Şimdi Ara

İOS 7.1.1/7.1.2/8/9/9.33 Uyumlu Tweakler(GÜNCEL)[ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
532
Cevap
21
Favori
33.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Apple-Apple

quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

Arayanın fotosunu tam ekran yapan bi tweak yok mu beyler ?

Arkadaşları çağırayım gelirler diye düşündüm.

Yardımcı olurlar.

Açıkçası böylesi tweakları deneme gereği bile duymadım, bilmiyorum. Sonuçta sistemi ve cihazı gereksiz yere ziyadesiyle yormaktan başka işe yaradıklarını düşünmüyorum. Zevk meselesi tabii ki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: John Citizen

Hocam display recorder kaloranın deposuna düşünce mention atar mısınız ?

Recorder ne oluyor hocam ? sesimizimi kaydediyor?

Ekranı ve sesi.

• arkadaslar bu sayfa baya faydalı olmus tebrik diyorum .sizden ricam ios 7.1.1 için yeni cıkan tweakler coğalıyor bunları güncel bir sekilde ne işe yaradıklarını yazıp paylaşımlara ara vermeden devam etmeniz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Consciousness

f.lux
    springtomize 3 (gereksiz olsada)
    icleaner pro
    dockshift
    passwordpilot
    ccsettings

Ccsettings çalışmıyor auxo 2 ile kullanınca!

• Konu düzenlendi 10 adet tweak ve açıklama daha eklendi!

• Locallapstore oyundan atıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: yaki83

Locallapstore oyundan atıyor

Nasıl atıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SmartTap'ta bende her zaman açmıyor ekranı.Sizde de aynı sorun mevcut mu acaba ?

MessageHeads adlı tweaki de ekleyebilirsiniz listeye hocam.Birisi mesaj atarken kilit ekranında mesaj atanın ilk harfinin olduğu bir daire geliyor.Ona tıklayınca pop-up şeklinde küçük bir mesajlaşma kutusu açılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

SmartTap'ta bende her zaman açmıyor ekranı.Sizde de aynı sorun mevcut mu acaba ?

MessageHeads adlı tweaki de ekleyebilirsiniz listeye hocam.Birisi mesaj atarken kilit ekranında mesaj atanın ilk harfinin olduğu bir daire geliyor.Ona tıklayınca pop-up şeklinde küçük bir mesajlaşma kutusu açılıyor.

İki kere hızlı şekilde dokuncan ekrana?

• Badger 7 : Uygulamaların üstüne basıp parmağınızı yukarıya kaydırdığınızda uygulamadaki ayrıntıları, bildirimleri gösteren şık bir uygulama.
    Asphaleia : Her uygulamaya ayrı ayrı şifre verebiliyorsunuz sanırım tam ayrıntısını bende anlamadım video link i burada..
    WhiSelfie : selfieciler için eller serbest çekim sağlayan bir tweak ses komutu ile çalışma opsiyonu var.
    MiniPlayer : Android os daki gibi ana ekrana müzik widgetleri eklemek mümkün hale geliyor.
    Cydelete : cydia dan kurulan bütün programları normal oyun program gibi üstüne basılı tutarak silebilirsiniz.
    Virtualhome ( Special for 5s) : 5s in home butonunun üstüne parmağınızı koyduğunuzda basmışsınız gibi çalışır home butonunun ömrüne ömür katar :).
    Voicemailremover : Telefon uygulamasındaki sesli mesaj illetini kaldırır yanlışlıkla el değmeleri sorun olmaz.
    CustomLS : LockScreen deki swipe to unlock yazısını değiştirebileceğiniz bir tweak.
    Barrel : Ana ekran sayfa geçişlerine efekt ekler güncel efektler gelmiş gayet güzel bir tweak.
    Gridlock 2.0 : Ana ekrandaki uygulamaları istediğiniz şekilde yerleştirmeye yarıyor. ARKADAŞLAR SAFE MODA ALIYOR SİLMİYORUM GÖRENLER YÜKLEMESİN DİYE.
    JellyLock7 : kilit ekranında bir ring oluşturarak kısa yoldan ulaşmak istediğiniz uygulamaların üstüne götürerek direk açmaya yarar.
    Folder enhancer : Klasörlerin kapasitesini arttıran bir tweak.
    BytaFont 2 : Uygulama isimlerini küçültüp büyülte bilirsiniz.
    Messages Customiser : Mesaj baloncuklarına renk vermeye yarar.
    Eclipse : ayarlar gibi sekme altlarındaki kullanıcı ara yüzlerinin renklerini değiştirmeye yarar.
    Infinidock : dock a istediğiniz kadar uygulama koyma ve page özelliği ekler.
    MultiIconMover+ : adından da anlaşılacağı üzere birden fazla uygulamayı aynı anda taşıyabilirsiniz.
    RoundScreenCorners : ekran köşelerine ve kare köşeye ait her şeye köşe yumuşatma ekler fantastik biraz.
    Spin : Müzik açıkken kilit ekranında çok güzel bir arayüz oluşturur tavsiye ederim.
    iBlackList ( Benim favori uygulamam ) : Atıyorum manitayla buluşmaya gidiyorsunuz ama başka bir kızdan da mesaj veya arama gelmesinden korkuyorsunuz atın o kızın nosunu bu programa arasa da mesaj da atsa size hiç çaktırmadan programda biriktirsin. Eve gidince şifre ile korumaya aldığınız programı açık mesajlarınızı okuyup kimlerin aradığına bakabilirsiniz.

Aklıma geldikçe eklerim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nz9 -- 28 Haziran 2014; 3:41:09 >

• Sorunlu olan afc2add'i kaldırıp apple file conduit koyarsanız iyi olur. Saurik ios 7.x için uyumlu olarak bunu yazdı.
  • Mesaj puntosunu yani yazı boyutunu düşürenileceğimiz tweak mevcut mu ? Bytafont u denedim olmadı

• Bazen hiç tepki vermiyor hocam.

• @Apple-Apple

Hocam insanların yazdıklarını da ülk mesaja ekleyip düzenlemeniz iyi olur

• Arkadaslar onceden iphone kamerasini barkod okuyucu yapan bir tweak vardi.hatirlayan var mi.. Yanliz program degil orjinal kamerasini barkod okuyucu yapiyordu..

• Android tarzı kilit açma nedir ya açmam daha iyi . Çakma sistemin çakma tweaklerini kullanmak hiçte mantıklı değil.
  • iFunBox'ta dosyalarım gözükmüyor nasıl düzeltebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmesne

@Apple-Apple

Tamam editlerim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kmesne

@Apple-Apple

Tamam editlerim.

Activator için uygulama kapatma tweak ı var mı ? Yani örneğin safaridesiniz bildirim çubuğuna çift tıklayınız safari kapansın var mı böyle tweak ?

• quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

Sorunlu olan afc2add'i kaldırıp apple file conduit koyarsanız iyi olur. Saurik ios 7.x için uyumlu olarak bunu yazdı.

Tamam.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.