Şimdi Ara

Life is Strange (2015) [ANA KONU] (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
669
Cevap
15
Favori
23.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk bölüme biraz baktım ilk dakikadan itibaren oyun kendine aşık etti.sanat yönetimi,ost,hayranlık yaratan sanatsal çizimler life is strange'i sadece oyun olmaktan öte başka bir noktaya götürüyor.işler bitince hemen tamamlamak lazım.tr yama da ara ara hatalar olsa da gayet iyi olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soundtrack'leri cidden harika bu oyunun arada dinlerim oyundaki hisleri çok iyi yansıtıyor. Oyunun hikayesi öyle efsane değil ama hikayeyi öyle bir işliyorlar ki oyunu yaşıyor gibi hissettiriyor.
    TR yaması cidden sıkıntı sanki translate ile çevirmişler dedirten yerler var.

https://play.spotify.com/user/1239355981/playlist/0ZgcwNTKpp8tehDLpBVU0V
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Soundtrack'leri cidden harika bu oyunun arada dinlerim oyundaki hisleri çok iyi yansıtıyor. Oyunun hikayesi öyle efsane değil ama hikayeyi öyle bir işliyorlar ki oyunu yaşıyor gibi hissettiriyor.
    TR yaması cidden sıkıntı sanki translate ile çevirmişler dedirten yerler var.

https://play.spotify.com/user/1239355981/playlist/0ZgcwNTKpp8tehDLpBVU0V

Bütün yamaları indirip denemiş birisi olarak en iyisi Taner Saydam'ın yaptığı diyebilirim.

Sadece 3.bölümün çevirisi eksik,onuda türkçeoyunmerkezinden indirin.4 ve 5 te tekrar Taner Saydam'ın yamasına geçin.

Oyunun tüm müziklerini youtubeda bu adreste bulabilirsiniz:
    https://www.youtube.com/watch?v=6GJO_RpBnEg&list=PLZlppmGv_GIKfcd4t6odoAB9a7aUBMBZi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunahan95 -- 31 Aralık 2015; 7:37:25 >

• Bende oyunu dün bitirdim , gerçekten muazzam. Tam bir " konulu oyun " delisi olan ben resmen oynarken tuhaf oluyodum. Bir kaç yorumumu belirtmek gerekirse;
    Chloe'nin vurulduğu an resmen Max'e " Geri al! Geri al! diye bağırmıştım. Peki finale ne demeli? Bir yerde koskoca Arcadia Bay ve sevdiklerimiz(warren,kate,joyce vb), diğer yerde Chloe. Ben şahsen Chloe'i kurtardım.Üzgünüm.Fazla bağlandım.
    Hadi tartışalım ya. Mesela Samuel'in dediği gibi ruh hayvanlarımızdan felan? Bence Chloe o mavi kelebek. Geyik,Rachel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scanlite

Bende oyunu dün bitirdim , gerçekten muazzam. Tam bir " konulu oyun " delisi olan ben resmen oynarken tuhaf oluyodum. Bir kaç yorumumu belirtmek gerekirse;
    Chloe'nin vurulduğu an resmen Max'e " Geri al! Geri al! diye bağırmıştım. Peki finale ne demeli? Bir yerde koskoca Arcadia Bay ve sevdiklerimiz(warren,kate,joyce vb), diğer yerde Chloe. Ben şahsen Chloe'i kurtardım.Üzgünüm.Fazla bağlandım.
    Hadi tartışalım ya. Mesela Samuel'in dediği gibi ruh hayvanlarımızdan felan? Bence Chloe o mavi kelebek. Geyik,Rachel.

Bence tam tersi

Geyik max
    Mavi kebelek rachel veya chloe diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geyiği ilk Rachel'ın cesedinin orda gördüğüm zaman böyle bi fikir edindim. Onun harici Max'e çok az göründü.
  • Bu arada 22 Ocak'ta çıkacak olan Limited Edition'da LiS Season 2'nin duyurusu yapılabilir mi ? Reddit'te onaylanmadığı söyleniyor , ama pcgamer gibi sitelerde onaylandığı söyleniyor. Son durum nedir bileniniz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scanlite

Bende oyunu dün bitirdim , gerçekten muazzam. Tam bir " konulu oyun " delisi olan ben resmen oynarken tuhaf oluyodum. Bir kaç yorumumu belirtmek gerekirse;

Maxin giydiği kıyafetlerin üzerlerinde sürekli geyik var,ayrıca finalde taktığı geyikli bir kolye var.Geyik Maxi simgeliyor.
    Kelebekte maviden yola çıkarak Chloe diyebiriz sanırım.

Life is Strange (2015) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunahan95 -- 2 Ocak 2016; 18:13:29 >

• Oyunun başında sınıfta fotoğrafa bakmak için fareyi sol tıklayıp sürekleyin diyor ancak fare fotoğrafa kadar gitmiyor. Böyle bir sorun ile karşılaşan oldumu? Türkçe yama kurmuştum o oyuna zarar mı verdi acaba?
  • Derken oyun bitti :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: manet

Oyunun başında sınıfta fotoğrafa bakmak için fareyi sol tıklayıp sürekleyin diyor ancak fare fotoğrafa kadar gitmiyor. Böyle bir sorun ile karşılaşan oldumu? Türkçe yama kurmuştum o oyuna zarar mı verdi acaba?

LiS 2 çıkacak mı ? Bu konuda bir bilgin var mı ?
  • BEYLER İNDİRİME GİRMESİYLE LİFE İS STRANGE OYUNUNU ALDIM KURDUM AÇMAYA ÇALIŞTIĞIMDA ÇALIŞMAYI DURDURDU DEYİP KAPANDI VE BU HATAYI VERDİ LÜTFEN YARDIM EDİN OYUN ÖNBelLEĞİNİ DOĞRULADIM BİDE STEAMDEN OYUNU AÇMAYA ÇALIŞINCA LAUNCH SAFE MOD SEÇENEĞİ VAR ONU DENEDİM VE AYNI ŞEKİLDE HATA VERDİ AMA HATA BAYA UZUN OLDU BU SEFER SAYFAYA SIĞMADI LÜTFEN YARDIM EDİNhttps://store.donanimhaber.com/db/b7/a0/dbb7a0e1d8d15c05a34c795f22bef526.png

• samuraybo59 S kullanıcısına yanıt
    hatayı hiç almadım ama anladığım kadarıyla directx hatası gibi duruyor. Directx'i yeniden kurmayı deneyin.
  • kardeşim diretcx 11 i indirdim zaten vardı ama sonuç aynı kaç gündür uğraşıyorum çıldırıcam
  • Birde en son directx 9 u kurul öyle deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samuraybo59 S kullanıcısına yanıt
    http://steamcommunity.com/app/290080/discussions/4/613936673439322290/#p1
    https://steamcommunity.com/app/290080/discussions/4/613938693059906135/#p1

hatayı ve benzer hataları alanlar var ama herkes için geçerli bi sonuç yok. Bazıları çözünürlülüğü değiştirmiş bazıları ekran kartı vb güncellemiş genel bir çözüm yok gibi

• çok saolun beyler
  • Oyunun tüm serileri aldım. 21 lira mı ne tuttu.
    Değer umarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vortex clubla alakalı bir soru. bilen varsa biraz acil cevap alabilir miyim?

bölüm 2 de katılmayı unuttum ama 3. bölümü de bitirdim baktığımda parti listesi varmış
    değiştirmeli miyim? bölüm 4 de davet edeceklerse uğraşmak istemiyorum
  • farukk44 kullanıcısına yanıt

listeye girmeden de partiye girebilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.