Şimdi Ara

Lenovo A7-50 dört çekirdek 7' 3G IPS Tablet nasıldır? (379TL) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
833
Cevap
18
Favori
68.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Turkcell sarı kutuda 11000 puanınız varsa, yada ailede (genelde babalarda oluyo öyle puanlar ) tableti beleşe getirebilirsiniz,

bizimkinin variyeti yetmedi (6000~7000 civarı puanı çıktı)

http://www.turkcell.com.tr/kulup-ve-programlar/sari-kutu (en altta)
  • Lg G pad 7.0 ile lenova arasında kaldım,Ne dersiniz arkadaslar? lg nin bataryasi 4000 mah ile gönlümü çeliyor,Lenova yida 3g data sim kart ile kullanabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi optimus95 -- 30 Ekim 2014; 16:47:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3G data sim benim için önemli.Tatile v.s gittğimde yada yolda keşke dememek için 3g li aldım.İşyerinden verdikleri laptopumda 3g sim kart var.Gerektiği zaman onu kullanabilicem..
  • @askinsis

Selam Nandroid ile yedek almayı bilmiyorum. dünkü mesajı görünce güncellemeyi iptal ettim beklemedeyim. Yedek almayı becerebilirsem bir yere upload eder haber ederim...saygılar...
  • @avcibilek

nandroid basit. backup diyorsun. işlem başlıyor
    fakat şöyle bişey oldu ben yedek alırken.
    pc ye kopyalamak için bilgisayardan telefona bağlandığımda dosyayı göremedim. telefondan görünen dosya pc den görünmedi. telefonda dosya yöneticisi ile başka bir klasöre kopyaladım aynı yedek dosyalarını. o zaman pc den görebildim ve pc ye kopyaladım.

uzakdoğu sitelerinden banggood da android phtabletler gördüm 150-200 dolara.

http://www.banggood.com/Mlais-M81-MTK6592-Octa-Core-7-Inch-Android-4_4-Phone-Tablet-p-945656.html?bid=7386

http://www.banggood.com/Ainol-AX7-Flame-MT6592-Octa-Core-7-Inch-Android-4_4-32GB-Phone-Tablet-p-943266.html

şimdi bu telefon tabletleri araştırıyorum. özellik ve görünüm olarak çok güzel görünüyorlar.

bu siteden alışveriş yapan varmı. 200 dolarlık ürün gümrüğe takılır mı acaba

• askinsis A kullanıcısına yanıt
    100USD üstü(75EU) ustu gumruge kesin takılır. 4 dolar yüzünden gümrüge takılan mal için 120 usd gumruk musavirlerine para ödemek zorunda kaldım. biline..
    arkadaslar, tablete 3500 hv yazılımının nasıl atılacağını veya tel özelliği kazandırmak için neler yapabileceğimizi sekillerle(foto) anlatacak bir babayiğit lazım foruma? yanılıyormuyum?? yukarıda değerli arkadaslar bahsetmişler emeklerine teşekkür ederiz, ama mesele tam olgunlaşmamış sanırım. kısaca ve herkesin yapabileceği sekilde toparlayabilirseniz memnun olacağız saygıdeğer ustadlara duyurulur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avecenna09 -- 30 Ekim 2014; 23:02:40 >
  • merhaba arkadaşlar. bu tableti kız arkadaşıma hediye etmeyi düşünüyorum. haliyle kendisi cihazların kamera kalitesine öncelik veriyor. sim card özelliği ve onun ne olduğunu da benden öğrendi diyeyim iyice anlayın :) kısacası bu alet çantasında rahatça taşıyıp güzel resim çekebileceği bir alet mi sizce? kendi telefonu güzel resim çekmiyor ve dijital kamerayı pek sevmiyor diye hediye edeceğim. Sim card özelliği de benden olsun. anladığım kadarıyla fiyat/performans olarak başarılı bir ürün. yanlışım var mı?
  • nightfallstar N kullanıcısına yanıt
    Resim kalitesi maalesef çok iyi değil.zaten 5 mp çok fazla şey beklenmez.flaşhta yok.
    Antutu 16800 civarı puan çıkardı.
  • avecenna09 A kullanıcısına yanıt
    +1,
    Hiç bilmeyen birine göre basitleştirilmiş adım adım şeklide dimi hocam
  • selam. tabletin sdcard dizininde SUSdownload klasorunde LSF-UEService-Phone_4.2.1.2_42_ isimli bir uyglama var bunu indrmeyi deneyen varmı? bu dosyayla acaba tablet telefon özelliği kazanır mı? anlayan deneyebilir mi?? tesekkürler
  • nenyn_ N kullanıcısına yanıt
    Selam emeğine tesekkur ederiz, es dosya yöneticisi ile bahsettiğim dosyadaki değişiklikleri yapipi kaydettikten sonra cihaz acilmiyorsa ne onerirsin..

• Selam.

build.drop yedeği olan yoksa mesaj atsın maille göndereyim.

rom yedek almayı daha beceremedim. onun için güncelleme yapmadım.

drop dosyasını değiştiripte güncelleme yapacak arkadaşlar tablete en 2 gb lik micro sd kar takın. yoksa sd kart hatası verip güncelleme yapmıyor.

gapps için link veriyorum. 4.4.2 ve 4.4.4 için geçerlihttps://mega.co.nz/#!iB5UCQ6J!LMC3kRevNBhZtxH4gq-q9D-EQwy5ox-f6fRzSmAO83o

ikinci gapps linki ama siteye kayıt yaptırın yoksa indirme yapmaz.http://www.needrom.com/wp-content/uploads/2014/01/gapps-jb-20130812-signed_Latest.zip

es dosyası ile değişim build.drop dosyasını değiştiremeyenler room explorer dosya yöneticisi ile yapabilirler ben öyle yaptım. es le yapamadu supersu yetki veremedim

yukarıda bir arkadaş bir apk bahsetmiş, ona benzer bir kaç apk var. bu ingilizce olan A3500-HV 4.2.2 romu indirip içindeki apk ları alıp kuracam belki olur denemede fayda var.

• nenyn_ N kullanıcısına yanıt
    /system/ klasöründe ki build.prop dosyasını metin düzenleyici ile düzenliyoruz. (ben ES Dosya Yöneticisini kullandım)
    A-2-) build.prop dosyasında ki tüm "A3500H" veya "A3500-H" kayıtlarını "A3500HV" ile değiştirip kaydediyor (mutlaka dosyanın yedeğini alın) ve cihazı yeniden başlatıyoruz.

tesekkür ederiz emeğinize sağlık..
    eger baslamazsa nasıl bir yolizlemeliyiz??
  • telefon olarak kullanabiliyor muyuz acaba?arkadaşlar son durum nedir?
  • avecenna09 A kullanıcısına yanıt
    Dosyayı düzenlendikten sonra tablet açılıyor ama lenovo ekranında kalıyorsa sorun yok. 2. yöntem ile tekrar açılabiliyor. Lakin hiç bir şekilde ekrana görüntü düşmüyor yada bilgisayarda donanım olarak gözükmüyorsa dosyada değişiklik yaparken yanlışlık yapılmıştır. Çözümü ise servise göndermek
  • Backup tan acmayi başardım. Es dosya yöneticisiyle build pro dosyasinda değişiklik yapiyorum ama kaydet miyor, bu sorunu nasill asabilirim? Teşekkür ler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avecenna09 -- 3 Kasım 2014; 20:27:14 >
  • ben henüz yapmadım vaktim olmadığı için ama 1. yöntem daha kolay değilmi neden 2. yönteme ihtiyaç duyuyorsunuz?
  • selam cihazın drop düzenledim güncelleme başladı.. sonuç hüsran...bu cihaz 3500h diyor ve yapmıyor...

nenyn_ arkadaş bize ayrıntılı olarak anlatırsa nerelerde hata yaptık ona göre işlemleri tekrarlarız.
  • lenovo güncelleme programında bişiler ararken bi link buldum. link burada............ tabdl.ota.lenovomm.com/dls/v6/Lenovo_A3500-HV_A442_01_S037_WC69.zip

lenovo güncelleme programının için 1.10 gb lik update.zip diye bi klasör oluyor.

nenyn_ arkadaşın dediği 2 inci yöntemi yapan arkadaşım buna bi baksa netin hızlı değil. bu güncelleme için bile komşuma gittim. ayıp olur diye gidemem artık. ya internet kafeden yapacam yada kalacak.
  • Arkadaşlar fazla teknik şeyler yazıp konuyu bir iki kişinin fikirleri doğrultusunda götürüyorsunuz..Bizler birşey anlamıyoruz..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.