyorumda yardımcı olursanız teşşekkür ederim
  • 1 den 10 a kadar oku var cevabı
    boşuna sorma tüm sayfaları oku göreceksin
    game save programınıda bulucan
    bulamazsan yukarda verdiğim adreste var ordada anlatılıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: merak etmeyen adam

www.internetcafeciler.net te full sürümü var
    bu yazılanları okudumda kimse xulux abimizin değerini bilememiş
    sahi nerde xulux abi ne oldu ona?
    Vivayete göre rorum yöneticileri tarafından banlanmış oda bunu protesto edip bir daha foruma girmemiş deep freezeyi dh o tanıttı
  • slm benim bambaska bir sorunum var cafemde deepfreeze kullanıyordum. Ama şimdi bazı makineler şifre kabul etmiyor bi anlamadıgım şekilde şifreleri degişmiş. Hiçbir şekilde mudahale edemiyur ve silemiyorm guvenlimod dahil. Bana acil yardım ederseniz cok memnun olucam.

• bilmeyenler için uplatdir gitsin.
  • teşekkür
  • abi deep freeze silemiyom nası silcem bi de
    o sanal dosya nerde acele cevap lazım!!!!!!
  • pdf. dosyasını açamıyorum acaba farklı bi yolu var mı çalıştırmanın . acrobat haricinde ????
  • saol dostum çok teşekkürler.. ;) :D
    bende böyle bişii arıyodum... saolun....
  • Beyler nası silincek bu.Bendeki sürümü 5.30 yardım edin.
  • Deep Freeze programını kurduktan sonra görev çubuğunda çıkan buz işaretine Shift tuşuna basarak çift tıklıyorsunuz. Bir şifre kutucuğu çıkıyor. Eğer ilk kurulum sırasında şifre koymadıysanız, OK tuşuna basarak ana menüye giriyorsunuz. Karşınıza Boot Control paneli ve Password panali çıkıyor. Boot Control bölümünde PRogramın devamlılığı için "Boot Frozen" seçeneği, kaç açış tan sonra tekrar aktif olmasını istediğinizi ayarladığınız "Boot Thawed on next xxx restart" seçeneği ve KApatmanız içinde "Boot Thawed" seçeneği çıkıyor. Password kısmındada şifre oluşturmanız için kutucuklar var bu beni ve kullanacak olan arkadaşları bağlamıyor . Ben tabiki öncelikle programın çalışmaması için "Boot Thawed" seçeneğini seçtim. Bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda görev çubuğunda bulunan buz resminin üstü Kırmızı renkte bir X işaretiyle yanıp sönmeye başlıyor. Daha sonra Başlat (start) - Çalıştır (Run) bölümüne "DeepFreeze2000XP.exe" yazıp açılan kısımda "Uninstall" seçeneği seçerek siliyorsunuz ve BU BAŞBELAI programdan sonsuza kadar kurtuluyorsunuz. Yada yine aynı şekilde ms dosta dizininden "DeepFreeze2000XP /Uninstall /freeze=C: /reboot" komutunu girerek te bu BAŞBELASI programdan yine kurtuluyorsunuz.

• Selam ustalar
    bu sozu edilen prg,yi bende kurdum,
    yanlislikla bendeki tum partition,larida isaretlemisim D:\E:\ gibi
    administrator sifresi falan vermistim, simdi freeze prg sinin gorev cubugunda cikan isarete shift tusuna basarak 2x tikliyorum, sifre kismi cikiyor sifremi yazdigim halde kabul etmiyor?
    herhalde sifreyi yanlis yaziyorum oyuzden iptal edemiyorum dogru sifreyide 1 haftadir hatirlayamadim, bu durumda pc,yi formatlamadan nasil kurtulabilirim deep freeze den ?
    asagidaki resimdeki gibi aynen,
    yazdigim yada hatirladigim sifreyi yaziyorum kabul etmiyor, formda okudugum sekilde yazdim ( 1234) olmadi bos biraktim sifre yazmadim yine olmadi acil yardim LUTFEN

Saygilar & Sevgiler

• Beyler bende NTFS vardı şimdi yeni makina aldım SATA..DeepfReeze hata veriyor hep...
    Sitesinde SATA desteği var diyor ama hangi sürümünün yada nasıl yapılır bilen var mı ?
  • çok saol
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.