Şimdi Ara

Twitterda attığım mesajları sadece ben görüyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

- Hesabım askıya alınmış değil.
    - Twitlerim gizli değil.
    - Adres çubuğuna adresimi yazarlarsa görüyorlar ama hashtag'ların altında çıkmıyor.

Popüler ve Hepsinden hepsine bakıyorum. Hatta Yanıt yazdığım twitlere bile altında yokum.

Deli olacağım varmı çözümü?

Arkadaşlar eklerken bir ara (Hızlı ekledim herhalde) birşeyler yazdı tamam dedim geçtim.

• 1962 de öldürülen twitter prensesinin laneti
  • Aynı sorunu bende yaşıyorum bir türlü çözüm bulamadım. yeni hesap açtım taga yazıyorum bişeyler ama tagda kesinlikle görünmüyor. kendi sayfamda görünüyor benim sayfama giren kişi (deneme amaçlı kontrol ettirdim) favoriye ekleyebiliyor retweet yapabiliyor yani görünüyor ama tagda bir türlü görünmüyor.boşu boşuna yazmış gibi olmuş oluyor kimse görmemiş oluyor paylaşmıyor favori eklemiyor yorum yazmıyor bir işe yaramamış oluyor. Daha önceden bir hesabım vardı kapatmıştım önceden böyle bir problem yoktu yazınca bir süre sonra yeni tweetleri kontrol ettiğimde mutlaka arada benim yazmış olduğum tweet görünüyordu. hesaba giriş çıkış yaptım modemi açıp kapadım ayarlar kısmını kurcaladım başka browserlardan denedim dns değiştirdim hatta yeni hesap açtığımda aynı problemi görünce kapatıp yeni maille yeni hesap açtım yine aynı yani ne yaptıysam düzelmedi yeni üye kısıtlaması gibi birşeydir diye kaç gündür bekliyorum ama hala düzelmedi anlamadım gitti..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murmur99 -- 7 Ağustos 2014; 2:03:17 >

• Yaklaşık 10 gün sonra kendi kendine düzeldi.Sanırım çeşitli motor programlarla açılan sahte hesapları önlemek için gibi bişey heralde.bir çok kişi ekledim birçok kişide beni ekledi ve inatla tweet yazdım rakamlar belli değere ulaştı diye de açılmış olabilir??
  • Tweet sayinizi ve takipci sayinizi arttirtiginiz zaman bu sotun kendiliginden duzelir. Sistem bi sure sizi bot olarak algiliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorun bende de var. Hocam takipçi sayınızı arttırınca düzelir demişsiniz. Yahu attığım tweetleri benden başkası görmüyor ki? kim niye takip etsin beni? Çok can sıkıcı bir durum. Lütfen net bilgisi olanlar yardım etsin. Hayatımda ilk defa üye oldum ama 2 gündür twitterdan soğudum.
  • Arkadaşlar Nefes Vatan Sağolsun Filmi içtima sahnesinin bir bölümünü yarışma için çektik. Desteğe ihtiyacımız var.
    Tamamen amatörüz ve bunu eğitimi kazanmak için çektik desteğe ihtiyacımız var LÜTFEN VİDEOYU BEĞENİN
    https://www.youtube.com/watch?v=wAAS06JWW7c
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.