Şimdi Ara

Spotify Premium üyeliğinin yarısı Enpara `dan! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
594
Cevap
20
Favori
45.061
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Archuduke

Spotify müzikleri telefon hafızasına değilde sd karta atmanın bir yolu var mı?

Spotify uygulama ayarlarından sıfırlama yaptıktan sonra tekrar indirme yaptığında SD karta yükleniyordu galiba. Telefona bayağı müzik indirdiğim için denemeye kalkışamadım ama yabancı forumlarda böyle birşey okuduğumu hatırlıyorum.
  • Hafıza kartını takip sonra spotify indirip işlem yaparsanız direk hafıza kartına taşıyor sıkıntı yok denen di

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: No-One

quote:

Spotify uygulama ayarlarından sıfırlama yaptıktan sonra tekrar indirme yaptığında SD karta yükleniyordu galiba. Telefona bayağı müzik indirdiğim için denemeye kalkışamadım ama yabancı forumlarda böyle birşey okuduğumu hatırlıyorum.

Denedim hocam yine olmadı.

• Aile paketi kurmayı bende düşünüyordum fakat kimseyi bulamamıştım. Girmek isteyen arkadaşlar PM ile ulaşabilir bana. Ayrıca şu konuyada beklerim Spotify kullanıcılarınıhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=103599000&p=1#104026008

• family olayına dahil olmak isterim bende. grup kurmuş arkadaslar eksik varsa pm atın banada
  • Hocam benimle birlkte 3 kişi olduk sanırım :) PM atıyorum ikinize
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: No-One

quote:

Denedim hocam yine olmadı.

Hadi ya. Spotify programcıları bi çare bulamıyorlar o zaman bunca şikayete, isteğe rağmen. Ya da korsan koruma ile ilgili birşey olabileceğini düşünüyorum.

• Family için 3 kişi olduk TaLeBee, Arrow1453 ve ben. Bize mesaj atarak 4. ve 5. talihliler olabilirsiniz

Tyler da dahil olmak istiyor. 1 kişi daha olursa family alıyoruz.

Edit: 2 kişilik yerimz mevcut şu an.toplam 6 olmamız lazımmış.

Edit: son 1 kişi kaldı.

fuatturkrap ile ekibi tamamladık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İ çanadolu Çocuğu -- 22 Mart 2015; 16:28:23 >
  • Bununla müzik dinlerken internetten yiyiyor nu ?

• Family için sene sonuna kadar bende katılırım ama ödeme işini nasıl hallederiz, banka hesabım yok.
  • Family için ben de dahil olabilirim grup toplayacak pm atsin encard im mevcut.

• Arkadaşlar TIDAL için enparaya mesaj atın. TIDAL ı da dahil etsinler. Daha yeni olmasına rağmen spotify a 10 basar.

• Family grup kuran varsa bende dahil olabilirim pm atmanız yeterli pmden numaramı veririm whatsapp tan iletişim kurarız

• Family için bende varım arkadaşlar kuralım bi grup. Enpara var, 6 aylık veya 1yıllık farketmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volkanbaba -- 23 Mart 2015; 11:56:28 >
  • Family için bende varım bu aylık değilde yıllık direk alabiliyormuyuz ?

• Yillik alinirsa cok pahali olur enpara 25 tl geri veriyor sadece aylik

• family olayını pek anlamadım ama enpara gerekmiyorsa ben de katılabilirim paypalla ödeyebilirim
  • Family için ben de Varım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Family yıllık değil de 6 aylık olması daha doğru. Ben geçen hafta yenilememiş olsaydım dahil olurdum.
  • famil için ben de varım enparam yok paypalla ödeme gönderebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.