Şimdi Ara

18 tlye gaming mouse. EVEREST SM-611 mini iNCELEME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • .:: EVEREST SM-611 MOUSE MİNİ İNCELEME ::.

siyah ve beyaz olarak 2 seçeneği var.

daha önceki mousem a4techti.bence EVEREST a4tech den daha kaliteli bunu bu mouse ile daha iyi anladım.ayrıca mousenın kablosu iplik kılıfla sarılmış 18tllik mouseda olması beni şaşırttı.mouse için küçük bir inceleme yaptım.direk bu konunun altında paylaşacağım.

bu arkasındaki ışıklardan önündede var eğer masanız biraz parlaksa bu monitöre yansıyacaktır.tabi buda hoş olmaz.ben kapattım ondan dolayı üstünü.geceleri odayı aydınlatıyor neredeyse.bence bu ışıklara hiç gerek yoktu olmasa daha iyiydi.tık tuşları sağlam ben bundan önce a4 techin bir mouse unu kullanıyordum ona göre gerçekten sağlam bir plastikten yapılmış.2 yıl garantisi mevcut.AYRICA 4. ve 5. tuşları yumuşak bu benim hoşuma gitmedi tık tuşu gibi sert olabilirdi.

kendi programı yok o yüzden 3.parti programlarla tuşlarına başka işlevler kazandırabilirsiniz.ben xmouse diye bir programla bunu başardım mesela 4.tuşa kesi 5.tuşada yapıştırı seçtim.böylelikle ctl x ctrl v yapmadan rahatlıkla dosyalarımı taşıyabildim.daha birçok seçeneği mevcut.x mouse button control programını indirmek isterseniz BURAYA tıklayın.

BU MOUSE ALINIR MI? f/p oranı yüksek olduğunu düşünüyorum.gerçekten fiyatını hak ediyor.şimdi 10-20tlye gaming mouse olur mu diyenler çıkacaktır.tabiki de öyle şatafatlı bi gaming mouse olmaz.ama bütçenizde kısıtlıysa bu mouseyi tercih edebilirsiniz.

edit:konu başlığı 23 tl ye gaming mouse alıyorum ! ! ! ! den 18 tl ye gaming mouse aldım ! ! ! ! ve de en son olarak 18 tlye gaming mouse. EVEREST SM-611 mini iNCELEME şeklinde değiştirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babywolf -- 22 Ağustos 2014; 16:27:19 >

• Denemeye değer ama kesin denilecek bişey yok paraya kıyıp şüpheye düşmeyeceğin mouseler al bence
  • Bir gaming mouse un öncelikle yazılımı olur
    bu ne böyle ismi duyulmamış bir fare demiyorum bak fare benzeri bir cisim 23 tl ye gamin mouse olmaz sakın alayım deme
    aldıltan sonrada buraya mouse ı karalamak için konular açılıyor neden böyle bir olay yaşansınki illa bir gaming mouse alacaksanız biraz daha kesenizi açın logitech g300 yada a4tech in x7 mouse larına bakın böyle aletlere paranızı kaptırıp sonra pişman olmayın.
  • Frisbylerin normal mouseları elde kalıyor kim bilir 23₺'lik gaming mouse'u nasıl. Gaming mouse alacaksanız iyi bir şey almakta fayda var her türlü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghost0791 -- 19 Ağustos 2014; 1:22:54 >
  • 23 liraya gaming mouse hmmmmmmm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • G100 e bak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bugün bimekse gittim.bu mouse yokmus.sonra bi baktım şu varmıs bunu aldım.18tl

http://www.vatanbilgisayar.com/sm-611-optik-gaming-mouse-siyah.html

şimdilik memnunum fakat dpiyi 2400e getirince pc donuyor acaba pc eski ondan mı
  • O resimdeki mausu kullanıyorum harika bir fare ama oyunla hiç bir alakası yok sadece özellikleri baya iyi bir fare

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sen şimdi diyorsun ki bu geyming fare a4tech lerden daha iyi
    mümkün değil . bloody serisi (v7 yi kullanıyorum en sağdaki) :
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetay74

sen şimdi diyorsun ki bu geyming fare a4tech lerden daha iyi

sen 70tllik mouse ile kıyas yapıyorsun 18tllik mouseyi.
    ben 18tllik everest ile 18tllik a4 ü karşılaştırarark söyledim bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: -iltimas-

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetay74

sen şimdi diyorsun ki bu geyming fare a4tech lerden daha iyi

sen 70tllik mouse ile kıyas yapıyorsun 18tllik mouseyi.
    ben 18tllik everest ile 18tllik a4 ü karşılaştırarark söyledim bunu

18 tl lik a4 ün resmini atsaydın bu kadar karışmazdı buralar.

• quote:

Orijinalden alıntı: isimsiz44

Bir gaming mouse un öncelikle yazılımı olur
    bu ne böyle ismi duyulmamış bir fare demiyorum bak fare benzeri bir cisim 23 tl ye gamin mouse olmaz sakın alayım deme
    aldıltan sonrada buraya mouse ı karalamak için konular açılıyor neden böyle bir olay yaşansınki illa bir gaming mouse alacaksanız biraz daha kesenizi açın logitech g300 yada a4tech in x7 mouse larına bakın böyle aletlere paranızı kaptırıp sonra pişman olmayın.

Yazılım olması şart değil.
    Bir çok kaliteli gaming mouselar yazılımı bile olmuyor...
    Ve bir çok kişi mouseu ayarladıktan sonra (Tuş kısayolları, DPI) yazılımı bilgisayardan kaldırmayı tercih ediyor.
  • quote:

18 liralık mouse aldım everest sm-611. gidipte o çok övdügünüz markalarla kafa kafaya yarışır diyemem ama bence fiyatına göre performansı üstün.parasına değer mi.kesinlikle.bence bi mouseye fazla para verilmemeli heleki 200tl gibi rakamlar bana çok saçma geliyor.gider ekran kartı alırsın o paraya.

• quote:

quote:

18 liralık mouse aldım everest sm-611. gidipte o çok övdügünüz markalarla kafa kafaya yarışır diyemem ama bence fiyatına göre performansı üstün.parasına değer mi.kesinlikle.bence bi mouseye fazla para verilmemeli heleki 200tl gibi rakamlar bana çok saçma geliyor.gider ekran kartı alırsın o paraya.

Herkes kendi bütçesine göre donanım alır ayrıca bunun para verip vermeme ile alakası yok sırf oyun oynamak için bilgisayar dizenler oluyor ozaman bir bilgisayarada okadar para verilmemeli ?
    ismini söylediğiniz fason markanın kronik sorunları oluyor inca firsby tarzı markalar everest uzun yıllardır olan bir marka diğerlerlerine göre tabiki iyi
    fakat ismini söylediğim ve önerdiğim ürün 200 tl değil max 80 tl ye bulabilirsiniz.
    eğerki gerçek bir oyuncu olup gerçek bir gaming mouse kullanmış olsaydınız 200 tl verilmez demezdiniz aradaki dağlar kadar farkı normal bir mouse kullanıdıktan sonra mağdur olan ve gaming mouse alanlar bilir
    ayrıca buraya konu açmışsınız fikir almak için eğerki birinin fikrine saygı durulmayacaksa buraya konu açmanın bir anlamı yok
    aldığınız ürüne gelince elbetteki everest iyidir ciddi bir sorun çıkacağını sanmıyorum
    işin bir diğer yanı var logitech ve bazı firmaların destekleri everest ve diğer markalara göre çok çok iyi bunu araştırarak öğrenebilirsiniz forumda
    logitech faresiyle sorun yaşayıp ve garantiye gönderen bir kişi vardı konu açmıştı o konuyu bulabilirsen oku lütfen

geçen birisi inca marka bir mouse almış dpı tuşu var fakat çalışmıyomuş başka ne beklenilir 9 10 tl ye alınan bir fareden
    gerçekten oyun oynamak istersen farenin yazılımı olmalı ve tuşlara oyunu kolaylaştırabilecek atamalar yaparsın oyun daha zevkli olur

ayrıca benim ilk yorumumhttp://www.bimeks.com.tr/urun/129644/frisby-fm-g3200k-kablolu-oyuncu-mouse.aspx#specs
    bu ürün içindi
    everest kendini geliştirmeye başlamış güzel modeller çıkartıyor dayanıklılık konusundada gayet iyi olduğunu sanıyorum şuan everest marka bir klavye kullanıyorum dediğiniz gibi everest a4tech ten kaliteli fakat yazılın konusundada gelişmesi gerek gaming mouse demek ergonomisi iyi olan ve yazılımı olan mouse dur
    bir çok kişi var bölümü gezerseniz uyuruk fareler alıp buraya konu açıyolar böyle böyle oldu diye tamamda sen biraz parana kıyacaksın güzel birşey alacaksın üst düzey bir ürün demiyorum 200 300 tl gibi sorun yaşamayacaksın sonrada evde mouse çöplüğü oluşuyor bende kafama göre görselliğe önem verip bazı cihazlar alıyodum kimsenin fikrini almadan bu yüzden hurdalığa döndü ne gerek var bunlara sağlam bir ürün alır yıllarca kullanırım
    uyduruk bir ürün alıp bozulmasıyla uğraşaman ayrıca bu tür ürünler bozulunca gidip başka bir vasat ürün alınıyor oda bozuluyor bu sefer daha fazla maddi kayıp ortaya çıkıyor.
    ürün alırken görsellik ve marka kalitesini araştırın.

ayrıca mesajımı alıntılayan diğer arkadaş içinde mesajda cevap verdim oda okursa sevinirim.

İyi Forumlar...

edit: beyazı daha güzelmiş siyahına göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimsiz44 -- 22 Ağustos 2014; 15:38:46 >

• quote:

quote:

quote:

Herkes kendi bütçesine göre donanım alır ayrıca bunun para verip vermeme ile alakası yok sırf oyun oynamak için bilgisayar dizenler oluyor ozaman bir bilgisayarada okadar para verilmemeli ?
    ismini söylediğiniz fason markanın kronik sorunları oluyor inca firsby tarzı markalar everest uzun yıllardır olan bir marka diğerlerlerine göre tabiki iyi
    fakat ismini söylediğim ve önerdiğim ürün 200 tl değil max 80 tl ye bulabilirsiniz.
    eğerki gerçek bir oyuncu olup gerçek bir gaming mouse kullanmış olsaydınız 200 tl verilmez demezdiniz aradaki dağlar kadar farkı normal bir mouse kullanıdıktan sonra mağdur olan ve gaming mouse alanlar bilir
    ayrıca buraya konu açmışsınız fikir almak için eğerki birinin fikrine saygı durulmayacaksa buraya konu açmanın bir anlamı yok
    aldığınız ürüne gelince elbetteki everest iyidir ciddi bir sorun çıkacağını sanmıyorum
    işin bir diğer yanı var logitech ve bazı firmaların destekleri everest ve diğer markalara göre çok çok iyi bunu araştırarak öğrenebilirsiniz forumda
    logitech faresiyle sorun yaşayıp ve garantiye gönderen bir kişi vardı konu açmıştı o konuyu bulabilirsen oku lütfen

geçen birisi inca marka bir mouse almış dpı tuşu var fakat çalışmıyomuş başka ne beklenilir 9 10 tl ye alınan bir fareden
    gerçekten oyun oynamak istersen farenin yazılımı olmalı ve tuşlara oyunu kolaylaştırabilecek atamalar yaparsın oyun daha zevkli olur

ayrıca benim ilk yorumumhttp://www.bimeks.com.tr/urun/129644/frisby-fm-g3200k-kablolu-oyuncu-mouse.aspx#specs
    bu ürün içindi
    everest kendini geliştirmeye başlamış güzel modeller çıkartıyor dayanıklılık konusundada gayet iyi olduğunu sanıyorum şuan everest marka bir klavye kullanıyorum dediğiniz gibi everest a4tech ten kaliteli fakat yazılın konusundada gelişmesi gerek gaming mouse demek ergonomisi iyi olan ve yazılımı olan mouse dur
    bir çok kişi var bölümü gezerseniz uyuruk fareler alıp buraya konu açıyolar böyle böyle oldu diye tamamda sen biraz parana kıyacaksın güzel birşey alacaksın üst düzey bir ürün demiyorum 200 300 tl gibi sorun yaşamayacaksın sonrada evde mouse çöplüğü oluşuyor bende kafama göre görselliğe önem verip bazı cihazlar alıyodum kimsenin fikrini almadan bu yüzden hurdalığa döndü ne gerek var bunlara sağlam bir ürün alır yıllarca kullanırım
    uyduruk bir ürün alıp bozulmasıyla uğraşaman ayrıca bu tür ürünler bozulunca gidip başka bir vasat ürün alınıyor oda bozuluyor bu sefer daha fazla maddi kayıp ortaya çıkıyor.
    ürün alırken görsellik ve marka kalitesini araştırın.

ayrıca mesajımı alıntılayan diğer arkadaş içinde mesajda cevap verdim oda okursa sevinirim.

İyi Forumlar...

edit: beyazı daha güzelmiş siyahına göre

BEYAZININ 4. VE 5.TUŞLARIDA BEYAZ DAHA ŞIK DURUYOR.

• 25tl ye önerir misiniz arkadaşlar? ne kadar süre gider?
  • 1 sene oldu hala çalışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende nt den 20 tl ye almıştım duruyor bi köşede hiç kullanmıyorum.
    isteyen olursa satabilirim
  • güzel mause
  • Bütçe meselesi. İsteyen alabilir neden olmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.