Şimdi Ara

Logitech MK240 Set İncelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba. Bugün saat 15.00 gibi zamanlarda Teknosa' dan aldığım "Logitech MK240 Combo Set" ürünün incelemesini yazacağım. Bu set bana 79,90 ₺' ye denk geldi. Neyse ilk kutu açılımı ile başlayalım:

Kutu bu şekilde:

Klavye ve Fare kutudan çıkıyor:

USB Aygıtı:

İçinden çıkan 4 Adet (2 Adet Klavye için, 2 Adet Fare İçin) AAA Pil:

Kullanma ve Başlangıç Kılavuzları:

Kutu İçeriği:
     Logitech MK240 Set İncelemesi (Parmağım objektife denk gelmiş kusura bakmayın. (Fotoğrafın sol altında.) )

İnceleme:
    Ürünü daha yeni aldığım için pek birşey yazamayacağım fakat klavyenin altına üstüne bakarken altındaki delikleri farkettim. Büyük ihtimalle bunlar su tahliye delikleri. Bu da demek oluyorki klavyemiz su geçirmez. Yada suya dayanıklı. Tuşlar ise çok güzel. İnsanın yazdıkça yazası geliyor . Mouse' a geçecek olursak tekerleği çok yumuşak ve ele çok rahat oturuyor. Ne çok büyük, ne de çok küçük. Çok güzel yapmışlar. Bu arada hem sağ hemde sol el ile uyumlu. Bu arada klavyenin üstündeki desen çok güzel olmuş. Ve siyah ile mavi' nin uyumu da. Şimdilik gördüklerim bu kadar. İyi akşamlar. Sorularınız olursa yanıtlayabilirim. Pek incelenmesi beklenmeyen bir ürün fakat almışken inceleyeyim dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juclas -- 21 Ağustos 2014; 19:34:02 >

• Juclas kullanıcısına yanıt
    Hocam tam boyutları nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam öçşğüi tuşları fotoğraflarda görünmüyor ama nasıl kullanıyorsunuz?
  • abdyek kullanıcısına yanıt
    nasıl görünmüyor bütün türkçe harfler klavyede var benim merak ettiğim bu klavye smart tvlerdede kullanılabilirmi..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06ensar

nasıl görünmüyor bütün türkçe harfler klavyede var benim merak ettiğim bu klavye smart tvlerdede kullanılabilirmi..?

Smart TV olmadığı için bizim evde deneyemediğim klavyenin adıdır: logitech MK240 Set. Ben de buraya yazdıktan kısa süre sonra bu klavyeyi aldım. Faresi hariç çok şık, küçük aynı zamanda, küçük olmasına karşın tuşları diğer klavyelere oranla bir miktar büyük. Kesinlikle öneririm.
  • Arkadaşlar merhaba..
    Yeri burası değil ama...
    Bende logitech k260 combo set var..
    Çocuklar mouse yi bozdu. Bir tıklıyor,bir tıklamıyor. Deli etti yani :)
    Şimdi ben yeni set almadan,sadece logitech wireless mouse alsam.. Usb dongle ları birbirini tanır mı. Uyumlu olur mu.. Veya model no verin, o wireless mouse u alayım..
    Teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşın incelemesine ek olarak kendi hazırladığım incelemem.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.