Şimdi Ara

telefon sapığı musallat oldu.ne yapmalıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
29.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya 3 gündür eşimin telefonuna cevapsız çağrılar bırakıp eşimi ve beni huzursuz ediyor manyağın biri.
    2 defa kendisini arayıp bunu yapmamasını söyledim. tamam tamam tamam deyip tekrar bir müddet sonra başlıyor. en sonda bu sabah saat 5 te sahur a kalktığımızda cevapsız çağrı yaptı... artık aşırı derecede huzursuz ve rahatsız olmaya başladık. sizce ne yapmalıyız da bizi rahat bıraksın

bizi rahatsız eden tel numarasıda şu = 0,542,699,8464 ismide mustafa imiş ( onun bana söylediği. bilmem artık doğru isim mi söyledi.)

bu numaranın tam olarak kime ait olduğunu ve nereden aradığını nasıl bulablirim arkadaşlar.

yöneticilere ricam= sapığın numarasını yazmam topicin kilitlenmesine neden olmaz umarım.neden olursa lütfen önce uyarın sileyim.

• bence numarayı buraya yazma git umuma açık bir tuvalate kapılara yaz dalga geçmiyorum gayet ciddiyim
  • istikamet telsim müşteri hizmetleri bence arayıp durumu anlatırsan yardımcı olurlar umarım
  • hocam müsteri hizmetlerini ara oradan örenebilirsin2. si savcılıga verebilirsin numarayı bidaha cesaret edecegini sanmıyıyorum ondan sonra ve sen simdi numarayı buraya yazdın simdi onun basından sapık eksik olmayacak ve son olarak sapık olsa numarasını gizler seni tanıyan biri sana saka yapıyor bence

• arabam.com a ucuz araba ilanı ver yonjaya ver adult forumlara ver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _cracker_ -- 29 Eylül 2006; 12:33:44 >
  • senin telefonu emniyet müdürlüğünün telefonuna yönlendir gerisine karışma
  • adult forumlara wer bu 1

ama bence eşinin no.yu değiştirebilrsin yoksa bu adam hala arar yani buda 2
  • quote:

Orjinalden alıntı: _cracker_

arabam.com a ucuz araba ilanı ver yonjaya ver adult forumlara ver

bende bunu diyecektim , en güzel ceza bu olur ona. günde 10 larca arayan olunca anlaycak ne olduğunu. denendi ve onaylandi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rap1boy9

senin telefonu emniyet müdürlüğünün telefonuna yönlendir gerisine karışma

onu bende diyecektim beim yöntem genelde şöyle:

TELEFONU MEŞGULKEN 155 E YÖNLENDİR.
    SAPIK ARAYINCA NO YA BAS MESGUL TONU VERSİN 155 E BAĞLANSIN DOLAYISI İLE
    SAPIK 155 İ ARAMIŞ OLSUN ORDAKİ POLİS DİYEN SESE İNANMASIN VE ONA SÖVSÜN
    GERİSİNİ KENDİ ARALARINDA HALLEDERLER ARTIK

ama bu çağrı bırakıyormuş

• Savcılığa dilekçe vermenizi tavsiye ederim.Süreç yavaş da ilerlese, sonuçta bu insanın siciline işleniyor, az buz bişey değil.Ama tabi iyice düşünün bunu hakettiğini düşünüyosanız gerçekten öyle yapın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: _cracker_

quote:

Orjinalden alıntı: rap1boy9

senin telefonu emniyet müdürlüğünün telefonuna yönlendir gerisine karışma

onu bende diyecektim beim yöntem genelde şöyle:

TELEFONU MEŞGULKEN 155 E YÖNLENDİR.
    SAPIK ARAYINCA NO YA BAS MESGUL TONU VERSİN 155 E BAĞLANSIN DOLAYISI İLE
    SAPIK 155 İ ARAMIŞ OLSUN ORDAKİ POLİS DİYEN SESE İNANMASIN VE ONA SÖVSÜN
    GERİSİNİ KENDİ ARALARINDA HALLEDERLER ARTIK

ama bu çağrı bırakıyormuş

evet çağrı olayı işi bozuyor yoksa bu yöntem yapılcak en iyisi sapıklara karşı keşke yönlendirmede para bizede yazmasa nerelere yönlendircem direk sapığı 900 hatlara yönlendircen o zaman tam olurdu işte

• quote:

Orjinalden alıntı: mc.kork

sapık olsa numarasını gizler seni tanıyan biri sana saka yapıyor bence

hayır. tanıdığım biri olmadığına kesinlikle eminim.

• o zaman karına yeni hat al o numarayıda savcılıga ver arkadasların dedigi gibi uzun sürer ama bedelini agır öder
  • hadı beyler ben caldirmaya basladim bile dogru numara demı bu
  • vallaha ben böle durmlarda icq da o bicim bi kulanıcı acıyorum ve msj atma ara benı yazığ numarayı bırakıyorum:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark_eagle -- 29 Eylül 2006; 14:05:25 >
  • Dİrek savcılıga ver ve bütün bilgilerini ögren.eger cinsel anlamda bir sapık ise bul ve Erkeklik organını kes ve ona resmen yedir.Daha sonra bir çöp tenekesine at gitsin adamı.biri bulur hastaneye götürür sonra hadım olarak erkekligi gitmis karı gibi gezer ortada.Daha da ileri giderse öldürürsün.Böyle namussuzlara bunlar az bile.
  • arkadaş ciddi bişey sormuş arkadaşlar ama nedense bazıları soytarı soytarı cevaplar vermiş ama zaten bu son zamanlarda forumun kaderi malesef bize yol gözüküyo artık burdan yavaş yavaş yazıklar olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: noob saibot

arkadaş ciddi bişey sormuş arkadaşlar ama nedense bazıları soytarı soytarı cevaplar vermiş ama zaten bu son zamanlarda forumun kaderi malesef bize yol gözüküyo artık burdan yavaş yavaş yazıklar olsun

...ama çoğu arkadaşım iyi niyetle yazı yazmışlar. onlara teşekkürler.

not= henüz bir girişimde bulunmadım... hala ne yapacağıma karar veremedim...

sarapcı.... sen çok yaşa emi
  • quote:

Orjinalden alıntı: noob saibot

arkadaş ciddi bişey sormuş arkadaşlar ama nedense bazıları soytarı soytarı cevaplar vermiş ama zaten bu son zamanlarda forumun kaderi malesef bize yol gözüküyo artık burdan yavaş yavaş yazıklar olsun

Yazılanlara bakılırsa arkadaslar yardımcı olmaya calısmıslar.Ama siz nasıl ne nerden anlamıssınız yazılanları şaşırtıcı dogrusu.Ramazan orucu pek iyi gelmemis olabilir tabi tutuyorsanız.
    İyisi mi İftar açmadan bilgisayar basına gecmeyin.Cunku ne dediginizi bilmiyorsunuz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: L a C o s T e

Dİrek savcılıga ver ve bütün bilgilerini ögren.eger cinsel anlamda bir sapık ise bul ve Erkeklik organını kes ve ona resmen yedir.Daha sonra bir çöp tenekesine at gitsin adamı.biri bulur hastaneye götürür sonra hadım olarak erkekligi gitmis karı gibi gezer ortada.Daha da ileri giderse öldürürsün.Böyle namussuzlara bunlar az bile.

bundan daha büyük soytarılık görmedim sana bu yazdıkların normalmi geliyo
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.