Şimdi Ara

Rover 216 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
69.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: hayathonda

hocam valla direksiyonun ne kadar iyi olsa da adı üstünde kaza temkinli olmak lazım. kasko ücretinin 600 ytl olması mucize gibi birşey bence hemen yaptırın, ben de kaskosuz biniyordum aracıma bir kaza yaptım ve 5.5 milyar içeri girdim.şu saatten sonra hiçbir arabaya kaskosuz binmem.parasını geçtim 15 günüm sanayide geçti, saçma sapan sacları ,plastikleri günlerce aramak zorunda kaldım ve sokakta görsem tekmeleyeceğim teneke parçalarının her birine 150-200 lira para saydım.şu saatten sonra kaskosuz araba düşman başına diyorum.

Tavsiyen için teşekkürler.... Bi öğrencimin babası da sigortacı, onu arıyim bari, 500'e falan halleder diye tehmin ediyorum...

• quote:

Orjinalden alıntı: sur_tuna
    arkadaşım zahmet olmassa arabanın torpido yu fln da resimlerini buraya atsan gösterge fln gözüksün içi nasıl geniş sayılır mı birde deneme fırsatın oldumu yakıt ve max hız

Fotolar geliyor... Henüz yakıt ve max hız denemedim ama hızlanma güzel ve motor sesi harika...
  • Sonunda fotoları yükleyecek bi yer buldum... :))

Rover 216

Rover 216

Rover 216

Rover 216

Rover 216

Rover 216

Rover 216

Rover 216

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pirekare -- 28 Temmuz 2008; 15:42:22 >

• Konsola ve yan çıtalara krom şerit düşünüyorum...
    Krom bi vites topuzu
    Angel far (ya da sadece halkalarından)
    ledli stop (buna tam karar vermedim)
    spor pedal seti

Bunları da uygulamayı düşünüyorum... Sizin tavsiyeleriniz varsa, değerlendiririm...
  • Benimde çok beğendiğim bi araç böyle arabalar özeldir, yedek parça, ikinci el, satamam vs gibi düşüncesi olanlar bu tarz araçlara binemezler kocaman nazar boncuğu iyi olmuş nazar değmesin çok güzel.
  • quote:

Orjinalden alıntı: feylesof2150

Benimde çok beğendiğim bi araç böyle arabalar özeldir, yedek parça, ikinci el, satamam vs gibi düşüncesi olanlar bu tarz araçlara binemezler kocaman nazar boncuğu iyi olmuş nazar değmesin çok güzel.

Çok teşekkürler... :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: excalibur81

arkadaslar ben yeni üye oldum siteye bir süredir de takip ediyorum. Mesajlar arasında ben göremedim(Belki ben yanılıyorumdur). 98 model Rover 216 icin gorus ve onerilerinizi alabilr miyim alınır mı alınırsa ne olur. Arabanın performansı iyi midir yedek parcası bulunuor mu bulunmuyor mu? Ederi ne kadardır vs. vs. İlginize şimdiden teşekkür ederim...

bence araba cok guzel teknik servisleri varwww.rovser.com yedek parcasıda bulunur...

• quote:

Orjinalden alıntı: pirekare

quote:

Orjinalden alıntı: sur_tuna
    arkadaşım zahmet olmassa arabanın torpido yu fln da resimlerini buraya atsan gösterge fln gözüksün içi nasıl geniş sayılır mı birde deneme fırsatın oldumu yakıt ve max hız

Fotolar geliyor... Henüz yakıt ve max hız denemedim ama hızlanma güzel ve motor sesi harika...

araban güzelmiş hayırlı olsun
    keşke rover bunun serisini devam ettirseydi
  • Saolasın... Eveet keşke serinin devamı gelseydi... 99 yılında böyle olan bi kasa şimdilerde kimbilir nasıl olurdu...
    Bildiğim kadarıyla BMW, Rover'ı satın aldı ve Rover satışları BMW satışlarını düşürmeye başlayınca önlemler aldı...

Önce isim benzerliğini ortadan kaldırdı: 200 serisini 25, 400 serisini 45 olarak yeniden adlandırdı... vs... vs....
    =)
  • Devir saati ile km göstergesini tam ortasında alt tarafta bi ışık var. Ne o? Ben hiç yandığını görmedim. Kırmızı bi led. immobiliser lambası gibi ama... 99 rover 216 SLI'da immobiliser var mı?

Bi de yakıt azalınca yanan bi ışık yok mu? Nerde? Bende bayaa yakıt azaldı ibre dibe geldi, yanan bi ışık olmadı. immobiliser ışığına benzettiğim şey o mu ki?

Bu aracın kullanıcı el kitabını bulmak mümkün olur mu?

Bu sorularıma cevap bulursam çok sevinicem?.. Rover kulübüne de yazayım bari... :)
  • araba gerçekten çok hoş
  • araban güzelmiş, kazasız belasız kullanman dileklerimle bir şey söylemek istiyorum. eğer koltuklarındaki cart kırmızı koltuk kılıfıysa, bence çıkar onları. gereksiz yere göz alıp, görüntüyü bozuyor bence.
  • rational funky9 teşekkürler...

Evet o kırmızı şeyler hemen koltukların üzerine geçirilivermiş basit kılıflar...
    Aldığımda vardı... Çıkarmadım hiç... Bi de çıkartıp bakıyim... Önceki sahibi kırmızı yerine mavi kullansaymış iyi olacakmış bence de...
  • selamlar.. benim rover 216 coupe roverim var.. otomatik vites. ve benim parça sıkıntım var.. istanbulda-ankarada bulamadım.. parça sıkıntımda otomatik vitesin içindeki dişliler,kaskanlar ve balata :S:S kafayı yedim.. en sonunda yurt dışına inqiltereyle baqlantı kurdum ama hala haber bekliyorum :S:S yardımcı olacak var mı ?? şimdiden teşekkür ederim
  • rover 200 serisinin otomatik vitesinin tamiri ile uğraşılmaz. zamanınıza ve paranıza yazık olacak. geç olmadan aracınızı düz vitese çevirmekle ilgilenin... daha ekonomik ve daha garantili olacaktır...
  • arkadaşlım ben 216 si aldım 13 mılyara 93 mod. bmw 3.20 i wardı bende takas yaptım abı sıze yemın ederım 1 gram pişmanlıgım warsa bmw yı aramıyorum bmw de sadece gosterı ısım e tabı sekılde war roverı gormemısler bıle suraya yorum yapıyorya onlara bısı demıyorum boş muhabetcıler boş boş konusanlar parca sorunumu aslaa sıze motordan hoc bı sorun yasamadım desem ınanmassınız arac 180 bınde su an ataklıkmı 1.6 16 volf bu kadar bı araba atak olmaz o sen gıt sahın al dıyenler al numaram 0532 683 26 03 arayın abı gel bındırıcem arabama elını vıcdanına koysun solesın bakııım şahınmı rocermı abı arabamdan hıc sıkayetcı degılım zerre kadar parca sorunu yokkkkkkkkkk sıkıntı yokkk arac bekledıgımden de performanslı cıktı bmwyı arıyosam şerefsızım hatta korkuyorum adam arabanı al arabamı ver dıycek dıye ıstanbulda oturuyorum benı arayacak olan sahıncıler varsa bu kadar cıddıyım sunu soyluyorum kulaktan duymalara bakma kalbıne sor o cevaplar bu kadar ıctenım anlayın tavsıye edıyorummmmmm 11 13 lıra arası alınır temızı ama arabama kım bındıyse begendı hemde cok cok atak anlatamam neyse şahıncıler sıze ıyı aksamlar yakında bakkallarda satılcak zaten hee şunuda unutmayın hıc bı araba kımsenın elınde kalmazzzzz kalın salıcakla

• Acaba hala alınası bi araçmı ?
  • bu fiyatlaramı 2004 modellerine 20 bin yazmışlar :) komedi gibi fabrikası kapanmış arabaya bu fiyat yazıyorlarsa millet iyice uçmuşç
  • Tabiki alınır neden alınmasın.Ben henüz 2 ay kadar önce sattım 97 model 216 si aracımı ve inanın çok arıyorum o arabayı.Neden sattın madem diyeceksiniz , mecbur kaldım çok ciddi bir maddi sıkıntıya düştüm o yüzden.Peki satarken zorlandımmı tabiki hayır daha internete ilanını koyduktan 2 saat sonra arandım ve akşamınada arabayı verdim (çok zor satılıyormuş :D).Performansı çok güzel bir araba kesinlikle tavsiye ederim şöyleki şu anda babamın 2005 megane II aracını kullanıyorum inanın kamyon sürüyor gibi hissediyorum kendimi rover'dan sonra.İleride elim rahatlayınca kesinlikle yine rover alıcam (sıfır astra j almayı düşünürken yine rover'dan vazgeçemedim).Kesinlikle vede şiddetle tavsiye ederim temizinden alıp kullanmanızı.
  • o degilde 75 lere asik oldum yahu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.