Şimdi Ara

ZTE Nubia Z7 Max .: Ana Konu :. Özellikleri - Root - Rom - İmei vs... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
564
Cevap
6
Favori
19.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sènior Farfalla

Hayırlı olsun evet pasaport kaydının sorun olması çok kötü oldu, osman abi ile bir iletişime geçin isterseniz siz tanıyorsunuz da ben öyle hatırladım şimdi...

Evet Osman abiyi tanıyorum da bu telefonuma imei çakmamayı düşünüyorum. Oneplus çaktım imei ama şebeke sorunu yaşadım ardından soğudum telden sattım. Buna dokunmayı düşünmüyorum. z7 Mini de türkçe dil yok. Rom attım gene gelmedi çoklu dil. Bilgin var mı hocam
  • valla dostum benim bilgim çoklu dil olduğu yönünde idi.
  • ZTEnin cevabi
    Dear Valued ZTE Customer,  
    Thank you for contacting ZTE.

Would you please provide us the IMEI and SN number of your ZTE device?

And we will check information for you

Ben de gonderdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • demekki bişey yüklenmemiş...
    recovery kur onunla yükle bende de aynı şey oldu hata veriyor zaten yaptığın yöntem ile..
  • Kaynak çince ama biraz kurcalarsanız sonuç alabilirsiniz diye düşünüyorum.
    http://www.muzisoft.com/brand/718m1017/

Birde XDA konusu var, buraya da bi göz atın...
    http://forum.xda-developers.com/general/rooting-roms/zte-nubia-z7-mini-root-recovery-google-t2846520

• Ben ingilizce kullanacagimdan hic kurcalamayacagim.

• Merhaba,

tavsiyem 24 eylülde resmi tanıtımı gerçekleşecek olan ZTE ZMAX™' ın erken yayınlanan tanıtım videosunu da izlemen. Satın alma kararını oldukça etkileyebilir diye düşünüyorum

öne çıkan özellikleri:
    Dayanıklı bataryası, güçlü donanımı, 5.7 inç HD ekranı ve en önemlisi 250 usd fiyat etiketi ile ortalığı kasıp kavurabilir.(tasarımı da oldukça farklı)

http://www.tabletmecmua.com/zte-zmax-ozellikler-inceleme/

Saygılarımla
  • Breathe78 kullanıcısına yanıt
    Sanırım Z7 Max'ın özelliklerine bakmadan yazdınız, zira söylediğiniz cihaz Snapdragon 400 işlemciye sahipmiş ve bu fiyata çok bence yanlış hatırlamıyorsam Xiaomi redmilerde bu işlemciyi kullanacak ve fiyat çok daha uygun olacak.

Şunu tekrar belirteyim Z7 Max ram hariç Oneplus one ile birebir aynı donanıma sahip neredeyse, artısı çift hatlı olması ki benim derdim de çift hat zaten.

Ama sanırım sizin amacınız reklammış bu kısmını atlamışım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01Mrt -- 19 Eylül 2014; 11:03:52 >
  • Merhaba Sènior Farfalla ,

ZTE' firmasından yüklü miktarda para almış değilim. Aynı zamanda ZTE' nin gizli bir hissedarı da değilim. Zengin de değilim.

Herkesin katılımına açık bir forum sitesinde sadece bir öneride bulundum. Siz istediğiniz markayı yine alabilirsiniz.

Size öneride bulunmadan önce Z7' nin özelliklerine de tabi ki baktım. Size hatalı veya kandırıcı hiç bir bir bilgi de vermedim.

Fiyat konusuna gelirsek : Discovery telefonlar da zamanında Samsung Galaxy S3 ile tamamen aynı donanıma sahipti ama %70 daha ucuzdu.

Marka değeri ve bilinirliği diye bir kavram var dünyada fiyatlar buna göre belirleniyor. Bugün Samsung Note 3' ü 1000 tl' ye satarsa yine kazanır misal. Her yeri plastik ve en kalitesiz suni deri kaplama. Ama marka değerini düşürmek istemiyor bu da normal.

Bir de insanlarda şu algı var. Ne kadar ucuzsa o kadar dandiktir. Bazı firmalar bunu da düşünmek durumunda. Şu da bir gerçek ki bu algıdan ziyade biraz da gerçek.

Syg.

Şimdi sayın forumdaş reklamdan kastım kendi sitenin reklamı idi mecmua mıdır nedir?
    Zaten ZTE nin reklamını yapıyorsun diyen yok, konudaki telefon ZTE nin ne saçma bir şeysin sen yaaa...
    Konu başlığı "ZTE Nubia Z7 Max .: Ana Konu :. Özellikleri - İncelemeler vs. (Satın Alma Aşamasında)" bilgin olsun okumadığın belli diyeceğim ama hangi insan başlığını okumadığı konuya gelir bir şeyler yazar, şıradışı mısın sen yaa...

Öneride bulunman güzelde daha kötüsünü önermen olmamış sanırım anlamıyorsun telefonun biri 801 işlemcili biri 400 sen kime neyi öneriyorsun, sen neyin ne olduğunu bilmediğin gibi gelmiş burada kendi sitenin reklamını yapıyorsun üstüne saçmalıyorsun, utanmadan birde cevap yazıyorsun. Allah akıl fikir versin...
  • Merhaba Senior Farfalla,

Önerimi beğenmediyseniz almazsınız. Sizi kimse bir şey almaya mecbur etmiyor. Burası herkese açık bir forum sitesi.

ZTE' nin konusu içinde ZTE' nin farklı bir modeli ile ilgili bir öneride bulundum.

Size 801 işlemci ile 400 işlemci arasında fark yok da demedim.

Şahsıma bu agresif tavrınızdan anladığım kadarıyla cevaplarım sizi oldukça sinirlendiriyor.

Saygılarımla
    Gerçekten çok saçmasın, ayrıca çokta komik...
    sinirlendiğim doğru ama neye sinirlendim onu da zaten anlayacak kapasite yok sizde, olsa burada bu yazılar olmazdı.
  • Sizi güldürebildiysem ne mutlu bana..

Size gülmek daha çok yakışıyor..
  • hocam mobil veri bağlantısı aktif olmasına rağmen internet gelmiyor sebebi nedir? hat çekiyor. wifi kapalı
  • enesaydin00 E kullanıcısına yanıt
    Romdki modem ile alakali bir durum olabilir.
    Stock roma donmeli ya da atock romdaki modemi CWMden yuklemelisiniz gibi gozukuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: enesaydin00

hocam mobil veri bağlantısı aktif olmasına rağmen internet gelmiyor sebebi nedir? hat çekiyor. wifi kapalı

Aynisi bende de oldu.APN girince duzeldi.

• Snapdragon islemcilere imei tamuri yapilir servis ucreti 20tldir

• rkadaslar
    Z7 serisinin tek pasaport ile cift imei kaydetme isi patladi.
    Buyrum ZTE nin bunun icin cevabi:
     ZTE Nubia Z7 Max .: Ana Konu :. Özellikleri - Root - Rom - İmei vs...

• XWING X kullanıcısına yanıt
    Çok kötü, o zaman tek çaremiz imei tamiri...

Bu arada siz max kullanıyordunuz ne yaptınız imei işini veya ne yapacaksınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01Mrt -- 1 Ekim 2014; 14:45:18 >
  • Yok max buyuk geldi onu USTAD a verdim. Ben mini kullaniyorum kayit ettirmedim daha.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.