Şimdi Ara

Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU] (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.030
Cevap
17
Favori
78.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neo_494

quote:

Orijinalden alıntı: *Praetorian*

Yeni harita, oyunun başı, yapacak bi şey yok kanolaların büyümesini bekliyoruz

Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU]

Bu arada arkadaşlar Courseplay kullanmayı bilen biri var mı aramızda ?

Bu hangi harita

Gamsting Map V 2.2

Fazla oynamadım bu mapte.Tarlaların kenarlarındaki teller yüzünden tarla ne sürülüyor ne biçiliyor.Yapay zeka sürekli o tellere takılıp kalıyor öyle.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: neo_494

quote:

Yeni harita, oyunun başı, yapacak bi şey yok kanolaların büyümesini bekliyoruz

Bu arada arkadaşlar Courseplay kullanmayı bilen biri var mı aramızda ?

Bu hangi harita

Gamsting Map V 2.2

Fazla oynamadım bu mapte.Tarlaların kenarlarındaki teller yüzünden tarla ne sürülüyor ne biçiliyor.Yapay zeka sürekli o tellere takılıp kalıyor öyle.

Teşekkürler gözüme güzel gözüktüde inceleyelim
  • SMALL TOWN AMERICA V2.0
    Çok büyük tarlalara sahip bir harita. Oyuna başlarken ekili bir mısır tarlamız var fakat öbür boş olan tarlalara ekebiliyoruz hepsi bizim. Oyuna sıfır araçla başlanıyor ama başlangıçta bize $750 000._ veriyor. İstediklerimizi alabiliyoruz. En az 4 kişi oynanabilecek büyüklükte bir harita, tek kişi uğraşmak oldukça zor.

http://www.farmingmods2015.com/small-town-america-v2-0-map/
  • Arkadaşlar uzun bi aradan sonra tekrar farming oynamaya karar verdim bana güzel bi map önerir misiniz? Tarlalar Amerikan haritasındaki gibi devasa olmasın. Ormancılık yapılabilsin, Hayvancılık da güzel olsun tamamen tarla odaklı olmasın yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xBleus -- 10 Eylül 2015; 17:31:29 >
  • tarladaki ürünlerin solmamasını nasıl ayarlıyoruz. daha önce böyle bir ayar görmüştüm şimdi bulamadım ne iş anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.beyol

tarladaki ürünlerin solmamasını nasıl ayarlıyoruz. daha önce böyle bir ayar görmüştüm şimdi bulamadım ne iş anlayamadım

Oyunun içindeyken Esc ye bas üsten sağ oka bas ayarlar menüsü çıkıcak orda bitki soldurma var
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

quote:

Orijinalden alıntı: a.beyol

tarladaki ürünlerin solmamasını nasıl ayarlıyoruz. daha önce böyle bir ayar görmüştüm şimdi bulamadım ne iş anlayamadım

Oyunun içindeyken Esc ye bas üsten sağ oka bas ayarlar menüsü çıkıcak orda bitki soldurma var

teşekkürler. uzun süre oynamamıştım unutmuşum. oyun çok güzel, bağımlılık yapıyor. yine kendimi tutamadım başladık bakalım ekip biçmeye hadi hayırlısı :)
  • Bol kazançlar.
  •  Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU]

Holzhausen haritasının başlangıç tercihindeki

Soil management
    Normal / GMK version

arasındaki fark ne bilen varmı? Biri toprak yönetimi diyor fakat bir şey anlıyamadım. Öbür haritada ise GMK version diyor GMK nedir ?

Edit: Bu modmuş galiba ''GülleMistKalk'' Sıvı gübre kireç ile ilgili olabilir tam emin değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozcaadalı -- 1 Ekim 2015; 0:30:38 >
  • Farming Simulator 15 - Official Expansion (GOLD) Steam 'e e eklendi.

http://store.steampowered.com/app/374851/
  • bu oyun indirimdeyken almak ıstıyorum lakin gold edit. te varmış hangisini tercih etmeleiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay1074

bu oyun indirimdeyken almak ıstıyorum lakin gold edit. te varmış hangisini tercih etmeleiyim

Farming Simulator 15 - Official Expansion (GOLD) ücretli içerik.
  • quote:

quote:

bu oyun indirimdeyken almak ıstıyorum lakin gold edit. te varmış hangisini tercih etmeleiyim

Hocam o dlc degilmi?

Normal steam sütümdeki 35 tl indirimli fiyatı
    Farming Simulator 15 Gold Edition ise 70 tl

Senin önderidigin ise dlc ise daha cıkmamıs 35 tl.d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Hocam o dlc degilmi?

Gold edit te varmış hangisini tercih etmeliyim demişsin. Ana oyunu almadan Gold işe yaramaz o içerik çünki.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam o dlc degilmi?

Gold edit te varmış hangisini tercih etmeliyim demişsin. Ana oyunu almadan Gold işe yaramaz o içerik çünki.

Gold editte oyunla senin dedigin dlc varmış aşırı pahalı zaten yılaşı indirimini beklicem ancak öyle alırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Merhabalar ; Farming Simulator 15 te bir sorun yaşıyorum. ( Oyunu Steamden JCB DLC si ile birlikte aldım. ) Oyunu Steam de kurdum oyun giriş ekranına geldiğimde Mouse imlecini seçenekler veya kariyer üzerine getirp tıkladığımda masa üstüne dönüyor. Görev çubuğundan tekrar tıklayıp ana ekrana geliyorum. kısacası örneğin Fare imlecini seçenekler , grafik vb üzerine getirmek istediğimde bir 5-6 cm daha yukarıda iken aktif oluyor. Oyun içindede markete gittiğimde örneğin Traktör simgesinin üstüne geldiğimde tıkladığımda tekrar masa üstüne atıyor ancak 5-6 cm sağına soluna veya yukarıya geldiğimde aktif oluyor. Oyunu oynamak tam bir işkence oldu. Bu sorunu nasıl çözebilirim. Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ta4chu -- 21 Ekim 2015; 17:02:55 >
  • Vsync ayarı varsa kapat
  • 19.8 mb güncelleme geldi.
  • 31.4 mb daha güncelleme geldi.
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.