Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.885
Cevap
315
Favori
1.708.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dci motor tıpkı Multijet gibi kendini ispatlamış bir motor ben kalitesi veya motorundan değil çok Km yapmadığım için tercih etmiyorum .
  • İnşallah bu kampanyadan clio joy alıcam. Tek beğenmediğim 15" kapaklı jantlar. İcon alıp 16" lık alaşım jantlarını değiştirecek olan varsa, jant lastiğe şimdiden talibim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Broşürler çıkmadı mı daha ?
  • dci motor kaliteli bir motor bende katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: nastyman

İnşallah bu kampanyadan clio joy alıcam. Tek beğenmediğim 15" kapaklı jantlar. İcon alıp 16" lık alaşım jantlarını değiştirecek olan varsa, jant lastiğe şimdiden talibim

hocam bende clio düşünüyorum. Bu joy touch ve icon farklarını tam olarak halen anlayamadım. Ayrıntılı bilgin var mı acaba?
  • Arkadaşlar icondan altını düşünmeyin. Tamamen farklı bir araba oluyor. Ancak şöyle bir yanlış beklenti var; Öğle 3-4 bin tl indirimler falan hayal. Hemen hemen liste fiyatı gibi düşünün. Kredi biraz avantajlı olur, 2015 model araç olur ama 4-5 ay geç sahip olusunuz. Cash hazır arkadaşlar bayiden daha uygun araç bulabilirler. İstisnası bitmek üzere olan (yeni kasası yolda olan) bazı modellerde belki anlamlı bir indirim olabiliyor.
  • 4KiLL! kullanıcısına yanıt
    Sitesinde tum donanımları yer aliyor. Joy ile Touch arasinda bariz farklar var ancak Icon biraz fazla donanimlisi. Touch gayet yeterli olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen yıl ki fiyatlar uçuktu, modeller sınırlı idi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esmer33

dci motor kaliteli bir motor bende katılıyorum

Katılıyorum ancak şu var Türkiye hariç diğer avrupa üllelerinde DCİ motorların tüm versiyonları tüm modellerde var, 1.5 dci 110 HP lerin stop-start lı sı 1.6 dci ler vs.vs. bize çeşit getirmiyorlar malesef,ancak NİSSAN ı tebrik ediyorum bu modern motorları juke ve Qashqai, de getirdiler. brawo.
  • 4KiLL! kullanıcısına yanıt
    Donanimlar ve opsiyonlar bu sekilde
    Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ®Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ®Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ®Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ®

• nastyman N kullanıcısına yanıt
    ayrıntılı bilgi için teşekkürler arkadaşın dediği gibi icon bana da gereksiz geldi. Touch gayet yeterli bir kaç opsiyonel eklemeyle gayet güzel bir araç olur kanısındayım.
  • Icon bence gereksiz degil. Anahtarsiz giris cikis icin bile dusunulebilir. Inanin cok kolaylik sagliyor insana.

• Kuvvetle Muhtemel 1-7 Kasım tarihleri arasında fiyatlar belli olur . Buradan paylaşıcam anında
  • ahlaksahibi A kullanıcısına yanıt
    Oyak üyesi yada çalışanı olan herkes bu kampanyadan yararlanabilir

• Orijinalden alıntı: RuLazz™

Kuvvetle Muhtemel 1-7 Kasım tarihleri arasında fiyatlar belli olur . Buradan paylaşıcam anında
    [/Geçen yıl gördük Oyak üyesi fiyatları normal vatandaşa satılanla EŞİTTİ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UriHAYY -- 1 Kasım 2014; 13:21:34 >
  • Geçen Sene ÖTV patlamamıştı
  • Her şeyi Devletten beklemek olmaz, firmalar fiyatları yüksek tutuyor rekabet kurumu devreye girmeli, Oyak üyelerine satılan araçlar fabrika çıkış fiyatı artı vergilerle satılmalı,üzerine komisyon ve getirisi eklenmemeli.
  • Merhabalar. Böyle bir konunun olmasına, tecrübeli kişilerin paylaşımcı olmasına çok memnun oldum.
    Ben sürekli adliyeye gidip geliyorum iş durumundan dolayı babamda asker olunca Oyak fırsatını kullanalım istedik.
    Geçen seneki araç listesine, fiyatlarına baktım fakat açıkçası beğenemedim. Şehir içi için uygun, otomatik vitesli araçlar benim önceliğim. Biraz da spor bir model olsun isterim tabi.
    Bu bağlamda uygun önerilerinizi beklemekteyim. Bu hafta içinde açıklanır nasıl olsa. :) Takipteyim, teşekkürler.
  • ne kadar bir indirim bu
  • Bugün mais'e gittim. Satış temsilcisi kampanyanın 4 Kasımda başlayacağını söyledi bilginize
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.