Şimdi Ara

Life is Strange (2015) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
669
Cevap
15
Favori
23.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Arada edit faili oldu ama yinede Bütünlüğü bozmadan editledim hobi olarak video çekmeye yeni başladım umarım hatalarımı maruz görüp tavsiyelerde bulunursunuz ve bu sefer inşallah Strike yemem oyun içi şarkı yüzünden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MONOKUMA-CHAN -- 2 Temmuz 2015; 2:37:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni konu açma gereği duydum, herkesi beklerim. Bu akşam konunun düzenlemesini bitiririm...

http://forum.donanimhaber.com/m_107607046/f_//tm.htm#107607046
  • 3 bölümü oynadım bitirdim ama en sondaki yaptığın seçimler kısmında bir sürü farkında bile olmadığım olayı atlamışım nasıl olduğunu anlamadım.
    warren ın ödevi varmış mesela.yada vortex club party de bazı isimleri silebilmek gibi bir seçenek varmış.tekrar baştan oynayacağım sanırım.birde çiçeği ilk 2 bölümde sulamıştım ama 3. oyunda ölmüş gözüküyor o nasıl oldu onuda anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SevenSeptember_

3 bölümü oynadım bitirdim ama en sondaki yaptığın seçimler kısmında bir sürü farkında bile olmadığım olayı atlamışım nasıl olduğunu anlamadım.
    warren ın ödevi varmış mesela.yada vortex club party de bazı isimleri silebilmek gibi bir seçenek varmış.tekrar baştan oynayacağım sanırım.birde çiçeği ilk 2 bölümde sulamıştım ama 3. oyunda ölmüş gözüküyor o nasıl oldu onuda anlamadım

çiçeği 1 bölüm sulayıp 1bölüm sulamaman lazım ölmüyor 2 bölüm sularsan çok sulamış 2 bölüm sulamazsan sussuzluktan ölüyor vortex clup party silme işi havuzun orda warrenın ödev science roomda masanın üstünde

• Episode 4 ne zaman gelecek bilgisi olan var mı yeter artık o chloe yi gördükten sonra hemen oynayıp max in seçimini görmek istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarısin

Episode 4 ne zaman gelecek bilgisi olan var mı yeter artık o chloe yi gördükten sonra hemen oynayıp max in seçimini görmek istiyorum

Kesin değil ama en geç 17 sine kadar çıkmış olur diye tahmin ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Great.Wave

quote:

Orijinalden alıntı: Sarısin

Episode 4 ne zaman gelecek bilgisi olan var mı yeter artık o chloe yi gördükten sonra hemen oynayıp max in seçimini görmek istiyorum

Kesin değil ama en geç 17 sine kadar çıkmış olur diye tahmin ediyorum.

Temmuzun ikinci haftası çıkacak dendi 7-14 arası çıkar heralde twitter sayfasında en yakın zamanda çıkış tarihini açıklayacağız diyorlar
  • Telltale'in oyunlarını beklerken ilaç gibi geldi, fakat şahsen GoT episode 5'i daha çok merak ediyorum. Fakat beni etkileyen ender oyunlardandır. Bu türde,
    1 TWD serisi
    2 Game of Thrones
    3 Life Is Strange
    4 TWAU
    -------------
    Pc de oynuyorum oyunları bu yüzden heavy rain falan neden yok demeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: aeavcilar

Forumda oyuna az ilgi gösterilmesi üzücü bir durum.

Bir kitap ya da film düşünün, baş rolde siz varsınız ve hikaye siz nasıl isterseniz öyle şekilleniyor. Senaryo olarak oynadığım en güzel oyun! Başka hiçbir oyunda, verdiğim kararların ardından bu kadar fazla düşünmedim. Verdiğim kararları sorgulamadım.

İngilizce çoğumuz için problem olabilir fakat çevirilerden memnun kalacağınızı da düşünmüyorum. (Örnek= Eksik Tarih )

Oynamayanlar ve mesajımı görenler bu oyuna bir şans verin. Pişman olmayacaksınız.

EP 3 bitiren arkadaşlar varsa oyun üzerinde konuşmak isterim.

Bizim forumda grafikleri yüzünden ilgi görmedi , grafik hastası çok arkadaş var.Witcher 3 , Dai ayarında bir grafiği olsaydı bu konu şimdiye kadar uçmuştu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zero Limit

DATE MISSING = EKSİK TARİH
     Life is Strange (2015) [ANA KONU]

Hangi çeviri ekibinin işi hocam bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlogKaan -- 12 Temmuz 2015; 10:11:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BlogKaan

quote:

Orijinalden alıntı: Zero Limit

DATE MISSING = EKSİK TARİH
     Life is Strange (2015) [ANA KONU]

Hangi çeviri ekibinin işi hocam bu?

türkçe oyun merkezi

• quote:

Orijinalden alıntı: Rust Cohle.

quote:

Bir kitap ya da film düşünün, baş rolde siz varsınız ve hikaye siz nasıl isterseniz öyle şekilleniyor. Senaryo olarak oynadığım en güzel oyun! Başka hiçbir oyunda, verdiğim kararların ardından bu kadar fazla düşünmedim. Verdiğim kararları sorgulamadım.

İngilizce çoğumuz için problem olabilir fakat çevirilerden memnun kalacağınızı da düşünmüyorum. (Örnek= Eksik Tarih )

Oynamayanlar ve mesajımı görenler bu oyuna bir şans verin. Pişman olmayacaksınız.

Bizim forumda grafikleri yüzünden ilgi görmedi , grafik hastası çok arkadaş var.Witcher 3 , Dai ayarında bir grafiği olsaydı bu konu şimdiye kadar uçmuştu.

Belki bu görüşüme herkes katılmayabilir fakat iyi grafikler her zaman iyi oyun demek değildir. Örnekleri tonla var. Herkes bu oyuna bir şans vermeli diye düşünüyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rust Cohle.

quote:

Belki bu görüşüme herkes katılmayabilir fakat iyi grafikler her zaman iyi oyun demek değildir. Örnekleri tonla var. Herkes bu oyuna bir şans vermeli diye düşünüyorum.

TWD'den sonra en iyi adventure benim için.

• Episode 4 ne zaman çıkacak yahu ?

Ep 4 hakkındaki teorilerim ;

Tekrar fotoğrafı kullanarak Chloe'nin babasının ölümünü sağlayacağız bence , ep4 trailerında gören görmüştür Max , Vortex kulübünün partisinde klasik kıyafetleri ve asosyal haliyle gözüküyor.

Buda bonus ;

Hastayım arkadaş bu oyuna ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 15 Temmuz 2015; 0:46:53 >

• SPOILER

EP2'de burnu kanıyor kızın, LOST gibi mi olacak acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Desmond -- 16 Temmuz 2015; 16:13:45 >
  • özellikle 3. episode girişinde çalan piyanolu müzik direk To the Moon oyunundan arak. eh konuda zaten zamanı sarma filan diyecek bir şey bulamıyorum.
  • Oyun güzel, ama mezelik. Gir oyna geç gibi. Hani böyle insanı beklentiye sokan bir havası yok bence. Seçimler arasındaki zorluk bugüne kadar gördüğüm en kararsız bırakan cinsten.
    Özellikle Episode 2'de kızı intihardan kurtaramamam belkide bugüne kadar oyunlarda yaşadığım en acı tablolardan biriydi.
    The Walking Dead'den aldığım keyfi bundan alamıyorum biraz daha basit ve konusu klişe geldi bana ama yine de kendini oynatıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoRaCe -- 21 Temmuz 2015; 8:49:23 >
  • Episode 4'ü çıkaramadılar hala.
  • Episode 4 Launch Trailer

Fena bölüm olacak.
  • Episode 4 çıktı , iyi oyunlar.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.