Şimdi Ara

Dün gece 20 aylık sevgilimden ayrıldım şuan çok kötüyüm

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar dün gece 20 aylık sevgilimden ayrıldım. Sebepse ben onun güvenıni yıkmışım bir daha güvenemezmiş bana. Ama aslında onun güvenini yıkacak birşey yapmadım ne aldatma ne ihanet yok. Onunla çıkmaya başladgımızdan beri kimseye bakmadım kimseyle konuşmadım. Hatta o rahatsız olmasın diye karşı cinsten yakın arkadaşlarım vardı onlarla bile muhabbetimi kestim. Ama onun yaptığı gereksiz konulardan kafasında bişeyler kurgulamak. Ayrılırken dün gece çok ağladım oysa sanki çok kolay bişeymiş gibi gülüyordu bile (ama bunu kendisi de çok üzüldgündendir diye düşünmek istiyorum). Ve dün geceki o uzun konuşmadan sonra benim ateşim yükselmeye başladı böbrek ve belimde de geçmeyen bir ağrı var yani şuan çok kötüyüm arkadaşlar. Ben böyle bi ayrılığı hakketmedim onu da çok ama çok seviyorum olanları düşündükçe kafayı yicek gibi oluyorum. Bu arada o benim ilk sevgilimdi... Bir iki ay sonra okul başlıcak ve okudugumuz şehre gidicez aynı bölüm aynı sınıftayız yani hergün onu görcem karşımda ama napcam bilmiyorum. Hep yaşadıgımız güzel şeyler geliyor aklıma çok üzülüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi söz yok -- 18 Temmuz 2014; 12:11:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 20 aylık olursa sevgilin olacağı buydu tabi ki...
  • Neden öyle dedinki ben hiç bitmeyeceğini düşünmüştüm

• Anlatım bozukluğunun dibine vurmuşsun

çok kolay bişeymiş gibi gülüyordu bile

Demek ki kız senden sıkılmış artık yapabileceğin bir şey yok unutmaya bak derim
  • Unutmayı nasıl başarabileceğimi hiç bilmiyorum. Sabahtan beri hiç kimseyle konuşamadım sürekli gözlerim doluyor. Kimseye de söyleyemedim ayrıldığımızı..
  • durumlar nerdeyse aynı bende çok ağladım o da duygusal biriydi ama hiçbirşey yapmadı güldü geçti unutmak için benş başka birini kullandı ve şimdi ona aşık olmuş.dün içimdekilerin hepsini döktüm ona.Bunları yazdığına inanamıyorum bu sen misin dedi.ben bıkmıştım artık ağlamaktan vede onu düşünmekten tüm içindekileri döktüm ortaya ve bir nebze rahatladım.Bunu tavsiye ederim sanada.Bize zaman gerekli biraz sonra herşey unutulur.HERŞEYİN İLACI ZAMAN.
  • Kolay değil ama is kafada bitiyor. Ben unutamam onsuz yapamam dersen unutamazsın. Benimde 6 aylık filan biteli yaklaşık 12 gün oluyor. Tabiki 20 aylık ile kıyaslamak yanlış olur ama ben bile tuhaf hissetmiştim. Kesin bittiyse artık onun olmadığını kabullenerek başlayabilirsin.

• HOCAM AYRILMA SEBEBİNİZİ TAM ANLAYAMADIM AMA GERİ DÖNER BENCE. 20 AYI Bİ ANDA KESTİRİP ATMAK KOLAY DEĞİL. AMA ŞUNU UNUTMAKİ BENCE KIZLAR ŞEYTAN DİKKATLİ OLMAK LAZIM
  • kız senden sıkılmıs.. genelde bahane bu olur.. seni suclarlar kendileri rahat ederler.. yapacagin sey okula gidince baska kızlarla takılmak.. ve sevgili yaptin diye sildigin eski kız arkadaslari tekrar kazanmak..
  • karakorsan95 kullanıcısına yanıt
    İnanın dün geceden beri zaman geçmek bilmiyor dakikalar yıl gibi geliyor ve her geçen dakika daha çok özlüyorum onu. Zaten son görüşmemizde adam akıllı vakit bile geçirememiştik ailesel bir takım sorunlar nedeniyle final çıkışı doğru düzgün vedalaşıp sarılamadan apar topar memleketlerimize dönmek zorunda kalmıştık.. İçimi bir türlü soğutamıyorum. Ona bir kere daha sarılmayı o kadar çok isterdim ki..
  • onurmaurer kullanıcısına yanıt
    Söylediğin kadar kolay olmicak ama yapmaya çalışcam
  • söz yok kullanıcısına yanıt
    anlıyorum hocam sizi bizimkide 15 ayı devirmişti ama o bıraktı neymiş üzüyormuşum onu vs vs vs.84 gün oldu dün kafamda herşeyi bitirdim sanada tavsiyem o acını biraz yaşa ama sonra untmaya çalışmaya bak hayatında biraz değişiklik yap yeni arkadaşlıklar kur
  • Corleone_ kullanıcısına yanıt
    onsuz yapamam demiyorum elbetteki yapabilirim onsuz hatta istesem ondan çok daha iyilerini bulurum belki ama hep yaşadığımız güzel günler geliyor aklıma yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi düşünmemeye çalışsam da hiç aklımdan çıkmıyor
  • canyilmaz0 kullanıcısına yanıt
    Kız ya da erkek diye genelleme yapmayalım hocam kimsenin bu şekilde günahını almak istemem. Ama söylediğin gibi 20 ayı bi anda kesitirip atmak kolay değil hele benim tarafımdan hiç değil
  • karakorsan95 kullanıcısına yanıt
    hocam beni anladığınızı düşünmek içimi bir nebze olsun rahatlattı sağolun varolun. Yani kimse benim durumumu anlamicakmış gibi geliyordu. Dediğiniz gibi yapmaya çalışcam hocam hayatımda biraz olsun değişiklik yapmayı düşünüyorum
  • BENİM DEMEK İSTEDİĞİM GÜNAH ALMAK DEĞİL YANİ . O ZAMAN ONUN YERİNE KIZLARDAN KORKULUR DİYİM :) ALLAH HAKKINDA HAYIRLISINI VERSİN İNŞALLAH. AMA ELİNDEN GELDİĞİNCE DÜŞÜNMEMEYE ÇALIŞ. İNSAN KAHROLUYO NEFES ALAMIYO. KENDİNE ACI ÇEKTİRMEMEYE ÇALIŞ . BAŞKA ŞELERLE İLGİLEN SOSYAL ORTAMA KATIL
  • canyilmaz0 kullanıcısına yanıt
    Doğru söze ne denirki çok doğru söylüyorsun. hayatıma yeni bir yön vermeye çalışcam artık. Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin
  • söz yok kullanıcısına yanıt
    hocam düşenin derdinden yine düşen anlarmış işte gerisinin yorumlarını boşver istersen pmden filanda konuşuruz ben fırsat bulup girdikçe kendini fazla sıkma biraz duygularını boşalt ağlayarak en iyisi bu sonra zamanla düzelecek
  • dostum kız artık bu kadar yürütebilmiş buna benzer bi olay benimde başıma geldi şuanda onla arkadaşız samimiyizde. aslında sıkılmamak zamana bırakmak gerekiyo sakın onun emrine girme kaybedersin ve sakın mesaj atıp arama bi kaç ay. biraz ortalık durulsun sonra yine mesaj atarsın
  • Kardeşim bu kız demek ki seni silmiş.Belki evlenme çağına gelmiş olabilirsin ama derim ki asla her ilişkiye ciddi olarak kendini verme. Bak bu ilişkinde sen yıprandın onun aklında başka birisi var demek ki kızlar zaten sevgi nedir bilmez (%1lik ihtimal dışında) onların yapısı gereği unutmak değildir ama kim onu rahat hissettirirse yanında olur. İnşallah bu ayrılığa gülüp geçersin.Eğer bölümünde kız varsa iyidir şükret benim bölümümde hiç yok denebilir.Allah bizlere hayırlı eş nasip etsin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.