Şimdi Ara

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu (385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.041
Cevap
44
Favori
257.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Poyrazin yaşadiğini inanmiyorum pek. yaşiyorsada sağlam bir şey bulmalari lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cama vuran Poyraz değil kız eli gibi duruyor. Funda Eryiğit Ayşegül'ün yakın arkadaşı olarak çat kapı gelmiş olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

Aradan 2 yıl geçmiş, iyiki rüya değilmiş işin içinde mutlaka istihbarat var, Poyraz'ı öldü gibi gösterdiler, pencereyi tıklatanın da Poyraz olduğu çok belli.

Poyrazın öldugune bende inanmıyorum ama camı tıklatanında poyraz oldugunu sanmıyorum..

• Evet kadın eli gibi duruyor dikkat etmemişim.
  • camı tıklatan poyraz ama o rüya bence
  • Bu arada ruyadir diye kucumseyenlere de kapak olsun. Poyraz karayelde ruya deyip gecmezler, ethem ozisik o kadar basit senaryo yazmaz demistik

• quote:

Orijinalden alıntı: HeRo11

Bu arada ruyadir diye kucumseyenlere de kapak olsun. Poyraz karayelde ruya deyip gecmezler, ethem ozisik o kadar basit senaryo yazmaz demistik

Aynen öyle. Diğer klişe dizilere benzemez.

• Sanırım yönetmen değişmişti açılardan da belli oluyor zaten bu arada fragman efsane bence poyrazda ilk bölüm olmasada çıkacak.

Edit: Cama vuran Ayşegülun bir arkadaşı bence Ayşegülü kendine gelmesinde yardım eder Ayşegül tam biri ile ilişkiye başlayacakken poyraz çıkagelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 22 Eylül 2016; 22:41:21 >
  • Fragmanın en sonundaki kişi için 3 ihtimal var dizide gösterilmeyen ve diziye yeni giren kadın oyuncu ismini bilmiyorum olabilir veya sinan çünkü fragmanda hiç sinanı görmedik ve sinan büyümüş olabilir ayrıyeten camı tıklatan kişi ayşegülün tanıdığı bir kişi ve sinan olma ihtimali var ama zayıf bi ihtimal bence sinanın büyümesi veyahut gelen kişi meltem olabilir poyrazın yaşadığını söylemek için gelmiş olabilir ki büyük ihtimal böyle olacak..

• Insallah 2.sezon gibi çöp olmaz özledim valla

• 1.Sezon kadar olamasa da efsane olacak bu sezon.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Poyrazın 2 yıl ortadan kaybolup hadi kardeşi bahriler önemli değilde Ayşegül ve Sinanın böyle acı çekmesine izin vermesi pek mantıklı değil çok büyük ters köşe olacaz gibi

• Kanal d'nin elinde cok dizi var bu sene yine. Hemen her gunleri de dolu. Buyuk ihtimalle tanitimda gun verilmemesinin ana sebebi mevcut dizilerin onumuzdeki hafta gidisatina gore cesitli duzenlemeler yapabilir. Bu hafta Kara Sevda basladi, haftaya Dirilis basliyor..No 309 zaten baya iyi durumda suan. Poyraz'in ciddi reyting kaybi yasayacagini dusunuyorum Carsamba..

Ben Agustos sonunda sordugumda 21 Eylul demislerdi; bu kadar gec kaldiysa ve hala gunu net belli degilse demekki kanalda evdeki hesap carsiya uymuyor demektir.

Bu saatten sonra kanal aciklayana kadar ben dahil kimsenin verdigi tarihe inanmayin. Son anda verilecek bir karar olucak buyuk ihtimalle haftaya. Ve bu karar her an degisebilir. Kanali beklemek gerek artik. Cunku ekipte bilmiyor ne zaman olacagini.

Bu arada 2 bolum cekildi, suan 65'teler. Senaryo olarak akiciligina inancim tam bu sezonda da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L@STREVENGE -- 23 Eylül 2016; 1:12:06 >
  • L@STREVENGE L kullanıcısına yanıt
    Günü değişecekse eğer Tatlı İntikam'ın yerine Cumartesi olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45C8CAF3E -- 23 Eylül 2016; 1:24:35 >

• Bu bölümde Müsteşar sen bunları hallet, sonrasına bakarız dediğine göre muhtemelen Poyraz'a en zor anında yardım ederek öldü süsü verdi istihbarat aracılığıyla ve gizli göreve gönderdi.

Ben en çok Ayda Aksel'in canlandıracağı Anne Karayel karakterini çok merak ediyorum. Tahmin ediyorum ki Adil Topal ne kadar oğlundan nefret eden biriyse Anne Karayel de oğlunu o kadar seven birisi olarak karşımıza çıkıcak gibi.

• Fragmandaki el erkek eline benzemiyor ya çocuk ya kadın gibi geldi bana
  • Günü değişecekse cuma veya cumartesi olsun diğer günler evde değilim internetten izlemek istemiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oh be arkadaş. Sonunda gözümüz kalite gördü.
    Mükemmel bir fragman. Yeni sezon efsane olacak, bomba gibi geliyor. Yeni oyuncular da uyum sağlarsa tadından yenmez bu sezon.

• Ariana Grande kullanıcısına yanıt
    2. sezon çöp değil!
    Sadece ilk sezon çok çok iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Oh be arkadaş. Sonunda gözümüz kalite gördü.
    Mükemmel bir fragman. Yeni sezon efsane olacak, bomba gibi geliyor. Yeni oyuncular da uyum sağlarsa tadından yenmez bu sezon.

Aynen öyle başlasın artık yeter ya

• 
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.