Şimdi Ara

Wireless sinyal gücü arttırmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
40.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar size bi sorum olacak.laptopumdan wireless bağlantı arattığımda evin belli bi yerinde 5 üzerinden 2 ile çekiyor.Yani sinyal düşük geliyor.Acaba bu sinyali güçlendirmek için benim yapabileceğim birşey varmı?Varsa neler yapabilirm açıklarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.(evin her yerini gezdim yalnızca bu dediğim yerde çekiyo o da 2 ile.)

• arkadasim 150 m kdr uzakta USR 9106 modem kullaniyor. notebook'la cok zor goruyorum o yuzden USR 5422 kablosuz USB adaptor aldim 3 m USB uzatma kablosuyla. modemi ve USB adaptoru mumkun oldugu kdr birbirini gorecek sekilde yerlestirdik fakat yine etkin sonuc alamadik. su an reflektor yapimini inceliyorum onu da denicem USB adaptore. o da olmadi USR 5453 Professional Access Point (Repeater, Bridging/Multi-bridging) alarak olayi cozmek istiyoruz. sorum USR 5453 A.P.'yi benim notebook'a baglasam USR 9106 modemi gorup kopruleme yapilabilir mi?? tabii bundan once A.P.'yi modeme tanitmak gerekir, kilavuzlarinda A.P.'yi router'a eth. kablosuyla baglayip tanitilmasi gerektigi yaziliyor. peki bunu modeme A.P.'nin MAC adresini fln kablosuz baglanti yoluyla girerek yapabilir miyiz?? simdiden tesekkurler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.