Şimdi Ara

bit pazarı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
50.365
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya arkadaşlar geçen günlerde ben salı günü gördüm televizyonda bi bit pazarını gösterdiler tüm elektronik cihazların hepsi piyasanın yarı fiyatında idi o yeri bileniniz var mı?
    örnek: piyasadaki sony hd televizyon piyasa fiyatı 5000ytl orada 2450ytl idi.

hepsi garantili faturalı mallardı.

• istanbul yenibosnada imiş. istanbula gidince bir bakmayı düşünüyorum.
  • tam olarak adresi verebilirmisin.
  • ankara da boyle bır yer bılen varmı ya
    adamalr faturada kesıyormus 2 sene garantılı mal ustelık
  • bit pazarı eski adıyla büyük çarşı.eskidji binasında o yer.fakat sanıldığı gibi elektronikte öyle ucuz bir yer değil.eski model 2.el elektronikler ,plazmalar uygun fiyata olabilir.ancak 0 yeni modeller spotçularda peşin fiyatının 300-500 altına olabiliyor.her modelde yok zaten.peşin ödemeye.ancak giyim-ev eşyası gibi şeyleri peşine çok daha ucuza bulabileceğiniz bir yer.
  • suranın yerını tam bı tarıf etsenız cok ıı olur mumkunse pm...
  • YER TARİFİ;

yıllardır gitmiyorum ama otobus ile gidecekseniz şğyle;
    Yenibosna otobüslerine binip metro son durakta iniyorsunuz, ustgçitten karşıya geçip minibuse bindikten sonra son durakta ineceksiniz, minibusculere sorarsanız nereden gideceğinizi tarif edecektir. Mnibusten indikten sonra yürüme mesafeniz olacak.Minibusculere ihlas holding binasını sorun veya indirimli satış mağazalarını sorun size tarif edecektir.
  • arkadaşım çok uzun yoldan tarif etmişsin.Kısası şöyle :

e-5 şirinevler durağına gel.Yenibosna yönüne doğru e-5 üzeerinden topkapı-yenibosna ototbüsleri gider.Bunlara bin zaten onların üstünde bit pazarı diye yazar.Son durakta in ve biraz aşşağı yürü.

Veya : yenibosna-metro durağından servisleri var ama tam saatini bilmiyorum.İstersen ordanda gidebilirsin.
  • cevap ve pm ıcın tesekkurler
  • Ben de bi uğrayayım gitmişken..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.