Şimdi Ara

AKK SİZ 10-15-20 mbps internet var mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
14.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamınaleyküm beyler. Akksiz bu hızlar arasında en ucuz internet hangi sağlayıcıda ?

• bizde mevcut

8 mbit 105tl
    16 mbit 125tl
    32 mbit 159tl
    50 mbit 300tl
    100 mbt 425tl
    taahütsüz fiyatlarıdır.Türk telekom altyapısı üzerinden hizmet alırsınız.Altyapı desteğiniz için sabit telefon numaranızı özel mesaj atmanız yeterlidir
  • çok ucuzmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 18 Haziran 2014; 15:56:15 >
  • faststyla94 kullanıcısına yanıt
    Güzelmiş aslında. Size ne kadar güvenebiliriz ?
  • Günümün çoğu forumda geçiyor,180 abonem var şuanda aktif olarak genelde int cafe, yurt vb yerlere satış yapıyorum, taahütsüz satış yapmamızda kalite güvencesidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Teşekkür ederim. Bir yere not edeyim sizi. Taahütüm bitince büyük ihtimal size geçeriz gibime geliyor. İyi günler
  • Rica ederim Görüşmek üzere
  • 5-6 yıl önce internetin ağırda olsa gelişme gösterdiği yıllarda 10 mbit fiber akk'siz kotasız internet 49 lira idi ki hala bu paketi kullanmaktayım. Şimdilerde internet gelişmeyi bırak 50 yıl geriledi. Tarifeler-fiyatlar mantık dışı,saçmalık dünya turu atsanız bu kadar saçmasına yaklaşık olan bir hizmet bulamassınız. Ne zaman görsem deliriyorum en yakınımızda ki Bulgaristan'da bile 20 leva 50 mbit download - 25 mbit upload ve kota akk zımbırtısı yok. Yüzyılın dolandırıcılığıdır ve insan haklarınada aykırıdır akk/kota. AKK'siz inteneti 100 liraların üzerine çıkarıp insanları 5-10 gb akk'ye mahkum bıraktılar. "İnternette hızı uçurduk,fiyatı düşürdük" diye reklam yapanların kafasını beyzbol sopası ile patlatmak istiyorum. Hızı uçurmuşmuş, ulan verdiğin kota zaten 2 kere mail'e girip 2 video izlediğinde doluyor hızı versen ne olacak kullanamıyorsun ki. Şu an 59 liraya 25-50 mbit kotasız internet standardına gelmemiz gerekiyordu aynı paraya kotalı 3 mbit'e düştük, insanların internetlerine sınırlar kondu yetmedi yasaklar kondu bir kere daha lanet olsun diyorum. Keşke mecbur olmasamda söküp atsam

• quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

5-6 yıl önce internetin ağırda olsa gelişme gösterdiği yıllarda 10 mbit fiber akk'siz kotasız internet 49 lira idi ki hala bu paketi kullanmaktayım. Şimdilerde internet gelişmeyi bırak 50 yıl geriledi. Tarifeler-fiyatlar mantık dışı,saçmalık dünya turu atsanız bu kadar saçmasına yaklaşık olan bir hizmet bulamassınız. Ne zaman görsem deliriyorum en yakınımızda ki Bulgaristan'da bile 20 leva 50 mbit download - 25 mbit upload ve kota akk zımbırtısı yok. Yüzyılın dolandırıcılığıdır ve insan haklarınada aykırıdır akk/kota. AKK'siz inteneti 100 liraların üzerine çıkarıp insanları 5-10 gb akk'ye mahkum bıraktılar. "İnternette hızı uçurduk,fiyatı düşürdük" diye reklam yapanların kafasını beyzbol sopası ile patlatmak istiyorum. Hızı uçurmuşmuş, ulan verdiğin kota zaten 2 kere mail'e girip 2 video izlediğinde doluyor hızı versen ne olacak kullanamıyorsun ki. Şu an 59 liraya 25-50 mbit kotasız internet standardına gelmemiz gerekiyordu aynı paraya kotalı 3 mbit'e düştük, insanların internetlerine sınırlar kondu yetmedi yasaklar kondu bir kere daha lanet olsun diyorum. Keşke mecbur olmasamda söküp atsam

Hocam her açıdan çok kötü bir ülkeyiz. Geçen seneye 20mbps 50gb akk li uydunet şimdi aynı fiyata 10 mbps (hd+sınırsız).

türk telekom fiberin oldugu yerde bile kendisi bu hızı saglayamıyor, hep 'e kadarlı , siz nasıl net 50 mbps verebiliyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: astronom35

türk telekom fiberin oldugu yerde bile kendisi bu hızı saglayamıyor, hep 'e kadarlı , siz nasıl net 50 mbps verebiliyorsunuz

Net isimler istiyorsanız şu şekilde;

8 mbps
    16 mbps
    32 mbps
    50 mbps'e kadar
    100 mbps'e kadar

diye gidiyor.Ancak ben altyapı sorgusu yapmadan satış yapmadıgım için ekadar ifadesinin pek önemi kalmıyor gereksiz yüksek paket satışı yapıp magdur etmiyoruz aboneleri.Genelde 32 mbps tercih ediliyor zaten çünkü 2 mbps upload hızı olmasından ötürü.

TTnet hipernet ve fibernet olan her lokasyonda bu paketleri verebiliyorum zaten,Ancak bir çok kişi inanmıyor 32 mbit verebildiğimize çünkü ttnetde bu paket yok diyorlar ama işin aslını pekde bilmiyorlar,

http://www.turktelekom.com.tr/telekom/tr/pdf/urun/kurumsal/toptan/DSL-Internet-Tarifeleri.pdf

Burada 32 mbps paketinin türk telekom tarafından iss lere satıldıgını görebilirsiniz

• Ben doping kullanıyorum 2 seneye yakındır hızım 8 mbps, aylık 49 tl. Her ay en az 300 gb dl görünüyor kotada, bazen 500e kadar çıkıyor. Fakat hızımdan her gün aynı randımanı alıyorum. 800 kb civarı. Hiç değişmiyor yani akk yok dopingde. Biraz şimdi nette araştırdım var diyorlar ama ben hiç bir zaman hızımın düştüğünü görmedim

Edit: Dostum sen sanırım özellikle yüksek hızda arıyormuşsun. Eğer gereksiz konuştuysam kusura bakma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alondate -- 21 Haziran 2014; 3:38:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alondate

Ben doping kullanıyorum 2 seneye yakındır hızım 8 mbps, aylık 49 tl. Her ay en az 300 gb dl görünüyor kotada, bazen 500e kadar çıkıyor. Fakat hızımdan her gün aynı randımanı alıyorum. 800 kb civarı. Hiç değişmiyor yani akk yok dopingde. Biraz şimdi nette araştırdım var diyorlar ama ben hiç bir zaman hızımın düştüğünü görmedim

Edit: Dostum sen sanırım özellikle yüksek hızda arıyormuşsun. Eğer gereksiz konuştuysam kusura bakma

http://forum.donanimhaber.com/m_93434902/f_//tm.htm#93434902

bende takılmıyorum doping olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCovboy

Selamınaleyküm beyler. Akksiz bu hızlar arasında en ucuz internet hangi sağlayıcıda ?

aleykum selam
    hocam interneti en çok ne amaçlı kullanıyorsunuz? yani beklentileriniz nedir. biraz açarsanız, daha iyi yardımcı oluruz kanaatindeyim.

akk siz istediğinize göre, download ı çok kullanan birisi olduğunuzu varsayarsak, ben size gecekuşu tarifesini önericem. bulunduğunuz yerde sol fiber varsa tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeNTiLMeN -- 21 Haziran 2014; 15:48:38 >
  • Alondate kullanıcısına yanıt
    Estafurullah hocam. Bilgilendirdiginiz icin saolun.

• CeNTiLMeN C kullanıcısına yanıt
    Hocam elverdikce dts, dd film, album indirmeye calisiyorum. Oyunlarda baya yuksek boyutlu oldu artik. Hemen bitiyor kota. Dediginiz nasil bi Tarife biraz daha acabilir misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Alondate

Ben doping kullanıyorum 2 seneye yakındır hızım 8 mbps, aylık 49 tl. Her ay en az 300 gb dl görünüyor kotada, bazen 500e kadar çıkıyor. Fakat hızımdan her gün aynı randımanı alıyorum. 800 kb civarı. Hiç değişmiyor yani akk yok dopingde. Biraz şimdi nette araştırdım var diyorlar ama ben hiç bir zaman hızımın düştüğünü görmedim

Ttnet kaliteli portlari kendisine ayiriyor bu bir dolandiricilik gibi.

• 50 mbps hız, akk 100 gb fakat gece 00:00 - 06:00 arası akk uygulanmıyor...
  • superonline fiber varsa bolgende oneririm. benim baglantim 20mbps down/ upload hizi degisiyor ama 3-5mbps civari... aylik 69 tl veriyorum. taahutsuzum
  • Superonline hız olarak iyi ama fiyat olarak AKK olmayan paketleri pahalı. 20 mbit olan 199 TL, 1000mbit olan 999 TL. Bir de alt pakete geçiş yok, bir kere geçiş yaptınmı sadece üst pakete geçebiliyorsun.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.