Şimdi Ara

Vücudu forma sokmak için hangi program? P90x vs Insanity vs Focus T25

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, direk konuya gireyim. Boyum 1.74 kilom 80, bu sene diyet yaparak yaklaşık 10 kilo verdim 90'dan 80'e düştüm ama haliyle hiç spor yapmadığım için göbeğim ve göğüslerim sarktı. Ve kalçalarımda hala kilo var, bu yağları nasıl eritebilirim? Ayrıca bana bu yaz sonuna kadar yapacağım hangi programı önerirsiniz? Şu anda elimde P90X3 var sizce buna mı başlamalı mıyım yoksa başka programlara mı başlayayım?

• Kilo vermek için Focus T25, sıkılaşmak için P90x3. Önceliğine göre seç ve tamamla.
  • Merhaba arkadaşlar öncelikle şikayetlerimi söyleyeyim ona göre çözüm üretebiliriz belki YGS-LYS Mezun kaldığımdan 2 senedir evdeyim Boy uzun zamandır ölçmedim ama +1.80 kilo 86 Her ne kadar belli olmuyor dense de göbek kısmında ve özellikle kalçada toplandı kilolar yani bildiğin yata yata büyüttük totoyu.
    Eklemlerim de uzun süreli hareketsizlikten ya da kireçlenmeden de hafif uğultular,kütürdemeler geliyor spor temelim yok lise de basket saymassak

Kilo vermek için çokda ağır olmayan ama faydalı hangi programı önerebilirsiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.