Şimdi Ara

Zenci Filmleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
1
Favori
97.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

şimdi gelelim zencilere

bissürü film izledim ama içinde zenci olanları ayrı bi izledim
    belki de zencilere olan ilgimdendir ama bi filmde yan rolde bile bi zenci olsa o filme ya küçük bi komedi katar yada küçük bi dram
    ama baş rol zencilerin olduunda komedinin we dram ın alasını izlersiniz

böyle düşünen arkadaşlar warsa gelsin konuşalım gülelim,ağlayalım,bilmediiimiz zenci filmlerini paylaşalım
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• dostum sen beni yanlış anladın galiba aktör diil benim istediim

filmler

mesela

süper ot

soul plane

the wash

skratch

never die alone we bunun gibi bissürü film

ben bunlarhakkında konuşmak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostlike -- 1 Ekim 2006; 11:11:34 >
  • soul plane i kesin izle...acayip komedi..özellikle snoop dog un pilot olarak geçtiği sahneler koparıyor
  • howhigh/süper ot eğlenceli bir film
  • kusura bakma ama burayı okurkan belli belirsiz bi guldum kendi kendime

quote:

belki de zencilere olan ilgimdendir

ben en çok eddie murphy i begeniyorum zencilerden.zaten bi eddie murphy bide jim carry
  • ATL 2006
  • bi tane zenci filmi vardı adam bişi oluyo durmadan filmin sonuna kadar ben zenciyim diye yapıosunuz bunları dimi diyodu.
  • abi bi tane hapisli bi zenci filmi vardı adamı mafyayla aynı şeye kelepçeliyolar otobuse koyuyolar yolda yol boyunca zenci mafya babasına diklenio artistlik yapıo derken otobus birden durduruluo catısma cıkıo ve herkesi olduruolar mafyanın adamları ve zenci kelepçeli diye ona dokunmuolar sonra helikoptere bindiriolar ve helikopterde konusuolar mafyayla karsısındaki ortagı yeni işten 5 senin 5 benim diye zenci atlıo hayır dostum 9 benim 1 senin ordan sonra ben komaya girdim gulmekten kaslarıma kramp girdi abi o zenciyi izleyen varsa manyak bişidi .
  • abi o filmi izledim ben de harika bişidi ya ne zaman tv olsa yine izlerim.en komik yeri -HEY DOSTUM Bİ MİLYONUN VARMI- BEN KOPTUM ORDA
  • en iyi negro movie'si 2pac ve snoop dogg oynadıklarıdır.
  • nasıl yani
  • ya bi film vardı bi liseli çoçuk işte lisesinde bunu hep eziolar falan sora bi nedenle hapse duşuyo orda zenci bi herifle tanışıo işte ondan taktikler alıyo falan böyle nasıl yurunur nasıl konuşulur helede bi korkutma bakışı var orası super yaa o herife bayılıyodum ben
  • o filmin adı "the new guy" olacaktı
  • ÇATLAK PROFOSORDEKİ ZENZİ NASILDI AMA GÜÜL GÜL ÖLDÜM YA
  • You Got Served ve Undercover Brother favorilerimdir.
  • fakat en komik hikaye SOUL PLANE in uçak trübalnsa girerken Neshawn adlı nigga mız tualete girer we trüblans esnasında adamımızın kıçı klozete sıkışır we köpeği uçaan motoruna girip parçalanır

dawa açar we kazandıı parayla kendi hawa yolunu kurar

dikkat uçaaan 100 de 99 u zenci we bir beyaz aile

bu arada "u got served" ı duydum ama hiç izleyemedim konusu ne ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostlike -- 2 Ekim 2006; 21:14:50 >
  • break dans yapan gruplar birbirlerine meydan okuyarak, bahse giriyorlar. gerçekten çok iyi bir filmdir. sonu da harika
  • quote:

Orjinalden alıntı: WoraZ

You Got Served ve Undercover Brother favorilerimdir.

undercover brother ı ben de izledim fena değil. zenci seviyorsanız izleyin
  • zenci filmlerimi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.