Şimdi Ara

Spotify Premium üyeliğinin yarısı Enpara `dan! (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
594
Cevap
20
Favori
45.061
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bidahaki ay devam etmeyecek mi kampanya
  • arkadaşlar bu ay için 10 lirayı otomatik kesmiş hesabımdan önce premium ödeme emrini durdurup sonra 60 liralık 6 aylık hediye kartını aldıktan sonra hesabıma 20 lira geri ödeme yatacak mı? ve sonrasında o kodu girdiğimde 6 aylık premium üyeliğim otomatik tanımlanır mı? bilgisi olan yanıtlayabilirse çok sevinirim.
  • carlitoss kullanıcısına yanıt
    aynen öyle benim elimde şuan 3 aylık kod duruyor, eğer kullanmaktan vazgeçersen satabilirsin bile, alan adam hediye kodu alanına girip aktif edebilir
  • mesela 2 tane 3 aylık kod alırsam (enpara kampanyasından dibine kadar yararlanmak için.) ilk kodu şimdi girip diğer kodu 3 ay sonra girersem sıkıntı çıkar mı?
  • Y Ddraig Goch kullanıcısına yanıt
    sıkıntı olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y Ddraig Goch

mesela 2 tane 3 aylık kod alırsam (enpara kampanyasından dibine kadar yararlanmak için.) ilk kodu şimdi girip diğer kodu 3 ay sonra girersem sıkıntı çıkar mı?

Almayı başarabilirseniz olur. Aldırmıyor bir haftadır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 aylık hediye meselesi devam ediyor mu acaba? Önceki sayfalarda bir arkadaş link vermiş ona girince üye girişi istiyor. Giriş yaptıktan sonra yine o hesabın mail adresine hediye göndersek kabul ederler mi?

• Enpara.com müşteri hizmetlerine kampanyanın devam etmesini istediğimi yazdım.

Gelen cevap : "Duyarlılığınız ve vakit ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için size öncelikle teşekkür ederiz. Kampanyanın 31 Mart’tan sonra uzayıp uzamayacağı henüz belli değil, Mart ayı içinde bu konuda bir bilgilendirme yapacağız."

Bence enpara.com-bize yazın bölümünden kampanyanın devam etmesi için herkes bir yazı yazarsa kampanya devam eder.

https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler, 6 aylik kod alip deneyen oldu mu acaba ? Daha dogrusu 6 aylik kod alabiliyormuyuz?

• Şöyle bir göz gezdirdim de benim gibi sorun yaşayan başkaları da varmış Ben 3 ay önce 1 liraya 3aylık premium aldım ama şimdi aynı hesapla 10 liraya 1 ay almak istiyorum ama banka kartımı kabul etmiyor İlla kredi kartı mı lazım artık?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbomlusinan -- 13 Mart 2016; 0:19:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbomlusinan

Şöyle bir göz gezdirdim de benim gibi sorun yaşayan başkaları da varmış Ben 3 ay önce 1 liraya 3aylık premium aldım ama şimdi aynı hesapla 10 liraya 1 ay almak istiyorum ama banka kartımı kabul etmiyor İlla kredi kartı mı lazım artık?

Valla hocam aynı sıkıntı bende de hala devam ediyor, halledemedim bir türlü.

Enparayı arıyorum bizde sıkıntı yok karşı tarafla iletişime geçin diyor. 2 defa form attım sportify'e cevap mevap yok.

Eğer siz halledebilirseniz bana da haber verirseniz sevinirim.
  • HainKost0k kullanıcısına yanıt
    Bende sıkıldım tidal hesabı açtım deneme premium aldım 1 ay Daha sonra hızımı alamayıp hifi premiuma upgrade ettim Şimdi yarın bankayı arıcam sorun düzelirse hem Spotify hem tidal para çekmesin hesabımdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbomlusinan -- 14 Mart 2016; 0:28:07 >
  • bende de sorun hala devam ediyor. sanırım kasıtlı yapılan bir durum ama neye göre kasıtlı yapılıyor anlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

bende de sorun hala devam ediyor. sanırım kasıtlı yapılan bir durum ama neye göre kasıtlı yapılıyor anlamıyorum.

Kesinlikle öyle.

• Beyler deezer'da 3-6 ay hediye kart olayi felan var mi ?

• az once 3 aylik hediye kart alarak kendi mailime gonderdim. herhangi bir hata vermedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayki2

az once 3 aylik hediye kart alarak kendi mailime gonderdim. herhangi bir hata vermedi.

Düzelmiş, ben de şimdi 6 aylık hediye kartı alabildim kendime.

• yahu birinizde açıklayın bu konuya 514656146514 dafe yazdım, hediye kartını nereden alıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik

yahu birinizde açıklayın bu konuya 514656146514 dafe yazdım, hediye kartını nereden alıyorsunuz?

Spotify sayfasına gir, sayfanın en altına in. Orada siyah renk bolmede yararlı bağlantılar altında hediye var, oradan alınıyor.

• Hediye kartını 6 ay sonra aktif etsem bir sıkıntı olmaz sanırım? İki kartım var iksisinden de 6 aylık alsam bir yılı çıkarırım diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.