Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: medya7beni Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.879
Cevap
1.063
Favori
2.882.540
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4400 lira alışveriş yaptık tek çekim,acaba bunu taksite böldürebiliyor muyuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rush10

quote:

Orijinalden alıntı: omer14

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Eşimin kartından 2.ay ekstresinden 89lira kestiler mh aradık vermediler şikayetvar a yazdım olumsuz cevap verdiler bugün tekrar aratacağım olmazsa thhye giderim. Herkese şak diye iade ederken bize iade etmemeleri ilginç

100 tl blöf yapıp aldınız mı o kart için

Blöf değil de gold yollamışlar normal yollayın diye aradığımızda chip para verdiler ilk geldiğinde

bana da 1 kart için böyle olmuştu

100 chip alınca iade etmediler.. 6 ay sonra arayın.. ben her ay aradım iade olmuyor kesinlikle.. kartı kapatın derseniz de kapanır benden söylemesi..blöfe girmeyin

Bankalar birliği hakem heyeti ne başvuracağım

başvuru için gidersiniz ama başvurunuzu bile almazlar..boşuna uğraşmayın

kart ücreti işi bitti artık yasallaştı.. sadece hesap işl.ücreti şu an davalık

free kart alın madem derler size

Hocam bir yere gitmeyeceğim e postayla tbb hakem heyetine itiraz dilekçesini atacağım.teb de işe yaramıştı

Bana aynı olay Garanti de oldu. Her sene iptal ederken geçen sene etmeyiz dediler. Kapatın dedim. Tamam dedi talebimi aldı. 1 hafta sonra açalım geri verelim diye aradılar. Ben her sene sizlemi uğraşıcam? dedim kapattım.

Şimdi akbankta maaş müşterisi olduğum için böyle işlerle zaten uğraşmıyorum.

Harcama sözü verim 120 aldım bu aya kadar. Şimdi tekrar arayıp kapatma talebiyle beraber bi 100 daha almayı denicem.

• quote:

Orijinalden alıntı: byRamo

4400 lira alışveriş yaptık tek çekim,acaba bunu taksite böldürebiliyor muyuz ?

Akbank Direkte gir. O işlemin yanında Taksit İste/Ertele tarzı bişe yazıyorsa ordan yapabilirsin. Yazmıyorsa MH arayarakta bunu isteyebilirsin. Ama ne kadar faiz alırlar onu bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: screamtoronto

Ben de az önce aradim hicbir teklifte bulunmadilar. Kapatiyorum sedi. Ben de tamam dedim. Karti kirabilirsiniz dediler. Anlamadim

1-2 güne arar tekrar açın diyerek teklifte bulunurlar.
  • Hocam su an bekliyorum. Bugun 2. Gün oldu arayan yok simdilik. Karti kullanmaya calistim kabul etmedi bugun. Artik bizden vazgecti sanirim akbank

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya- MTV'de size ozel 6 taksit. 14 Temmuz itibariyla yapacaginiz 400TL ve ustu MTV odemelerinizi 4 taksit yerine 6 taksitle odemek icin EKSTRA yazip 4566'ya gonderin. Son gun 1 Agustos. Detay bilgi: akbank.com/mtv-6-taksit Elektronik iletileri sms ile almak istemiyorsaniz 8885'e iptal yazip gonderebilirsiniz. Mersis:0015001526400497

• quote:

Hocam su an bekliyorum. Bugun 2. Gün oldu arayan yok simdilik. Karti kullanmaya calistim kabul etmedi bugun. Artik bizden vazgecti sanirim akbank

Bende ayni sekilde kapaticam dedim akbanka cat kapattilar.herkese sunmuyoar teklif haberiniz olsun arayan soranda olmadi kirip attim karti

• TANER 82 kullanıcısına yanıt
    valla hocam çok saçma ama kapatıcam dedim ilgili birime bağladılar ve kapatıcam kartı dedim tamam dediler. ben de kapatın dedim kapattılar. kartı da kırın dediler. eywallah dedim. 2 gün oldu arayan soran yok. içinde borç da var. artı baya da kullanıyordum kartı.
  • screamtoronto kullanıcısına yanıt
    Ararlar hocam bir iki güne, 6. gün sonunda iptal ediyorlarmış kartı..

• quote:

valla hocam çok saçma ama kapatıcam dedim ilgili birime bağladılar ve kapatıcam kartı dedim tamam dediler. ben de kapatın dedim kapattılar. kartı da kırın dediler. eywallah dedim. 2 gün oldu arayan soran yok. içinde borç da var. artı baya da kullanıyordum kartı.

kapattirdiktan sonra 6 gun icinde musteri hizmetlerini arayip karti tekrar aktif hale getirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piri.reis -- 15 Temmuz 2016; 17:46:18 >
  • piri.reis kullanıcısına yanıt
    hbasdereli70 kullanıcısına yanıt
    peki hocam ben kartı ilk defa üye olanlara özel 400chip para her aya 50 chip para kampanyasıyla üye oldum. devam eder mi sizce kampanya? yani kartı kapattım tekrar açtım diye iptal olmaz diye düşünüyorum ama. emin misiniz 6 gün olduğuna ona göre bekleyeyim?
  • quote:

peki hocam ben kartı ilk defa üye olanlara özel 400chip para her aya 50 chip para kampanyasıyla üye oldum. devam eder mi sizce kampanya? yani kartı kapattım tekrar açtım diye iptal olmaz diye düşünüyorum ama. emin misiniz 6 gün olduğuna ona göre bekleyeyim?

ayni kampanyadan yararlaniyorum bende, karti kapattirdim, 4,5 gun sonra actirdim, sonra alisverisimden yine puan kazandim

• piri.reis kullanıcısına yanıt
    Hocam peki size arayip teklifte bulundular mi?

• quote:

Hocam peki size arayip teklifte bulundular mi?

aramadilar,

• Market kampanyası yok mu?

• Arkadaşlar halkalı, başakşehir tarafında chippara kullanılabilen migros var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Arkadaşlar halkalı, başakşehir tarafında chippara kullanılabilen migros var mı?

Hocam bunlar ile hiç uğraşmayın. Bp den 120 liralık benzin aldım cp ile

• az once mail le gelen ekstrada 87tl üyelik aidatı yansitmislar aradım 6ay açık kalma sözüne iptal olacak zannedersem 1ay sonraki ekstradan düşecek.

• 181501 kullanıcısına yanıt
    1 gün sonra kredi kartı hareketlerini kontrol ederseniz düşer hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: juke sero

Kart iptali için aradım.

Bana sadece 6 ay boyunca 501 lira harcama sözüne 120lira cp verdiler. Bende ok dedim

Axess gene bu ay ki extrede 105 tl kart aidatı kesintisi yapmış, 6 aylık kullanım sözüne chip para devam ediyor mu? Uğraştırmayan kısa numarası var mı?
  • 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.