Şimdi Ara

ONYO Action PRO HD 10 16GB 209TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
3.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumdaki reklamda çıkan ONYO Action PRO HD 10 tablet nasıldır, kullanan var mı? ATM 7029 B Quad Core CPU işlemcinin performansı nasıldır?

http://www.kliksa.com/urun/onyo-action-pro-hd-10-16gb-beyaz-tablet/980004776?utm_source=donanimhaber&utm_medium=an-onyo-tablet

• bende düşünüyorum bunu güzele benziyor
  • Arkadaşlar bu tabletten alan varmi urun nasil sizce alinirmi...Kitkat varmi gerçekte acaba bu cihazda yoksa yazidan ibaretmi ;)
  • işlemcisi hakkında pek iyi şeyler duymadım. Hatta bu forumda mı yazılmıştı bilmiyorum. iki çekirdekli rok3066'dan daha yavaş çalışıyor diye birşeyler yazıyordu.
  • hala merak ediyorsanız tableti yiğenim için bgün aldım pazartesi yada salı elimde olur herhalde çocuga vermeden önce bi incelerim buraya yazarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkan112

hala merak ediyorsanız tableti yiğenim için bgün aldım pazartesi yada salı elimde olur herhalde çocuga vermeden önce bi incelerim buraya yazarım

valla hocam süprer olur bende bzim oğlana almayı düşünüyorum. 4,5 yaşında. dark evopad almıştım ama pili 1 saat gitmiyor. 512 ram 8 gb hafıza 7 inç 1,2 ghz işlemci uyduruk bişi. sizin yorumlarınız bekliyorum
  • tablet süper şarjı 2-3 saat gidiyor kamerası görüntülü konuşma yapacak kadar jet gibi çok hızlı excel word her şeyi kabul ediyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.