Şimdi Ara

Life is Strange (2015) [ANA KONU] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
669
Cevap
15
Favori
23.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Oyunun en güzel anlarından biridir o sahne.

İlk 3 episodedaki en etkileyici bölüm oldu zaten. İleriki Episodelarda daha iyisi varmı bilemiyorum Spoiler yememek için konuya bakamıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adnansetek kullanıcısına yanıt
    Daha iyisi var 4.episode sonu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scrutinizingyou

Bekleyip görelim

• bu oyun beni depresyona soktu umarım yalnız değilimdir. hayatımda beni bu kadar etkileyen başka bir oyun olmamıştı. forumdaki üniye yeni başlayacak gençlere tavsiyem, her şeye surat asmak yerine hayatınızı yaşayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scrutinizingyou

3'ün sonu güzeldi ama 4 başlayınca hayal kırıklığı yaşadım

• quote:

Orijinalden alıntı: artariel

bu oyun beni depresyona soktu umarım yalnız değilimdir. hayatımda beni bu kadar etkileyen başka bir oyun olmamıştı. forumdaki üniye yeni başlayacak gençlere tavsiyem, her şeye surat asmak yerine hayatınızı yaşayın.

benim müzik zevkimi değiştirdi

• Oyunu az önce bitirdim. Ağladım beyler.

Max'a verilen güçlerin sebebini öğrenseydik keşke, Ayrıca
    Ne bileyim hikaye bir ilginçti. Bu oyunun sonunda bir karar veriyoruz Arcadia Bay ve Chloe ile igili. Oyunun sonunu değiştiriyor mu?
  • Bu arada herkesin es geçtiği güzel bir ayrıntı;

Max ilk geçmişe gittiğinde Chloe yatalak haldeyken yapılar Blade Runner geyiği ve filmi izlemeleri çok güzel. Var mı gören
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

Oyunu az önce bitirdim. Ağladım beyler.

Max'a verilen güçlerin sebebini öğrenseydik keşke, Ayrıca
    Ne bileyim hikaye bir ilginçti. Bu oyunun sonunda bir karar veriyoruz Arcadia Bay ve Chloe ile igili. Oyunun sonunu değiştiriyor mu?

sonundaki sinematik değişiyor. yani son kararı vermiş oluyorsun

• Ey Arcadia Bay sen mi büyüksün ben mi!

Oyunun başında büyük ihtimal sondan uyanıyoruz tahminim Max bir şekilde zamanda yolculuk ediyor. İlk episode liselinin yaşam mücadelesi gibi güzel ve güneşli bir havada gidiyor. Hele max'in kulaklık takıp koridorda yürüdüğü kısım çok güzel. İkinci episode ile konuya dahil oluyoruz.

Yalnız oyunu bir an önce bitirmek için oynayanlar çok şey kaçırdı ve oyunu beğenmedi eminim. Oyun bir an önce bitirip gitmelik bir oyun değil. Yaşayarak gerekirse fazladan saatler verilerek oynanması gereken bir oyun. En etkileyici kısımları ise Episode Sonları. Gerçi 3ün sonun Chloe'yi sakat görünce şok oldum ama 4 başlayınca 20 dk sonra bunu düzelttik. Keşke bize şans verlseydi dedim ama o şans 5in sonunu bekliyordu.

Mr Jefferson'a inandım ben de. Düzgün bir adam sandım kalıbının adamı sandım. Alakası yokmuş sapığın tekiymiş. Ayrıca oyun bizi bilerek Nathan'a yönlendirdi. Burda bilerek yapıldığını görüyoruz. Ayrıca bu jefferson Max'in güçlerinden haberdar mı? çünkü niye nathan ile gelip bunu gizlice fleç ettiler, Neyden korktular ki böyle yaptılar? Ayrıca David bu karanlık odayı basarken Max seslendi ya davide, BU jefferson nasıl yapıyorsun bunu gibi birşeyler söyledi. Tahminim bazı şeylerin farkındaydı.

Müzikleri mükemmel bir oyun.

Ayrıca bu kasabada o kadar saçmalık oluyor koskoca ABD'nin bir yetkilisi gelip incelemiyor mu kasabayı arkadaş? Kar yağıyor, Balinalar karaya vuruyor, kuşlar ölüyor. Niye bu kasaba sadece lafta dışarıya bağımlı? O fırtınayı önceden fark edemiyor mu bu ABD? Orası biraz ilginç. Arcadia Bay acaba gerçek değil hayali bir şehir mi düşünüyorum. Hala da emin değilim. Lafta Çok yer duyuyoruz Los Angeles filan ama nerde bu Arcadia Bay?

Oyunun sonunda baktım %53 Arcadia Bay'ı 47 de Chloe'yi kurtarmış. İki son da efsane güzel. BEn uğruna 5 bölüm uğraştığım Chole'yi seçtim. Duygusal yaklaştım. Gene olsa onu seçerim. Chloe bir tanedir.

David David David. Sana hep karşı durduğum için üzgünüm. Adamın gibiymişsin. Ayrıca o prescott ailesine çok iyi oldu beter olsunlar. Victoria sende iyi misin nesin çözemedim. Kusura bakma Warren. Max'i hep Chloe'ye yakıştırdım ben. Erkek olduğum için olabilir belki ama Chloe bana göre Warren dan çok daha iyi bir tercih Max için. Allah affetsin. William, keşke seni hayatta tutmanın bir yolu olsaydı. Kate, seni kurtaran bir sürü küşü olmuş. Ben beceremedim, üzgünüm. Rachel amber, keşke tanışma fırsatımız olsaydı. Brooke, ömrümde ilk kez drone kullandım o da bir oyunda senin sayende oldu. Müdür Ray wells, sana diyecek lafım yok. İsimin bilmediğim ama çok sohbet ettiğim balıkçı, umarım mutlu ölmüşsündür. odamdaki bitkim Lisa, seni kuruttuğum için üzgünüm. Alyssa, seni o kadar kurtardım ama bir halta yaramadın harcadığım zamana yazıklar olsun. Nathan, sana gıcık oldum ki hak ediyordun, Ama o son episodedaki sesli mesajın beni ağlattı. Ruhun şad olsun reis, şunu biliyorum ki başına gelenler sana bulunduğun statünün bir oyunuydu.

Neyse bir oyun- Pardon film-oyun- daha bitti. Darısı nice Heavy Rainlere ve life is strangelere.

Oyun biterken ağladım ciddi ciddi. Chloe'i kurtardığım için kendilerine ne oldu bilmiyorum. Oyunun sonunda arabaya atlayıp kasabadan gittiler. Mutlu yaşayacakları Arcadia Bay denen cehennemden uzaklara. Yolunuz açık olsun Max ve Chloe. Sizi asla unutmayacağım.

edit: hocam sonradan farkına vardım izledim videoları @farukk44

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnansetek -- 27 Şubat 2016; 20:07:14 >
  • adnansetek kullanıcısına yanıt

Kesinlikle oyunu çabucak bitirmek için oynayanlar çok şey kaçırıyor.Ben oyundaki ufak ayrıntılara,yan karakterlere hastayım.Poster,broşörlerin bile hepsine bakmışımdır
    Nathan'ın mesajında çok etkilenmiştim ben.Oyun boyunca Nathan'la uğraştım,daha doğrusu oyun beni ondan uzaklaştırdı.
    O sahneden sonra aslında Nathan'ın sürekli birileri tarafından kolayca manipule edilebilen,öfkesini kontrol edemediği için sonucunda pişman olacağı şeyler yapan bir karakterdi Nathan...(benim gibi oynayanlar bilir Nathanın odasında ''öfke kontrolü'' isimli bir kitap vardı).O kitabı ilk gördüğümde fazla üzerinde durmamıştım ama o sahneden sonra,boğazım düğümlendi ve ona acıdım cidden.
    İşte böyle bir oyundu...Her karakter üzerine iyice düşünülmüş,müthiş bir oyun.Bu hisleri yaşatabilecek başka bir oyun gelecek mi bakalım...

Ayrıca o sahneyi hatırlamak isteyenler için

İ didn't want to hurt Kate or Rachel,or...didn't want to hurt anybody.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunahan95

Kesinlikle oyunu çabucak bitirmek için oynayanlar çok şey kaçırıyor.Ben oyundaki ufak ayrıntılara,yan karakterlere hastayım.Poster,broşörlerin bile hepsine bakmışımdır
    Nathan'ın mesajında çok etkilenmiştim ben.Oyun boyunca Nathan'la uğraştım,daha doğrusu oyun beni ondan uzaklaştırdı.
    O sahneden sonra aslında Nathan'ın sürekli birileri tarafından kolayca manipule edilebilen,öfkesini kontrol edemediği için sonucunda pişman olacağı şeyler yapan bir karakterdi Nathan...(benim gibi oynayanlar bilir Nathanın odasında ''öfke kontrolü'' isimli bir kitap vardı).O kitabı ilk gördüğümde fazla üzerinde durmamıştım ama o sahneden sonra,boğazım düğümlendi ve ona acıdım cidden.
    İşte böyle bir oyundu...Her karakter üzerine iyice düşünülmüş,müthiş bir oyun.Bu hisleri yaşatabilecek başka bir oyun gelecek mi bakalım...

Ayrıca o sahneyi hatırlamak isteyenler için

İ didn't want to hurt Kate or Rachel,or...didn't want to hurt anybody.

Zaten nathan daha oyunun başında bu tuvalette chloe ile tartışırken bu konuda ip uçları veriyor o sahneye dönünce anladım.

Video için sağol duygulandım sabah sabah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnansetek -- 29 Şubat 2016; 11:31:32 >
  • Oyun güzelmi? Almayı düșünüyorum da :) Parasına değer mi? İndirimlerde ne kadar olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstfgnay -- 2 Mart 2016; 15:34:46 >
  • Hocam parasini fazlasiyla hakeden bir oyun son indirimlerde 18 19 lira oluyor

• Oyun güzel de episodic oyunlar diğer oyunlara benzemez bir bakmanızı tavsiye ederim. Fiyatı da 20 civarı oluyor indirimlerde
  • quote:

Oyun güzel de episodic oyunlar diğer oyunlara benzemez bir bakmanızı tavsiye ederim. Fiyatı da 20 civarı oluyor indirimlerde

Diğer oyunlara benzemez derken?

• Oyunda aksiyon yok desem yeridir, ama çok sürükleyici ve zevkli bir oyun. Nette oynanışı mevcut biraz bakın derim. Ayrıca Steam'den demosunu da indirebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emilia_Clarke

quote:

Oyun güzel de episodic oyunlar diğer oyunlara benzemez bir bakmanızı tavsiye ederim. Fiyatı da 20 civarı oluyor indirimlerde

Kesinlikle oynayın hele ki zaman yolculuğu konusunu seviyorsanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Notorious

quote:

quote:

Arkadașa awp yi satıp alacağımı söyledim. Tumblr girl oyunu diye bisiler sacmaladı ama bakalım indirimlerde.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The Notorious

quote:

quote:

Arkadașa awp yi satıp alacağımı söyledim. Tumblr girl oyunu diye bisiler sacmaladı ama bakalım indirimlerde.

Cidden dedi mi böyle

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.