Şimdi Ara

Life is Strange (2015) [ANA KONU] (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
669
Cevap
15
Favori
23.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Son bölümde illaki zamanda değişime gideceğiz diğer türlü bir kurtuluşu olmaz. Bence Jefferson max'e baya bi işkence yapacak ve son anda fotoğraf gösterecek ve biz o fotoğrafa bakarak zamanı geriye alıp kurtulmuş olacağız. Max gücünü itiraf da edebilir hiç belli olmaz.

Fırtına da maxin çıkış yolu olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Notorious

Son bölümde illaki zamanda değişime gideceğiz diğer türlü bir kurtuluşu olmaz. Bence Jefferson max'e baya bi işkence yapacak ve son anda fotoğraf gösterecek ve biz o fotoğrafa bakarak zamanı geriye alıp kurtulmuş olacağız. Max gücünü itiraf da edebilir hiç belli olmaz.

Merakla bekliyoruz, bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dustywaffe

quote:

Ben 3 defa baştan oynadım hocam siz ne diyorsunuz ayın 19 unda yine baştan oynayacağım

• quote:

quote:

quote:

Ben 3 defa baştan oynadım hocam siz ne diyorsunuz ayın 19 unda yine baştan oynayacağım

Maşallah hocam.

Üşenmesem ben de oynarım aslında ama şimdi hikayeyi bozmak istemiyorum.
    5.bölüm gelsin bakalım, böyle bitireyim sonra defalarca oynarım yine.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Maşallah hocam.

Üşenmesem ben de oynarım aslında ama şimdi hikayeyi bozmak istemiyorum.
    5.bölüm gelsin bakalım, böyle bitireyim sonra defalarca oynarım yine.

Oyunla duygusal bağa girdik be

Şöyle bi dizi olsa keşke, 2 ayda bir gelen bir oyun olmaktan ziyade Chloe'de çok potansiyel var ve oyuncular çok sevdi bu karakteri keza Max'i de..

Life is Strange başka karakterlerle gelirse kendi ayağına sıkar bence, Max'i Chloe'i Natthan'ı bile özleriz

• Yeni teaser geldi:https://youtu.be/6SAf7WH-ku8
  • Yeni teaser, son beş.

https://youtu.be/PFRhJxHKccc
  • Ben cok heycanliyim su oyunun son bolumu icin.Eger 2.sezonu yaparsalar 1.sezonla arayi fazla uzun tutmasinlar ve kaliteyi dusurmesinler yeter.

• Son 4

• Son 2

• Bayağı heyecanlıyız :)
  • Final diyor yeni sezon çıkmayacak mı acaba?
  • Son 1.

Beklentim çok ama çok yüksek. Umarim ellerine yuzlerine bulastirmadan harika bir final yaparlar. Ancak Dontnod'in artik kredisi de çok yüksek bende (Remember Me'yi begenmememe ragmen), finali batirsalar bile olsun, yine de çok özel bir deneyimdi Life is Strange. Finalle ilgili de hicbir sey paylasmadilar, merakimiz da tavan yapti.

Bu arada 4.bolumden cikarilmis olan bir ses kaydi bize gosteriyor ki
    Nathan firtinayi biliyor. Büyük ihtimalle eğer Warren'a Nathan'i dovdurursek firtina geliyor, firtinada hepiniz oleceksiniz diyormus ancak cikartmislar. YouTube'da bulabilirsiniz kaydi. Ogrenmesem daha iyiydi gerçi.
    Bu bilgi 5.bolumle ilgili keyfinizi kacirabilir yalniz, ona göre okuyun veya okumayin.

• Fragman cikti, mobildeyim, PC'ye gecince linki paylasirim. Gamespot'ta var ama oradan bakabilirsiniz.

Edit: Fragman linki:https://youtu.be/bSE5FbT38dY

Sonunda Season Finale diyor, demek ki yeni sezon gelecek.

"Max learns that time is impossible to control as she moves inexorably towards the most agonising decision of her life". Max hayatının en acı verecek kararına doğru merhametsizce(?) ilerlerken zamanı kontrol etmenin imkansız olduğunu öğrenecek.

"Arcadia Bay, meanwhile, is preparing to weather a huge storm as Life is Strange comes to a gripping and gut wrenching conclusion.". Bu sırada, Arcadia Bay büyük bir fırtınaya doğru hazırlanırken Life is Strange sonuçlanacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaban arısı -- 19 Ekim 2015; 18:13:35 >

• Bir güncelleme geldi arkadaşlar, nedir o ?
    Fikri olan var mı ?
  • 30 gün kendimi bir odaya kitledim, yarın evde oturup oynamayı bekleyeceğim. Ama
    oyunun ilk anında çektiğimiz selfie ile mi kurtulacağız ne yapacağız?

BİR TEK BEN Mİ BU KADAR HEYECANLANDIM YAHU?!?!
  • quote:

Orijinalden alıntı: veysel027

30 gün kendimi bir odaya kitledim, yarın evde oturup oynamayı bekleyeceğim. Ama
    oyunun ilk anında çektiğimiz selfie ile mi kurtulacağız ne yapacağız?

BİR TEK BEN Mİ BU KADAR HEYECANLANDIM YAHU?!?!

Ben bir de su siralar çok yogunum, hafta sonuna kadar oynayamayacagim. Değil internetten, dunyadan soyutlamayi dusunuyorum kendimi. Ben de cok heyecanliyim, fragman fragman dedim geldi ama pek bir etkisi olmadi.

@Dustywaffe, 5.bolüm için gelmiş olabilir güncelleme.

• Oyunu cuma gunu alip cumartesi gunu 1. Bolumden baslayip bitirecegim.

• Arkadaşlar son yayınlanan trailerına göre 20 ekimde çıkacak olan "final" sezon finaliymiş yani life is strange devam edecek

• Bugün life is strange günü, son bölümde neler olacak

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.